*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
سفیر پاکستان با معاون دبیرکل حزب الله لبنان دیدار کرد
حوزه/ آفتاب احمد کوکر سفیر پاکستان با شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در حضور عمار الموسوی مسئول روابط بین الملل حزب الله دیدار کرد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۲۲:۱۰
عضو شورای مرکزی حزب الله:
مقاومت برای خلق پیروزی های بزرگتر آماده می شود
حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله طی مراسمی گفت: وجود ارتش و مقاومت در کنار هم موجب حمایت از لبنان در برابر تجاوز اسرائیل می شود.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۲۰:۲۵
تجمع علمای مسلمان لبنان :
دل بستن به سازمان های حقوق بشر اشتباه است/ ملت ها باید در برابر اسرائیل به پا خیزند
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با انتقاد از سکوت سازمان های حقوق بشر جهانی در برابر جنایت های آمریکا و صهیونیست ها گفت: دل بستن به سازمان های حقوق بشر کاری بیهوده و نشانه سادگی است.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۳۶
عضو ارشد حزب الله:
عربستان برای محاصره مقاومت در پی تشکیل یک جبهه در پارلمان لبنان است
حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله گفت: عربستان بسیار علاقمند است که حزب الله در دولت جدید لبنان وارد نشود، امّا روزهای آینده ثابت خواهد کرد که رژیم آل سعود ناتوان تر و ضعیف تر از آن است که مانع حزب الله شود که وزیران فعالی در دولت جدید داشته باشد.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۴:۵۷
خطبای جمعه لبنان:
تمام کشورها باید در برابر خروج ‌آمریکا از برجام بایستند/ سوریه ثابت کرد توانایی پاسخ به متجاوزان را دارد
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه پیروزی مقاومت در انتخابات را تبریک گفته و اشاره کردند: مقاومت در انتخابات پارلمان و در جنگ سیاسی، یک پیروزی بزرگی به دست آورد و تمامی توطئه های داخلی و خارجی را با شکست مواجه کرد.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۰۷:۲۰
فرزند علامه مرتضی عاملی در گفت‌وگو با خبرگزاری حوزه:
حکمت حزب الله در انتخابات جنگ داخلی را منتفی کرد/ ضرورت معرفی کتاب های شیعه در کشورهای عربی
حوزه/ حجت الاسلام سید محمد مرتضی فرزند علامه مرتضی عاملی گفت: یکی از حکمت های حزب الله این بود که به ۶۷ نفر اکتفا کردند تا گروه های دیگر هم مشارکت داشته باشند و این بهترین وجه در تعامل سیاسی است، بنابراین جنگ داخلی در لبنان منتفی شد.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۷:۱۰
دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان پیروزی حزب الله در انتخابات را تبریک گفت
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ناصر عباس جعفری دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان با صدور بیانیه ای پیروزی حزب الله را در انتخابات پارلمان لبنان به سید حسن نصر الله و ملت آن تبریک گفت.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۱:۵۷
رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان:
مردم لبنان مرحله جدیدی از تقابل میان محور مقاومت و محور آمریکایی ـ سعودی را به وجود آوردند
حوزه/ رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان از برگزاری نمایشگاه فرهنگی – اقتصادی استان قم در شهر نبطیه به عنوان یک رویداد مهم فرهنگی و اقتصادی در این منطقه یاد کرد.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۰:۳۱
آیت الله قبلان:
انتخابات لبنان به جهان ثابت کرد که لبنان همچنان سرزمین صلح و ثبات است
حوزه/ آیت الله قبلان گفت: تجربه انتخابات پارلمان لبنان توطئه های اسرائیل و هم پیمانان این رژیم برای تضعیف لبنان را خنثی کرد و همچون یک همه پرسی بود که مردم در آن نشان دادند همچنان دوستدار مقاومت و حمایت از مرزها و حاکمیت لبنان هستند.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۶:۴۱
خطبای جمعه لبنان تاکید کردند:
انتقال سفارت آمریکا به قدس، اولین گام در حذف مسئله فلسطین است/دارالفتوای لبنان جایگاه ملی خود را حفظ کند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه، مسئله انتخابات پارلمانی لبنان محور سخنان خود قرار داده و اشاره کردند: مردم در انتخابات روز یکشنبه به مسئولیت ملی خود عمل و در خصوص سرنوشت لبنان و ملت آن به دقت بیاندیشند و با تکیه بر عقل و منطق کسانی را انتخاب کنند که امنیت، حاکمیت و استقرار لبنان را از خطر حفظ کنند، به ویژه که در جنگ "جرود عرسال" مشخص شد که خطر تروریسم تا چه اندازه لبنان را تهدید می کند.
۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۲۲:۰۴