*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
در مدرسه علمیه مولاوردیخان مطرح شد:
حضرت فاطمه(س) بهترین الگوی بشر در تمامی زمان ها است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت:حضرت فاطمه زهرا (س) بهترین الگو برای حجاب و عفاف در تمامی زمان ها است و تنها راه نجات زنان جامعه اسلامی از ناهنجاری های اجتماعی پیروی از آن حضرت است.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۷
عضو جامعه مدرسین حوزه در قزوین:
رفاه طلبی مسئولان سمّ مهلک است/ مردم در برابر نمرودها و قارون ها ایستاده اند
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، رفاه طلبی مدیران نظام جمهوری اسلامی را سمی مهلک دانست و گفت: ملت ایران با رهبری فرزانه انقلاب و پشتیبانی از ولایت فقیه در برابر همه نمرودها، فرعون ها و قارون ها با قدرت و اقتدار ایستاده و خواهد ایستاد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۰
در اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین مطرح شد؛
اشک ریختنی که با ماهیت عاشورا پیوند نخورد زیبا نیست
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: بعد عاطفی در تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) امری قابل ذکر است، ولی اشک ریختنی که نتواند با منبع الهی پیوند بخورد و خالی از معرفت و شناخت باشد، در باطن زیبا نیست.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۱:۳۴
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
طلاب حوزه علمیه تلاش جدّی برای تحصیل علوم دینی داشته باشند/ اربعین امسال باشکوهتر ازسال گذشته انجام می شود
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت:طلاب حوزه علمیه باید در فراگیری تحصیل علوم دینی تلاش وپشتکار داشته باشند و بتوانند از سبک زندگی علمای گذشته در امور تحصیلی و زندگی بهره بگیرند.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۳:۴۵
عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین :
زندگی انبیای الهی بهترین الگو برای چگونه زیستن است
حوزه/ حجت الاسلام محبی گفت: وجود آیه اهدنا الصراط المستقیم را تلنگر به بندگان برای الگو گیری است که باید متوجه بود زندگی انبیای الهی، بهترین الگو برای چگونه زیستن است.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۴:۱۱
معاون نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی سینای همدان:
امام(ره) و شهدا، انقلاب را به امانت گذاشته اند، امانت دار خوبی باشیم
حوزه/ معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت: امام خمینی(ره) و شهدا، انقلاب را به امانت در بین ما گذاشته اند و انتظار این است که با پاسداری از ارزش های انقلاب و علم اندوزی امانت دار خوبی باشیم.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۱:۵۵
مدیر حوزه‌ علمیه استان خراسان شمالی:
جامعه ایرانی مورد هجوم فرقه‌های ضاله و انحرافی است
حوزه/مدیر حوزه‌ علمیه استان خراسان شمالی با تأکید بر اینکه جوانان جامعه اسلامی باید از امام جواد (ع) الگو بگیرند، گفت: حضرت امام جواد(ع) بهترین الگو برای نوجوانان و جوانان جامعه اسلامی است و هرکس آن بزرگوار را الگوی زندگی خود قرار دهد به سعادت و خوشبختی می‌رسد.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۰:۵۵
امام‌جمعه شهرستان شیروان:
عمل به سیره علوی بهترین راه نجات جامعه از مشکلات است
حوزه/ امام‌جمعه شهرستان شیروان با بیان اینکه سیره علوی بهترین الگو و سرمشق برای جامعه اسلامی است، گفت: جامعه اسلامی باید الگوگیری از سیره علوی را در دستور کار قرار دهد.
۱۳۹۶/۱/۲۲ - ۱۷:۱۵
موسس و مدیر حوزه علمیه پیامبر اعظم (ص) صنعا؛
انقلاب اسلامی ایران بهترین الگو برای ملت انقلابی یمن است/ به رهبری آیت الله العظمی خامنه ای اعتقاد داریم
حوزه/ مدیر حوزه علمیه پیامبر اعظم (ص) شهر صنعا در کشور یمن، انقلاب اسلامی ایران را بهترین الگو برای ملت انقلابی یمن و سایر ملت های مسلمان عنوان کرد.
۱۳۹۴/۳/۱۵ - ۱۰:۴۴
امام جمعه خوی؛
شهید مطهری بهترین الگو برای طلاب در عصر حاضراست
امام جمعه خوی، شهید مطهری را بهترین الگو برای طلاب دانست و گفت: اگر بخواهیم شهید مطهری را آنطور که بود بشناسیم یکی از روشها خواندن کتابهای ایشان است که همه باید به آن اهتمام داشته باشند.
۱۳۹۳/۲/۲۲ - ۱۲:۳۷