*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۱ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 25, 2019
جلسه مشترک رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی
حوزه/ در جلسه مشترک رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اعضای مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی بر استفاده حداکثری مجلس از ظرفیت حوزه در بحث اقتصاد اسلامی تاکید شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۲
رئیس مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه:
مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی به دنبال حمایت از دولت است
حوزه/ اعتقاد به حمایت از دولت و مجلس داریم، ولی به این معنا نیست که وابسته به دولت و مجلس و حزب باشیم، بلکه هدف ارتباط و تعامل با سازمانهای مردم نهاد برای اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی است.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۱۶:۰۷
در نشست مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه؛
آخرین راهبردها برای گفتمان سازی و ترویج اقتصاد مقاومتی بررسی شد
حوزه / کارگروه فرهنگی مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه تشکیل جلسه داد و طی این جلسه آخرین راهبردها برای گفتمان سازی و ترویج اقتصاد مقاومتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۲۱:۴۳
حضرت آیت الله علوی گرگانی
تصویب FATF به مصلحت کشور و نظام نیست
حوزه / با توجه به اشارات مقام معظم رهبری و راهنمایی ایشان و بیانات مراجع عظام تقلید تصویب این قرارداد FATF به مصلحت کشور و نظام نیست.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۲۰:۰۸
در نشست تخصصی پیرامون چیستی و چرائی FATF مطرح شد:
هدف آمریکا از وارد کردن ایران به قرار دادFATF ایجاد موانع برای فرار ایران از تحریم ها است/پرداخت ۱میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار برای آزادی جیسون به ایران
حوزه/وقتی معاون وزارت خزانه داری آمریکا که مسئول تحریم ایران است، رئیس گروهFATF می شود و ما ساده انگارانه انتظار داریم این قرارداد تحریم ها را بردارد در حالی که هدف آمریکا از وارد کردن ایران به این قرار داد ایجاد موانعی برای فرار ایران از تحریم ها است.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۲:۰۴
به همت مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه:
اولین «خبرنامه رصد جنگ اقتصادی» منتشر شد+ دانلود
حوزه/ اولین «خبرنامه رصد جنگ اقتصادی» به همت مرکز راهبری اقتصاد مقاومتی حوزه های علمیه منتشر شد.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۳:۰۲