*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
مدیر حوزه علمیه العروة الوثقی لاهور پاکستان:
طرح کنگره آمریکا برای قطع حمایت از عربستان در جنگ یمن یک ترفند شیطانی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید جواد نقوی در واکنش به طرح نمایندگان کنگره آمریکا برای قطع حمایت از عربستان در جنگ یمن گفت: عربستان سلاح خود را از طریق ‌آمریکا تامین می کند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۶:۵۹
عضو مجلس سنای پاکستان:
آمریکا عامل اصلی کشتار و خونریزی در جهان است/ پاکستان باید در حل مسئله یمن مؤثر باشد
حوزه/ مشتاق احمد گفت: آمریکا عامل اصلی کشتار و خونریزی مردم بی گناه در تمام جهان به ویژه در افغانستان است که برای فروش سلاح خود دنیا را به میدان جنگ تبدیل کرده است.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۹:۴۴
رهبر جمعیت علمای پاکستان در گفت گو با حوزه:
مدعیان رهبری مسلمانان بدانند آمریکا خیر خواه مسلمانان نیست/کشتار مردم مسلمانان یمن باید پایان یابد
حوزه/ پیر معصوم حسین نقوی در واکنش به کشتار اخیر مردم یمن توسط عربستان سعودی گفت: حاکمان عربستان به زودی از کرده خود پیشمان خواهند شد و بهتر است به کشتار مردم مظلوم و مسلمانان یمن باید پایان دهند.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۸:۲۰
عضو ارشد جمعیت علمای اسلام پاکستان:
جنگ میان کشورهای اسلامی به سود استکبار جهانی است
حوزه/ مولوی محمد خان شیرانی گفت: آمریکا فکر می کرد جهان اسلام تهدید بزرگی برای قدرت های جهان است و برای همین همیشه مسلمانان را هدف جنایات خود قرار داد و از این رو امروز جنگ میان کشورهای اسلامی به نفع قدرت های جهانی است.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۲۱:۲۵
نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان:
مدعیان اسلام مرتکب بدترین جنایات علیه مسلمان یمن و بحرین شده‌اند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز حسین نقوی در واکنش به حملات اخیر ائتلاف عربستان در یمن گفت: در فلسطین و کشمیر غیر مسلمانان مدعی حقوق بشر و در یمن و بحرین مدعیان اسلام مرتکب بدترین جنایات علیه مسلمان می شوند.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۲۳:۵۵
جنبش اهل حرم پاکستان با اعزام نیروهای ارتش به عربستان مخالفت کرد
حوزه/ مفتی گلزار نعیمی در واکنش به تصمیم پاکستان برای اعزام نیروهای ارتش به عربستان در یک مصاحبه گفت: عربستان با همکاری برخی کشورهای عربی در حال کشتار مسلمانان است و این یک خیانت بزرگ به اسلام است.
۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۲۰:۱۰