*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Friday, July 19, 2019
راهپیمایی و اعتصاب کارمندان مسلمان و آفریقایی آمازون در "پرایم دی"
حوزه/ درحالی که پرایم دی، بزرگترین رویداد سالانه فروش آنلاین آمازون در جریان است، بسیاری از کارمندان مسلمان و فعالان دینی به سبب شرایط سخت کاری و بی عدالتی دینی دست به اعتصاب و راهپیمایی زدند.
۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۹:۰۰
از کارفرمایان نیوزلند خواسته شد کارمندان مسلمان بیشتری استخدام کنند
حوزه/ همایش «تنوع در استخدام» که در یک شرکت حقوقی در نیوزیلند برگزار گردید، از کارفرمایان و رؤسای شرکت ها خواست، کارمندان مسلمان و پناهنده بیشتری را استخدام کنند.
۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۰۷:۴۸
کارکنان زن مسلمان علیه تبعیض و تعصب در شرکت آمازون شکایت کردند
حوزه/ جمعی از کارکنان مسلمان در ایالت مینه سوتا، علیه سیاست های تبعیض آمیز و متعصبانه شرکت آمازون شکایت کرده و گفته اند که در مقایسه با سفیدپوستان با شرایط کاری سخت تری مواجه هستند.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۰۹:۰۰
کارمندان مسلمان آمازون در اعتراض به حجم کاری بالا در ماه رمضان تظاهرات کردند
حوزه/ گروهی از کارمندان مسلمان در شرکت آمازون، شعبه مینه سوتا از حجم بالای کاری در ماه رمضان و وضعیت نابسامان تهویه هوا در مقابل انبار این شرکت دست به تظاهرات زدند. اعتراض آنان به سبب نادیده گرفتن روزه داری مسلمانان از سوی مسئولین شرکت اعلام شده است.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۱:۵۳