*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Monday, July 22, 2019
تربیت اسلامی (۹۳)؛
عاقبت بی توجهی به واجبات
حوزه/ از امام صادق ـ عليه السّلام ـ دربارة معني اين آيه كه مي فرمايد «براي خدا دليل رسا (و قاطع) است» سؤال شد، فرمود: خداوند در روز رستاخيز به بندة گنهكار خود مي گويد: بندة من! چرا تكاليف خود را خوب انجام ندادي؟ آيا مي‎دانستي و گناه كردي؟ اگر بگويد آري، مي فرمايد: چرا به آنچه مي دانستي عمل نكردي؟ و اگر بگويد نمي دانستم، مي‎گويد: چرا ياد نگرفتي تا عمل كني؟ ...
۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۲۳:۵۵
جمعی از شیعیان جمهوری ‌آذربایجان با آیت الله العظمی حکیم دیدار کردند
حوزه/ حضرت آیت الله حکیم از مراجع نجف اشرف مردم را به توجه به امور دینی، عمل به فرائض و واجبات و عدم کوتاهی در ادای آن دعوت کردند و گفتند: فرزندان خود را به ادای واجبات تشویق و فضای دینی مناسبی را برای آنان فراهم کنید.
۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۲۲:۱۰
آیت الله العظمی حکیم:
اساتید و طلاب حوزه سختی های عمل به وظایف تبلیغی را تحمل کنند
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم به مناسبت میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) به دوران پُر از رنج و سختی این امام بزرگوار و توطئه هایی که برای حذف تبلیغ دین محمدی راستین انجام می گرفت، اشاره کردند.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۵:۳۶
آیت الله العظمی حکیم:
دانشجویان در عمل به واجبات کوتاهی نکنند و در برابر امور فریبنده بایستند
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از ، گفتند: جوانان دانشجو در عمل خالصانه به واجبات کوتاهی نکنند و با صلابت و ایمان در برابر چالش ها و امور فریبنده که آنان و جامعه را هدف قرار می دهد، ایستادگی کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۰