*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ رمضان ۱۴۴۰ \ Friday, May 24, 2019
ماموستا شیرزاد ایزدی: دشمن به ایجاد اختلاف و دو دستگی در کشور دل بسته است
حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: خوشبختانه در طول این ۴۰ سال علیرغم توطئه های بسیاری که دشمنان خارجی و داخلی برای ایجاد دودستگی در کشور داشته اند، شاهد انسجام و همگرایی بسیار بالایی در کشور هستیم که این را باید از نعمت های این نظام الهی دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۹:۰۶
ماموستا شیرزاد ایزدی:
وضعیت وحدت در کردستان کاملاً حل شده است
حوزه/ ماموستا شیرزادی گفت: با این وجود به جز چند سال ابتدایی انقلاب اسلامی که بسیاری از گروه های تروریستی و معاند در کردستان فعال بودند، اکنون وضعیت وحدت در استان کاملا حل شده است و از این حیث هیچ مشکلی نداریم.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۰۸:۴۵
عالم اهل سنت کردستان:
مسئولان، فعالان قرآنی کردستان را زیر چتر حمایتی خود قرار دهند
حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: در کردستان، استعدادهای درخشانی زیادی در زمینه علوم قرآنی داریم که این مایه افتخار و برکت برای این خطه است، لذا از مسئولان درخواست داریم که این عزیزان و سرمایه های معنوی را زیر چتر حمایتی خود قرار دهند تا استعدادهای آنها بیشتر از پیش شکوفا شود.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۵:۰۸
ماموستا شیرزاد ایزدی : وحدت نیاز امروز و همیشگی جهان اسلام است
​حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت: وحدت نیاز همیشگی و امروز جهان اسلام است، لذا نباید در شرایط کنونی مسئله وحدت را محدود و مقید به زمان و مکان خاصی کنیم، زیرا وحدت و انسجام همیشگی مسلمین سدی محکم در برابر دسیسه های مختلف دشمنان است.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۲۱:۳۵
کارشناس علوم دینی اهل سنت:
«اربعین» متعلق به تمامی ادیان توحیدی است
حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: روز بزرگ اربعین حسینی تنها متعلق به مذهب شیعیان نیست، بلکه این روز متعلق به تمام مذاهب اسلامی است و هیچ دین و یا مذهبی نمی تواند این روز بزرگ را به سود خود مصادره کند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۳:۰۰
ماموستا شیرزاد ایزدی:
روحانیون منحط بودن سکولاریسیم دینی را برای جامعه روشن کنند
حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: متولیان فرهنگی و دینی در کشور به ویژه روحانیون و طلاب باید با علم، برهان و منطق در برابر تفکر سکولاریسم قرار بگیرند و منحط بودن این جریان فکری را برای جامعه اسلامی روشن کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۰۲:۲۵
کارگردان لبنانی در حاشیه جشنواره رسانه‌ای غدیر:
خبرگزاری حوزه تمام تلاش خود را جهت نزدیکی میان ادیان و مذاهب صرف کرده است
علی کلوش کارگردان لبنانی در حاشیه جشنواره رسانه‌ای غدیرگفت: بسیاری از رسانه ها با یکی دانستن اهل تسنن و وهابیت، آب در آسیاب دشمن می ریزند. نقش حوزه و اهالی رسانه آشکارسازی اندیشه های وهابیت با کمک و یاری علمای اهل سنت است.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۲:۱۵
ماموستا شیرزاد ایزدی مطرح کرد:
رهبری حکیمانه رهبر انقلاب مهمترین عامل وحدت کشور/ سران خود فروخته اسلامی قافیه بازی را به آمریکا باخته اند
حوزه/ کارشناس علوم دینی اهل سنت گفت: دشمنان در طول این سالها توطئه های بسیاری برای ایجاد چند دستگی در کشور داشته اند، ولی به حمد خداوند متعال و با رهبری حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری این ترفندها و توطئه های پلید راه به جایی نبرده است.
۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۰۲:۴۵
ماموستا شیرزاد ایزدی در گفتگو با «حوزه»:
مشکلات کشور هرگز به دست بیگانگان حل نمی شود/ دشمن به دنبال نابودی آستانه تحمل مردم ایران است
​حوزه/ ماموستا ایزدی با اشاره به این که دشمنان با افزایش فشارهای اقتصادی و سیاسی، می خواهند آستانه تحمل ملت ایران اسلامی را متزلزل کنند، گفت: همگان باید بدانند که مشکلات و نارسایی هایی موجود کشور هرگز به دست بیگانگان حل و فصل نخواهد شد.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۰۸:۲۵
ماموستا ایزدی در واکنش به حادثه تروریستی مریوان:
تروریست ها نه به شیعه رحم می کنند و نه به سنی
حوزه/ ماموستا ایزدی با اشاره به حادثه تروریستی مریوان، گفت: در عملیات تروریستی بامداد روز شنبه همگان دیدیم که تروریست ها و آنهایی که دم از حمایت از مذهب و مرام خاصی می زنند، هیچ رحم و ترحمی نسبت به شیعه و سنی ندارند و هر کس که در این نظام انجام وظیفه می کند را دشمن خود و آرمان های پلیدش می دانند.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۹:۳۹