*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
رهبر جمعیت علمای پاکستان: تفکر خوارج و تکفیری ها ربطی به اسلام و اهل سنت ندارد
حوزه/ پیر معصوم حسین نقوی گفت: رهبران دینی ما همیشه پیغام امنیت و محبت می دادند و اکنون هم درب زیارتگاه های مقدس بزرگان برای همه باز است، تفکر خوارج و تکفیری ها امنیت کشور را برهم زده است.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۶:۵۳
رهبر جمعیت علمای پاکستان: حمله انتحاری به سپاه توسط آمریکا انجام شد
حوزه/ پیر معصوم نقوی در واکنش به حادثه اخیر در استان سیستان بلوچستان گفت: آمریکا همیشه علیه امت اسلامی فعالیت کرده است و متاسفانه برخی کشورهای مسلمان نیز در جنایت های آمریکا هم دست شده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۵
رهبران جمعیت علمای پاکستان نیازی:
مردم پاکستان با تمام قدرت در کنار ایران ایستاده اند/ محکومیت حمله ترویستی اهواز
اختصاصی حوزه/ در جلسه اضطراری جمعیت علمای پاکستان (نیازی) رهبران این حزب گفتند: حمله ترویستی به دست مزدوران کشورهای خارجی تکفیری در رژه نیروهای مسلح اهواز را به شدت محکوم میکنم و ملت شریف ایران ما را در غم خود شریک بدانند.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۲۲:۴۳
رهبر جمعیت علمای پاکستان:
بدون محبت اهل بیت (ع) ایمان تکمیل نمی شود
حوزه/ پیر معصوم حسین نقوی گفت: همه مسلمانان محب اهل بیت (ع) هستند و بدون محبت اهلبیت (ع) ایمان تکمیل نمی شود و اهل بیت (ع) فقط مختص یک گروه از مسلمانان نیستند.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۲۲:۰۵
رهبر جمعیت علمای پاکستان در گفت گو با حوزه:
مدعیان رهبری مسلمانان بدانند آمریکا خیر خواه مسلمانان نیست/کشتار مردم مسلمانان یمن باید پایان یابد
حوزه/ پیر معصوم حسین نقوی در واکنش به کشتار اخیر مردم یمن توسط عربستان سعودی گفت: حاکمان عربستان به زودی از کرده خود پیشمان خواهند شد و بهتر است به کشتار مردم مظلوم و مسلمانان یمن باید پایان دهند.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۸:۲۰
در کنفرانس اتحاد امت در پاکستان مطرح شد:
اختلاف اساسی میان مسلمانان وجود ندارد/ شیعه و سنی به مساجد هم رفت و آمد کنند
حوزه/ سخنرانان کنفرانس اتحاد امت در پاکستان گفتند: تنها اختلاف نظر میان شیعه و سنی مربوط به نظریه امامت و خلافت است که این هم مشترک است؛ چون اصل خلافت و امامت را هم شیعه و هم سنی قبول دارند و از این رو در میان مسلمانان اختلاف اساسی وجود ندارد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۳:۴۱
رهبر جمعیت علمای پاکستان:
افرادی که باید در زندان باشند اکنون نامزد انتخابات پاکستان شده اند
حوزه/ پیر معصوم حسین نقوی در واکنش به فعالیت انتخاباتی رهبران گروهای تکفیری گفت: اگر کمیسیون انتخاباتی کشور محکم جلوی تکفیری ها می ایستاد، امروز رهبران گروهای تکفیری جرات نمی کردند در انتخابات شرکت کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۲۱:۱۰
جمعیت علمای پاکستان:
حضور«رهبران گروه‌های افراطی» در انتخابات تهدید بزرگی برای پاکستان است
حوزه/ پیر معصوم حسین نقوی در واکنش به تایید صلاحیت رهبران گروهای افراطی برای شرکت در انتخابات پارلمانی پاکستان گفت: حضور«رهبران گروهای افراطی» در انتخابات تهدید بزرگی برای کشور است.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۲۱:۴۵
رهبر جمعیت علمای پاکستان:
تخریب بقیع موجب نابودی آل سعود خواهد شد
حوزه/ پیر معصوم حسین نقوی در سخنرانی خود در در تجمع اعتراض آمیز به مناسبت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع (علیهم السلام) گفت: تخریب قبور بزرگان اسلام در قبرستان بقیع، جنایت نابخشودنی آل سعود عربستان است.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۸:۳۰
رهبر جمعیت علمای پاکستان:
قدرت نظامی و اقتصادی ایران به سود همه مسلمانان است
حوزه/ پیر معصوم حسین نقوی گفت: آل سعود به جای محافظت منافع امت مسلمان نقش برده ی آمریکا را در دنیا ایفا می کند و این بسیار نگران کننده است، مدعیان خدمت به حرمین نباید برای حفظ منافع اسرائیل شریک جرم آمریکا شوند.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۳:۳۵