*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۱ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 25, 2019
معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان:
آموزش های حوزوی جامع تر و تخصصی تر شود
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان با تاکید بر اینکه باید آموزش های حوزوی تخصصی تر و جامع تر نسبت به گذشته شود، گفت: مسئله آموزش امری تخصصی است و این را همه اساتید حوزوی به خوبی درک می کنند، لذا در مراحل آموزش به طلاب باید اساتید تمام جوانب کار را در نظر بگیرند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۴
معاون آموزش حوزه علمیه کردستان:
طلاب براساس نیاز های روز در تحصیل و تحقیق جامع تر عمل کنند
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به شدت گرفتن تهاجم فرهنگی دشمنان علیه انقلاب اسلامی، گفت: باید طلاب را طلایه داران و پیشانی جبهه فرهنگی انقلاب در مقابل جنگ نرم دشمنان قلمداد کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۲۱:۱۵
معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان:
نقش آفرینی روحانیون و طلاب نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است
​حوزه/معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اینکه نقش روحانیون و طلاب نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است، گفت: طلاب امروز نسبت به گذشته از وظایف بیشتر و مهمتری برخوردارند. امروز یک طلبه باید به مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و... جامعه ورود پیدا کند و مردم را در مسیر درست هدایت کند.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۰۲:۴۰
معاون آموزش حوزه علمیه کردستان:
ورزش طلاب در مدارس علمیه به صورت علمی دیده شود
​حوزه/ حجت الاسلام رضا پرندیان گفت: باید مقوله ورزش و تعذیه در حوزه ها و مدارس علمیه کشور به صورت علمی دیده شود.
۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۲۰:۴۵
معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان:
پیاده روی اربعین، رزمایش جهان اسلام در برابر جبهه نفاق است
​حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان گفت: در سالهای اخیر حضور میلیونی مسلمانان و حتی غیرمسلمانان در پیاده روی اربعین حسینی توانسته است که بسیاری از معادلات دشمنان در منطقه را به صورت کلی برهم بزند، پس باید گفت، که پیاده روی اربعین حسینی رزمایش جهان اسلام در برابر جبهه نفاق است.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۱۰:۰۱
معاون آموزش حوزه علمیه کردستان:
آشنایی با تاریخ ملل لازمه اجرای ماموریت بین المللی حوزویان است
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اهمیت علم تاریخ در دین اسلام، گفت: آشنایی با تاریخ ملل مختلف لازمه اجرای ماموریت بین المللی حوزمیان است.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۰۲:۱۵
معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان:
بیشترین هجمه های عقیدتی دشمنان؛ علیه حوزه های علمیه است
​حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان گفت: امروز دشمنان بیشترین هجمه های فرهنگی و عقیدتی خود را معطوف مراکز دینی کشور نموده اند، لذا طلاب و روحانیون باید این خطر را به خوبی بشناسند و برای مقابله با آن بر بینش و بصیرت خود بیفزایند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۲۱:۱۵
معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان:
« نهج البلاغه» منشور انسان سازى است
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان گفت: نهج البلاغه را باید شفاى دردهاى روحى بشر و راز هدايت اجتماعى و سياسى دانست، زیرا منشور انسان سازى و دريچه اى به نور است.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۷:۰۰
معاون آموزش حوزه علمیه کردستان خواستار شد:
افزایش فعالیت تبلیغی حوزویان در فضای مجازی
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان گفت: افزایش فعالیت تبلیغی طلاب در فضای مجازی نقش مهمی در نشر معارف دینی و اسلامی دارد.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۰۲:۵۰
معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان:
استانداردهای آموزشی برای طلاب رعایت شود
​حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان کردستان با اشاره به اهمیت و ارتباط مستقیم معاونت آموزشی حوزه با طلاب؛ گفت: آموزش پیش نیاز تعلیم یک طلبه در مدارس علمیه است.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۷:۱۵