*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 23, 2019
برای نخستین بار :
​ضیافت افطاری با حضور نمایندگان مسلمان در ساختمان کنگره آمریکا برگزار شد
حوزه/ نمایندگان مسلمان کنگره آمریکا چون ایلهان عمر، آندره کارسون و رشیده طلیب در مراسم ضیافت افطاری که برای نخستین بار در ساختمان کنگره برگزار می شد شرکت کردند.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۱
کارشناس امنیت سایبری:
توئیتر ابزار مبارزه با تهدیدات سایبری علیه نمایندگان مسلمان را ندارد
حوزه/ یک کارشناس امنیت سایبری برای اینکه ثابت کند توئیتر ابزار کارآمد برای مبارزه با تهدیدات فضای مجازی ندارد، ساعت ها به فرستادن پیام های تهدید به مرگ علیه ایلهان عمر نماینده مسلمان کرد و نتیجه آن را گزارش داد.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۰:۳۴
حضور هزاران نفر از مردم بریستول، در افطار میان ادیانی +تصاویر
حوزه/ مراسم افطاری میان ادیانی در شهر بریستول در انگلستان با حضور هزاران نفر از مردم این شهر برگزار شد. در این افطار بزرگ، از جمعیت بزرگ شرکت کنندگان با بسته های غذایی و انواع خوردنی جات پذیرایی به عمل آمد.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۲۱:۵۵
بسته های مشکوکی به دفتر سه نماینده مسلمان پارلمان انگلستان فرستاده شد
حوزه/در حالی که روز دو شنبه دو بسته مشکوک و نامه های تهدید آمیز به دو سیاستمدار مسلمان فرستاده شده بود، اواخر روز سه شنبه نیز همین اتفاق برای روپا حق سیاستمدار مسلمان انگلیسی در حزب کارگر تکرار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۷:۴۲