*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان: مردم پاکستان برای کمک به سیل زدگان ایران بشتابند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز نقوی گفت: ایران فقط یک کشور اسلامی و دوست ما نیست، بلکه یک کشور همسایه ما هم است و به عنوان همسایه به ما حق دارد.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۰:۱۰
نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان:
حمله انتحاری اخیر به سپاه پاسداران توسط آمریکا و اسرائیل انجام شد
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز نقوی در واکنش به حادثه اخیر در استان سیستان بلوچستان گفت: آمریکایی که می‌خواست ایران را در سطح بین الملل منزوی کند، امروز خود در سطح بین الملل تنها شده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۲
نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان خواستار پایان جنگ یمن شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید نیاز حسین نقوی در واکنش به مذاکره در مورد صلح یمن گفت: اوضاع یمن هر روز وخیم تر است، این روزها خبر از مذاکره صلح یمن شنیده می شود خدا کند آتش جنگ یمن به زودی خاموش شود.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۱۰
نائب رئیس وفاق المدارس الشیعة پاکستان:
ایران در مورد وحدت مسلمین به وصیت پیامبر(ص) عمل می‌کند
حوزه/ حجت الاسلام سید نیاز حسین نقوی در خطبه نماز جمعه گفت: شیعیان در مسئله وحدت سعه صدر دارند و ائمه(ع) تا مراجع شیعه تفرقه را درست نمی دانند و اکنون هم ولی امرمسلمین حضرت آیت الله خامنه ای هم توهین به مقدسات مذاهب دیگر را حرام می داند.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۵:۰۴
نائب رئیس وفاق المدارس الشیعة پاکستان:
اعتراض به صلح امام حسن (ع) و قیام امام حسین (ع) به خاطرعدم آگاهی از سیره معصومین است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز حسین نقوی در خطبه نماز جمعه گفت: بعضی اعتراض می‌کنند که چرا امام حسن (ع) با معاویه صلح کردند، اما امام حسین (ع) قیام کردند حال آنکه که اگر معاویه از امام حسن (ع) بیعت می‌خواست ایشان هم قیام می‌کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۲۲:۰۵
نائب رئیس وفاق المدارس الشیعة پاکستان:
دولت جدید پاکستان باید در سیاست خارجی خود تجدید نظر کند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز حسین نقوی در واکنش به رای مخالف پاکستان در سازمان بین الملل با تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن گفت: پاکستان به خاطر مخالفت در سازمان ملل متحد با اجرای تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن، موضع پاکستان نسبت به تحقیقات جنایات هند در کشمیر را ضعیف کرده است.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۰۳:۵۰
نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان: خداوند حافظ جمهوری اسلامی ایران است و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید نیاز حسین نقوی در خطبه نماز جمعه گفت: محکومیت سخنان مسخره ترامپ در مورد ایران توسط شخصیت های جهانی قابل تحسین است.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۰۹:۴۷
نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان:
مدعیان اسلام مرتکب بدترین جنایات علیه مسلمان یمن و بحرین شده‌اند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز حسین نقوی در واکنش به حملات اخیر ائتلاف عربستان در یمن گفت: در فلسطین و کشمیر غیر مسلمانان مدعی حقوق بشر و در یمن و بحرین مدعیان اسلام مرتکب بدترین جنایات علیه مسلمان می شوند.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۲۳:۵۵
نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان:
خروج ترامپ از برجام اشتباه بزرگ است/ ترامپ در جوامع بین الملل تنها شده است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز حسین نقوی در و اکنش خروج آمریکا از برجام گف: خروج ترامپ از برجام اشتباهی بزرگ است و بعد از این تصمیم احمقانه ترامپ در جوامع بین الملل تنها شده است.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۲۱:۴۰
وفاق المدارس شیعه پاکستان:
دولت‌های قبلی و فعلی پاکستان مسئول جنایات کویته هستند
حوزه/ رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان با اشاره به جنایات شهر کویته گفت: دشمن میخواهد با این جنایات اقتصاد و فرهنگ بلوچستان را نابود کند دولت باید عاملان این جنایات را معرفی کند.
۱۳۹۷/۲/۱۲ - ۱۹:۵۵