*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Sunday, January 20, 2019
به دستور نخست وزیر پاکستان؛
کمیتیه هماهنگی مجلس وحدت و حزب حاکم پاکستان تشکیل شد
حوزه/ به دستور خصوصی عمران خان نخست وزیر پاکستان میان حزب شیعی مجلس وحدت مسلمین پاکستان و حزب تحریک انصاف یک کمیتیه شش نفری برای ایجاد هماهنگی تشکیل شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۵
با سخنرانی نخست وزیر پاکستان؛
کنفرانس دو روزه بین المللی « رحمة للعاللمین» در پایتخت پاکستان آغاز شد
حوزه/ به مناسبت ولادت باسعادت پیامبر اسلام (ص) کنفرانس بین المللی دو روزه « رحمت اللعاللمین» با سخنرانی نخست وزیر پاکستان و وزیر مذهبی امور این کشور در پایتخت پاکستان آغاز شد.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۹:۰۰
نخست وزیر پاکستان به توئیت ضدپاکستانی ترامپ پاسخ داد
حوزه/ عمران خان نخست وزیر پاکستان در واکنش به توئیت های اخیر ضد پاکستانی دونالد ترامپ رئیس جمهور پاکستان آن را محکوم نمود و گفت: پاکستان هزینه سنگینی بابت همراهی با آمریکا در جنگ داده است و ازین پس دیگر فقط کاری می‌کنیم که به مصلحت کشور و مردممان باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۳:۲۸
دبیر کل مجلس وحدت مسلمین پاکستان:
ملت یمن به دنبال نجات از دولت نامشروع منصور هادی هستند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ناصر عباس جعفری در واکنش به اعلام میانجیگری نخست وزیر پاکستان در مسئله یمن گفت: اگر پاکستان درمورد میانجیگری در مسئله یمن جدی است باید طبق خواست مردم یمن عمل کند.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۰۷:۵۰
با حضور مفتی اعظم سوریه:
دولت پاکستان کنفرانس بین المللی ختم نبوت برگزار می کند
حوزہ/ عمران خان نخست وزیر پاکستان در دیدار با وزیر امور مذهبی اعلام کرد که دولت امسال به مناسبت ولادت پیامبر اسلام (ص) یک کنفرانس بین المللی ۲ روزه با عنوان «ختم نبوت» برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۲۲:۵۵
نخست وزیر پاکستان مسجدی را در محل سکونتش بنا کرد
حوزه/ عمران خان نخست وزیر تازه منصوب شده پاکستان مسجد کوچکی را در محل اقامت خود بنا کرده است تا بازدیدکنندگان و اعضای حزب بتوانند هنگام حضور در آنجا نمازهایشان را اقامه کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۳:۲۲
جمعی از روحانیون پاکستان با نخست وزیر این کشور دیدار کردند
حوزه/ عمران خان در دیدار با جمعی از روحانیون پاکستان گفت: سه برنامه آموزشی در کشور سه تفکر مختلف را به وجود می آورد، اما بازسازی و اصلاح فکری جامعه نیازمند برنامه آموزشی واحد و یکپارچه است.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۰:۲۰
نخست وزیر پاکستان:
پاکستان برای ایفای نقش برای صلح یمن و عربستان آماده است
حوزه/ عمران خان نیازی نخست وزیر پاکستان در اولین سفر خود در عربستان گفت: ما معتقدیم حمله نظامی راه حل مناسبی برای مشکلات نیست و همه ی مشکلات جهان با گفت گو حل می‌شود و پاکستان برای ایفای نقش برای صلح یمن و عربستان آماده است.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۷:۴۷
نخست وزیر پاکستان:
کربلا به ما یاد داد که باید برای اهداف عالی فداکاری کنیم/ استقامت امام حسین (ع) برای ما مشعل راه است
حوزه/ عمران خان نیازی نخست وزیر پاکستان در پیام خود به مناسبت عاشورای حسینی گفت: امروز پاکستان به اتحاد و فداکاری نیازمند است و کربلا به ما یاد داده که باید برای رسیدن اهداف عالی فداکاری کنیم.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۵:۴۴
در نخستین سفر خارجی؛
نخست وزیر پاکستان بدون کفش وارد مدینه منوره شد
حوزه/ عمران خان نیازی نخست وزیر پاکستان وقتی به فرودگاه مدینه منور رسید، به احترام سرزمین مقدس مدینه از هواپیما بدون کفش وارد این شهر شد.
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۱۴:۲۶