*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
اعضای مسجد ادمونتون، با افراط گرایانی که مسجد را تهدید کرده بودند ملاقات می کنند
حوزه/ اعضای مسجد الرشید در ادمونتون موافقت کردند با اعضای یک گروه نژادپرست و اسلام ستیز کانادایی که پیشتر با حضور غیرمنتظره در مسجد ایجاد ارعاب کرده بودند، ملاقاتی داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۴۰
فیس بوک وادار به حذف تبلیغات اسلام ستیزانه حزب راست افراطی انگلستان شد
حوزه/ درحالی که حزب راست افراطی بریتین فرستبا عوام فریبی مردم را علیه مسلمانان تحریک می کند، فیس بوک مجبور شد سه تبلیغ ضدمسجدی را از شبکه خود حذف کند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۰
رهبر حزب یوکیب انگلیس یک نژادپرست اسلام ستیز را مشاور خود قرار داد
حوزه/ جرالد باتن، رهبر حزب یوکیب روز جمعه اعلام کرده که تونی رابینسون، یک اسلام ستیز شناخته شده و جنجالی را به عنوان مشاور خصوصی خود منصوب می کند.
۱۳۹۷/۹/۴ - ۰۳:۳۵
حمله حزب افراطی اتریش به مسلمانان و ترک تبارها خشم گسترده ای برانگیخت
حوزه/ یک حزب راست افراطی در اتریش ویدئویی منتشر کرده که در آن مسلمانان ترک تبار کلاه بردار معرفی شده اند. احزاب مخالف و شهروندان اتریشی خواستار واکنش علیه ویدئو شده اند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۹:۱۱
گفته های اسلام ستیزانه یک مقام رسمی در سوئد تحت پیگیری قانونی قرار می گیرد
حوزه/ به گفته یک روزنامه محلی معاون شهردار شهر کلسکرونا در جنوب سوئد، به خاطر گفته های اسلام ستیزانه در شبکه های اجتماعی تحت بازرسی قانونی قرار می گیرد.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۰:۱۳
حزب اسلام ستیز آلمان، پوسترهای انتخاباتی «مدارس خالی از اسلام» را منتشر کرد
حوزه/ انتشار پوسترهای تبلیغاتی اخیر کمپین حزب راست افراطی آلترناتیو برای آلمان که در آن کودکان سفید پوست با نژاد آلمانی به چشم خورده و شعار شوم «مدارس خالی از اسلام» دیده می شود، انتقادات زیادی در پی داشته است.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۷:۲۱
مسلمانان بریتانیا خواستار لغو سخنرانی اسلام ستیز آمریکایی در کشور شان شدند
حوزه/ شورای مسلمانان بریتانیا با ۵۰۰ مسجد و گروه اسلامی، سازمان مبارزه با اسلام هراسی تل ماما، نمایندگان پارلمان انگلستان و عده زیادی از فعالان مدنی و سیاسی خواستار لغو ویزای فرانکلین گراهام سخنران مسیحی اسلام ستیز و طرفدار پرو پاقرص ترامپ در کشورشان شدند.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۰۸:۲۸
تلاش نژادپرستان مسلح برای برهم زدن کنوانسیون اسلامی هیوستون + تصاویر
حوزه/ گروهی از نژادپرستان مسلح تگزاسی با تجمع روبروی محل برگزاری پنجاه پنجمین کنوانسیون سالانه اسلامی در هیوستون در ایالت تگزاس آمریکا تلاش کردند این گردهمایی را برهم بزنند .
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۰۹:۵۸
اسلام ستیز خشونت گرای استرالیایی، برای جنگ با معترضان اعلام آمادگی کرد
حوزه/ کمدین ۴۸ ساله اسلام ستیز در آخرین سخنرانی اش استرالیا را محکوم به شکست درمقابل فرهنگ اسلامی کرده، تور ضداسلامی در سرتاسر این کشور به راه انداخته و گفته است آمادگی جنگ با متعرضان به سخنانش را دارد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۰۳:۳۰
اسلام ستیز شبکه های اجتماعی اهل ولز به ۱۸ ماه زندان محکوم شد
حوزه/ یک اسلام ستیز از اهالی ولز که در شبکه های اجتماعی علیه مسلمانان تبلیغ کرده و مردم را به آتش زدن مساجد و کشتار مسلمانان تحریک می کرد به ۱۸ ماه زندان محکوم شد.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۹:۵۰