*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
ضرب و شتم چهار جوان مسلمان به جرم خوردن گوشت گاو در نزدیکی معبد هندوها
حوزه/ گروهی هندوهای افراطی گاوپرست، چهار جوان مسلمان را که در نزدیکی مبعدی در بریلی در اوتارپرادش هندوستان غذا می خوردند، مورد ضرب و شتم قرار دادند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۰۳:۱۵
حمله مردان هندو به جوان مسلمان به خاطر مسجد رفتن و کلاه کوفی
حوزه/ یک جوان مسلمان در گوروگام هند مورد حمله گروهی از هندوهای افراطی قرار گرفت که می خواستند مجبورش کنند کلاه کوفی خود را دربیاورد و شعار درود بر خدایگان هندو سر بدهد.
۱۳۹۸/۳/۷ - ۰۸:۰۴
یک جوان مسلمان در حمله اسلام هراسی در ایندیانا کشته شد
حوزه/ به گفته شاهدان عینی یک جوان مسلمان در حمله اسلام هراسی در یکی از جاده های ایندیانا، با شلیک های متعدد گلوله به قتل رسیده است، پلیس این اتهام قتل با انگیزه خشم جاده ای را در نظر گرفته است.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۳:۰۵
شورای علمای تصوف گینه کوناکری:
امت اسلامی برای تحقق اهداف خود باید از غرب فاصله بگیرد
حوزه/ شورای علمای تصوف کشور گینه ، در اولین جلسه کاری خود در سال جدید میلادی ضمن تبریک ایام سال نو و میلاد حضرت مسیح به جامعه مسیحیت جهان و به ویژه مسیحیان این کشور، گفت: امت اسلامی برای اینکه بتواند به اهداف عالی خود دست یابد، باید روز به روز از وابستگی و نیاز خود به غرب و ابرقدرت‌ها بکاهد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۷
جوان مسلمان انگلیسی خدمات رایگان رخت‌شویی به بی خانمان ها می دهد
حوزه/ یک جوان مسلمان بریتانیایی در شهرک ویکام، برای کمک به بی خانمان ها به آنها پتوی مجانی داده و به اجازه می دهد به صورت رایگان از رخت‌شویخانه اش استفاده کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۶
یک مسلمان دیگر در راجستان مورد حمله هندوهای گاوپرست قرار گرفت
حوزه/ یک جوان مسلمان در ایالت راجستان در شمال غربی هند، که به جرم حمل گاو با کامیون مورد حمله اوباش قرار گرفته، در پی جراحات وارده به بیمارستان منتقل گردید.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۴
جوان مسلمان جان پیرمرد انگلیسی را نجات داد
حوزه/ جوان ۲۴ ساله مسلمان که از محل کارش به منزل باز می گشت متوجه شد که پیرمرد ۹۱ ساله ای روی ریل قطار مترو افتاده است او موفق شد پیرمرد را نجات دهد.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۰:۵۲
شاعر جوان مسلمان، استادی افتخاری کالج کینگ را دریافت کرد
حوزه/ حسین منور یک شاعر جوان انگلیسی که قرار است به عنوان نخستین فضانورد مسلمان بریتانیایی به فضا برود، به خاطر خدماتش دررابطه با سلامت روان، مقام ویژه استادی از کالج کینگ لندن دریافت کرد.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۷:۳۷
پلیس هندی که جان جوان مسلمان را نجات داد به مرگ تهدید شد
حوزه/ یک افسر پلیس هندی در ایالت اورتاراکند در شمال هندوستان که جان جوان مسلمانی را نجات داد. این جوان همراه با نامزدش برای بازدید از یک معبد هندو رفته بود که مورد حمله هندوهای افراطی قرار گرفت.
۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۰۳:۵۵
جوان ۲۰ ساله مسلمان انگلیسی در راه مسجد با ضربات چاقو به قتل رسید
حوزه/ یک جوان ۲۰ ساله مسلمان در منچستر که پس از اقامه نماز در مسجد برای گرفتن غذا می رفت، مورد حمله قرار گرفته و به طرز وحشیانه ای با ضربات متعدد چاقو به قتل رسید.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۳:۳۵