*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
رئیس شورای علمای شیعه پنجاب پاکستان:
برخی کشورهای عربی به جای خداوند به آمریکا اعتماد دارند
حوزه/ حجت الاسلام سید سبطین سبزواری گفت: تحولات منطقه نشان می دهد که برخی کشورهای اسلامی به جای دل بستن به قدرت خداوند و اتحاد امت اسلامی به آمریکا و اسرائیل اعتماد می کنند و این به ضرر آنها تمام خواهد شد.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۲:۳۶
منبرهای رمضانی (۶)؛
میزان انحراف ذهنی دختران بیشتر است یا پسران؟!
حوزه/ میزان انحرافات ذهنی دختران، بیشتر از پسرها می‌باشد؛ به‌ویژه میزان انحرافات دختران پایه دهم تا دوازدهم. انحراف ذهنی، یعنی کمبود بلوغ عاطفی. فرایند بلوغ عاطفی در دختری که توسط پدر و مادر درک نمی‌شود، پدر او را با خود به اجتماع و فضاهای مورد علاقه‌اش نمی‌برد و ارتباطش با مادرش نیز خوب نیست، ناقص است.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۴:۲۰
فعال فرهنگی در قزوین:
اعتماد به آمریکا جز نابودی چیز دیگری ندارد
حوزه/ حجت الاسلام نظری در جمع مردم روزه دار قزوین گفت: در طول تاریخ بارها ثابت شده که هر گاه کشوری به آمریکای جنایتکار اعتماد کرده جز سرنگونی و ویرانی چیزی برای آنها باقی نمانده که نمونه بارز آن صدام بود که با خواری و حقارت دستگیر و اعدام شد.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۳:۵۰
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان:
تجاوز های اسرائیل به حاکمیت لبنان، امنیت و استقرار منطقه را تهدید می کند
حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان در حضور نایب رئیس مجلس اعلا از "یان کوبیش" هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل متحد در لبنان استقبال کرد و دو طرف در خصوص اوضاع لبنان و منطقه بحث و گفتگو کردند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۲۱:۵۰
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
مسئولان طوری به مردم خدمت کنند که شرمنده خون شهدا نشوند
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین با تأکید بر اینکه باید به گونه‌ای کار کنیم تا شرمنده خون شهدا نشویم، تصریح کرد: شهدا از منافع مادی و دنیایی برای عزت و اعتلای کشور گذشتند و نباید اجازه دهیم به انقلاب به عنوان امانتی که در دست همه ما قرار دارد، خیانت شود و به آن آسیب برسد.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۶:۲۰
جریمه ناچیز برای فردی که تهدید کرد مسجد اسکاتلند را به آتش می کشد
حوزه/ فردی که با یک تماس تلفنی طولانی تقریبا ۸ دقیقه ای، به مسلمانان اهانت کرده و تهدید کرده بود که مسجد را به آتش می کشد، تنها ۳۰۰ یورو جریمه شد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۰
دبیر شورای عالی حوزه های علمیه:
فضای مجازی باتلاق خانواده ها شده است/حوزه و روحانیت در مقابل فضای مجازی وظیفه دارند
حوزه/امروز فضای مجازی باتلاق خانواده ها شده و باعث شده زن و مرد نتوانند همدیگر را تحمل کنند. باید کاری کرد این فضا سالم بماند تا جامعه سالم بماند و راه آن برگزاری کارگاه های آموزشی سواد رسانه است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۸:۵۶
سخنان ضد اسلامی روزنامه نگار فرانسوی با واکنش مسلمانان روبرو شد
حوزه/ روزنامه نگار و کارشناس ارشد مسائل فرانسه و غرب آفریقا، خانم زینب الغزوی، در پی اظهارات اخیر خود علیه اسلام و مسلمانان در یک نشست علمی در فرانسه با اعتراض شدید مسلمانان این کشور روبرو شد.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۰:۳۱
سرهنگ حافظی: در هر مرزی که خطری انقلاب را تهدید کند حضور خواهیم داشت
حوزه/ جانشین فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) گفت: ما از مرز های کشور و انقلاب دفاع می کنیم و در هر مرزی با انقلاب که خطری آن را تهدید کند، حضور خواهیم داشت.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۰۹:۰۴
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
معرفی اندیشه های امام(ره) و رهبری به جوانان وظیفه روحانیت است
مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: معرفی اندیشه‌های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری و ماهیت انقلاب اسلامی به جوانان، جزو وظایف ما و از واجبات بوده و باید زمینه را فراهم کنیم تا نسل جوان، خودش اندیشه‌های امام (ره) و رهبری را لمس کرده و به حقیقت پی ببرند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۳:۲۲