*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۳ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 22, 2018
امام جمعه موقت نجف اشرف:
باید به تظاهر کنندگان خوش بین باشیم و به آشوبگران هشدار بدهیم
حوزه/ شیخ خالد النعمانی امام جمعه موقت نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه گفت: باید به تظاهرات کنندگان تا زمانی که خواسته هایشان قانونی باشد، خوش بین باشیم.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۰:۳۸
امام جمعه موقت نجف اشرف:
فتوای آیت الله العظمی سیستانی و اراده ملت عراق موصل را آزاد کرد
حوزه/ شیخ خالد النعمانی در خطبه نماز جمعه گفت: امروز یاد آور آزادی موصل می شویم و به تمامی جهان تاکید می کنیم که آزادی موصل با فتوای آیت الله سیستانی و اراده ملت انجام گرفت و عامل بین المللی، عامل اصلی پیروزی این جنگ نبود.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۰۷:۵۱
امام جمعه موقت نجف اشرف:
بسیج مردمی استخوانی در گلوی دشمنان عراق خواهد بود/ آمریکا در جنگ با ایران شکست بزرگی می خورد
حوزه/ شیخ خالد النعمانی امام جمعه موقت نجف اشرف در خطبه نماز جمعه گفت: بسیج مردمی عراق یک نهاد رسمی وابسته به فرماندهی نیرو های مسلح است و این نهاد غصه ای در گلوی دشمنان عراق باقی خواهد ماند.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۲۱:۵۷
امام جمعه موقت نجف اشرف:
عراق به فضل اراده ملت و عنایت اهل بیت(ع) روی پای خود می‌ایستد
حوزه/ شیخ خالد نعمانی در خطبه های نماز جمعه نجف گفت: عراق با بحران های مختلفی رو به رو است که از جمله آن ها بمباران نیرو های عراقی از سوی آمریکا در مرز های سوریه و دیگری فاجعه ربوده شدن تنی چند در راه بغداد – کرکوک و کشته شدن آن به دست داعش است.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۰۱:۲۰
امام جمعه موقت نجف اشرف:
اسرائیل در مسئله داعش و فتنه تجزیه عراق دست داشت
حوزه/ شیخ خالد نعمانی امام جمعه موقت نجف اشرف در خطبه نماز جمعه نجف گفت: ما معتقدیم که دولت عراق و ترکیه مسئولیت بزرگی در خصوص بحران آب دارند، لذا از دولت عراق می خواهیم که از طریق ساختن سد ها، از آب بیشتری استفاده کند.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۰۹:۵۵
امام جمعه موقت نجف اشرف:
دولت آینده عراق باید مطابق خواسته ملت عمل کند/ امام خمینی بنیانگذار تمدن نوین اسلامی است
حوزه/ شیخ خالد نعمانی امام جمعه موقت نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه خواستار دقت در تشکیل فراکسیون بزرگتر شد و تاکید کرد: دولت آینده باید مشکلات را درمان و به خواسته های ملت عمل کند.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۰:۲۵
امام جمعه موقت نجف اشرف:
درگیر شدن اسرائیل با ایران به منزله خودکشی رژیم صهیونیستی است
حوزه/ شیخ خالد النعمانی امام جمعه موقت نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه گفت: فردا ان شا أالله با مشارکت میلیونی در پای صندوق های رأی یک حماسه انتخاباتی برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۰۶:۵۵
امام جمعه نجف اشرف:
آمریکا و کشور های عربی برای بازگشت حزب بعث تلاش می‌کنند
حوزه/ شیخ خالد النعمانی امام جمعه موقت نجف اشرف در خطبه های نماز جمعه تصریح کرد: تلاش هایی از سوی آمریکا، کشورهای عربی و خود عراق برای بازگشت حزب بعث با اسامی دیگر انجام می شود که هم ملت عراق و هم قانون اساسی آن را رد می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۵