*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
دانش آموزان مسلمان هند دریافت کننده ۸۰% بورس های تحصیلی هستند
حوزه/ یک ارزیابی رسمی منتشر شده توسط هندوستان نشان می دهد ۸۰% کمک هزینه ها و بورس های تحصیلی در دانشگاه های هندوستان به دانش آموزان مسلمان داده می شود.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۸:۳۵
خشونت ها علیه مسلمانان در هندوستان؛
۲۰۰ منزل مسکونی مسلمانان در میروت به آتش کشیده شد
حوزه/ درحالی که حملات خشونت آمیز علیه مسلمانان در هند افزایش یافته، پلیس های اوتارپرادش، ۲۰۰ منزل مسکونی مسلمانان را در شهر میروت در اوتارپرادش به آتش کشیدند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۳
تنها سه شرکت هندی به مسلمانان اجازه نماز خواندن در فضای کارخانه را دادند
حوزه/ فشارها در رابطه با جلوگیری از برپایی نماز مسلمانان در اماکن عمومی و پارک های هندوستان هم چنان ادامه دارد، در این میان تنها سه شرکت خصوصی در شهر نویدا در اوتارپارش اجازه نماز خواندن به مسلمانان داده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۲۲:۳۰
اهانت سه افسر پلیس به زن هندی به خاطر همراهی مرد مسلمان جنجال آفرین شد
حوزه/ انتشار ویدئوی تحقیر و سرزنش یک زن هندی به خاطر همراهی با مرد مسلمانی که هم کلاسی او در دانشگاه بوده توسط افسران پلیس، در اوتارپرادش هندوستان جنجال برانگیز شد.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۰۹:۰۸
مرد هندویی که مسجد را نجات داده و خودش از آن نگهداری می کند
حوزه/ مسجدی در یکی از روستاهای اطراف شهر مظفرنگار، که در سال ۲۰۱۳ احتمال تخریب آن توسط شورشیان غیرمسلمان می رفت، توسط یک مرد هندو و تعدادی از ساکنان روستا نجات یافته و هم اکنون این مرد هندو از این مسجد ۱۲۰ ساله نگهدرای می کند.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۹:۳۸
دولت اوتارپرادش در لباس دانش آموزان مدارس اسلامی دخالت می کند
حوزه/ وزیر امور اقلیت ها در ایالت اوتار پرادش هندوستان اخیرا در جلسه ای اعلام کرده که دولت قصد دارد یونیفرم دانش آموزان مدارس اسلامی در سرتاسر این کشور را تغییر دهد.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۲۳:۵۵
افراد ناشناس قصد به آتش کشیدن مسجدی را در هند داشتند
حوزه/روز گذشته افراد ناشناس به مسجدی در منطقه کاسگنج در اوتارپرادش هندوستان حمله کرده و در تلاش ناموفقی قصد به آتش کشیدن این مسجد را داشتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۷:۵۷