*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۳ رجب ۱۴۴۰ \ Wednesday, March 20, 2019
ماموستا شیرزاد ایزدی: دشمن به ایجاد اختلاف و دو دستگی در کشور دل بسته است
حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: خوشبختانه در طول این ۴۰ سال علیرغم توطئه های بسیاری که دشمنان خارجی و داخلی برای ایجاد دودستگی در کشور داشته اند، شاهد انسجام و همگرایی بسیار بالایی در کشور هستیم که این را باید از نعمت های این نظام الهی دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۹:۰۶
ماموستا شیرزاد ایزدی:
وضعیت وحدت در کردستان کاملاً حل شده است
حوزه/ ماموستا شیرزادی گفت: با این وجود به جز چند سال ابتدایی انقلاب اسلامی که بسیاری از گروه های تروریستی و معاند در کردستان فعال بودند، اکنون وضعیت وحدت در استان کاملا حل شده است و از این حیث هیچ مشکلی نداریم.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۰۸:۴۵
عالم اهل سنت کردستان:
مسئولان، فعالان قرآنی کردستان را زیر چتر حمایتی خود قرار دهند
حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: در کردستان، استعدادهای درخشانی زیادی در زمینه علوم قرآنی داریم که این مایه افتخار و برکت برای این خطه است، لذا از مسئولان درخواست داریم که این عزیزان و سرمایه های معنوی را زیر چتر حمایتی خود قرار دهند تا استعدادهای آنها بیشتر از پیش شکوفا شود.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۵:۰۸
ماموستا شیرزاد ایزدی : وحدت نیاز امروز و همیشگی جهان اسلام است
​حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت: وحدت نیاز همیشگی و امروز جهان اسلام است، لذا نباید در شرایط کنونی مسئله وحدت را محدود و مقید به زمان و مکان خاصی کنیم، زیرا وحدت و انسجام همیشگی مسلمین سدی محکم در برابر دسیسه های مختلف دشمنان است.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۲۱:۳۵
کارشناس علوم دینی اهل سنت:
«اربعین» متعلق به تمامی ادیان توحیدی است
حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: روز بزرگ اربعین حسینی تنها متعلق به مذهب شیعیان نیست، بلکه این روز متعلق به تمام مذاهب اسلامی است و هیچ دین و یا مذهبی نمی تواند این روز بزرگ را به سود خود مصادره کند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۳:۰۰
ماموستا شیرزاد ایزدی:
روحانیون منحط بودن سکولاریسیم دینی را برای جامعه روشن کنند
حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: متولیان فرهنگی و دینی در کشور به ویژه روحانیون و طلاب باید با علم، برهان و منطق در برابر تفکر سکولاریسم قرار بگیرند و منحط بودن این جریان فکری را برای جامعه اسلامی روشن کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۰۲:۲۵
کارگردان لبنانی در حاشیه جشنواره رسانه‌ای غدیر:
خبرگزاری حوزه تمام تلاش خود را جهت نزدیکی میان ادیان و مذاهب صرف کرده است
علی کلوش کارگردان لبنانی در حاشیه جشنواره رسانه‌ای غدیرگفت: بسیاری از رسانه ها با یکی دانستن اهل تسنن و وهابیت، آب در آسیاب دشمن می ریزند. نقش حوزه و اهالی رسانه آشکارسازی اندیشه های وهابیت با کمک و یاری علمای اهل سنت است.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۲:۱۵
ماموستا شیرزاد ایزدی مطرح کرد:
رهبری حکیمانه رهبر انقلاب مهمترین عامل وحدت کشور/ سران خود فروخته اسلامی قافیه بازی را به آمریکا باخته اند
حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: دشمنان در طول این سالها توطئه های بسیاری برای ایجاد چند دستگی در کشور داشته اند، ولی به حمد خداوند متعال و با رهبری حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری این ترفندها و توطئه های پلید راه به جایی نبرده است.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۰۲:۴۵
ماموستا شیرزاد ایزدی در گفتگو با «حوزه»:
مشکلات کشور هرگز به دست بیگانگان حل نمی شود/ دشمن به دنبال نابودی آستانه تحمل مردم ایران است
​حوزه/ ماموستا ایزدی با اشاره به این که دشمنان با افزایش فشارهای اقتصادی و سیاسی، می خواهند آستانه تحمل ملت ایران اسلامی را متزلزل کنند، گفت: همگان باید بدانند که مشکلات و نارسایی هایی موجود کشور هرگز به دست بیگانگان حل و فصل نخواهد شد.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۰۸:۲۵
ماموستا ایزدی در واکنش به حادثه تروریستی مریوان:
تروریست ها نه به شیعه رحم می کنند و نه به سنی
حوزه/ ماموستا ایزدی با اشاره به حادثه تروریستی مریوان، گفت: در عملیات تروریستی بامداد روز شنبه همگان دیدیم که تروریست ها و آنهایی که دم از حمایت از مذهب و مرام خاصی می زنند، هیچ رحم و ترحمی نسبت به شیعه و سنی ندارند و هر کس که در این نظام انجام وظیفه می کند را دشمن خود و آرمان های پلیدش می دانند.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۹:۳۹