*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۲ محرم ۱۴۴۰ \ Saturday, September 22, 2018
کارشناسان حوزوی پاسخ می دهند؛
چرا در محرم لباس سیاه می پوشیم؟
حوزه/ سابقه سیاه پوشی و این رسم در مراسم عزا و ماتم فقط مخصوص مسلمانان نبوده، بلکه اقوام مختلف از مسلمانان و غیر مسلمانان نیز در سرتاسر دنیا و ملل مختلف در غم از دست دادن نزدیکانشان سیاه می پوشیدند .
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۲:۲۷
استاد دانشگاه فردوسی مشهد:
ذهن و مسائل آن از نگاه فیلسوفان اسلامی و فلاسفه ذهن بررسی شد
حوزه/ با حضور دکتر شریعتی استاد دانشگاه فردوسی مشهد، ذهن و مسائل آن از نگاه فیلسوفان اسلامی و فلاسفه ذهن در جمع بانوان عضو مجمع عالی حکمت اسلامی مشهد تببین شد.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۰:۲۹
گزارشی از نکوداشت استاد احمد احمدی «خادم علم»؛
زندگی استاد احمدی سراسر جهاد و مجاهدت بود/ عالم عامل به تمام معنا روحانی
حوزه/ در آیین بزرگداشت علمی و معرفتی مرحوم حجت الاسلام والمسلمین احمد احمدی، عضو فقید شورای عالی انقلاب فرهنگی با عنوان «خادم علم»، شخصیت ها برجسته علمی و فرهنگی کشور از این استاد فقید و عالم عامل تکریم و تجلیل کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۱:۰۰
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد همدان:
حجت الاسلام والمسلمین احمدی الگوی شاگردان خود در حوزه و دانشگاه بود
حوزه/ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد همدان گفت: در تمام این سالها چه قبل از انقلاب و چه پس از انقلاب دکتر احمدی به عنوان استادی نمونه، الگویی برای شاگردان خود بودند.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۰:۱۴
بازنشر/ گفت و شنود دلنشین خبرگزاری حوزه با استاد احمد احمدی:
نوآوری های علامه هنوز روی کاغذ نیامده است/اگر به گذشته برگردم باز هم طلبه می‌شوم
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین احمد احمدی از شاگردان علامه طباطبایی(ره) در گفت و گوی خود با خبرگزاری حوزه به تشریح خاطرات دوران زندگی خود با این فیلسوف، مفسر، فقیه و عارف برجسته پرداخت.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۴:۳۰
جزئیات تشییع و تدفین رئیس سازمان سمت اعلام شد
حوزه/ مراسم تشییع پیکر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین احمد احمدی از شاگردان امام خمینی(ره) و علامه طباطبایی(ره)، فردا یکشنبه ۲۰ خرداد، ساعت ۱۱:۳۰ از مقابل سازمان سمت در تهران تشییع خواهد شد.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۲:۱۹
مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه خراسان مطرح کرد:
تهاجم فلسفه های غربی علیه معارف اسلام
حوزه/ مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان گفت: بخشی از تهاجمی که امروز نسبت به معارف اسلامی اعمال می شود به واسطه فلسفه های موجود در غرب است که باید برای مقابله به آن با اراده، جدیت، پشتکار و تصمیم قاطع مسیر را طی کرد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۵:۵۴
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین:
جشن های نیمه شعبان آلوده به موسیقی های حرام نشود
حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: گاهی اوقات برخی جشن ها به دلیل سوء استفاده برخی و استفاده از موسیقی های نامتعارف که در شان این ایام نیست از مسیر دینی و مذهبی خارج شده و شکل دیگری پیدا می کند که می تواند آسیب رسان باشد.
۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۶:۰۱