*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
در تشییع جنازه شهید فلسطینی عنوان شد :
​شهرک نشینان صهیونیستی برای کشتن ما آمده بودند!
حوزه/ مراسم تشییع جنازه یک فلسطینی در روستای المغیر که در حمله شهرک نشینان صهیونیستی به شهادت رسیده بود، با حضور گسترده مردم برگزار گردید.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۱:۱۳
در ادامه حملات به فلسطینیان در سرزمین های اشغالی؛
​حمله شبانه شهرک نشینان صهیونیستی و شعارنویسی در مسجدی در کرانه باختری
حوزه/ گروهی از شهرک نشینان صهیونیستی شبانه به مسجدی در کرانه باختری حمله کرده و بر دیوارهای مسجدی شعارنویسی کرده و چرخ های هفت خودرو را پاره کردند.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۱:۰۵
شهرک نشینان صهیونیستی به دهکده ای در بیت لحم یورش بردند
حوزه/ دریورش دسته جمعی شهرک نشینان غیرقانونی صهیونیستی به یک دهکده در بیت لحم، اسرائیلی ها از خانه های مردم عکس برداری کرده و مردم را از خراب شدن قریب الوقوع خانه هایشان ترساندند.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۰۷:۵۵
صهیونیست‌ها به جان نهال‌های زیتون فلسطینیان در رام الله افتادند
حوزه/ شهرک نشینان صهیونیستی با حمله به یک باغداری در رام الله، ۷۰ نهال زیتون کاشته شده در بشکه را که متعلق به یک روستایی فلسطینی بود تخریب کرده و از ریشه در آوردند.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۰۸:۲۵
شهرک نشینان صهیونیستی یک کودک فلسطینی را در الخلیل مجروح کردند
حوزه/ گروهی از شهرک نشینان غیرقانونی صهیونیستی در بخش قدیمی شهر الخلیل، به یک کودک فلسطینی درنزدیکی منزلش حمله کرده و او را به شدت مجروح کردند.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۷:۳۷
​برای دومین بار قانون منع خرید کالاهای اسرائیلی به پارلمان ایرلند رسید
حوزه/ قانون «کنترل فعالیت اقتصادی در سرزمین های اشغالی ۲۰۱۸» که برای بار دوم به مجلس اعلای نمایندگان ایرلند وارد می شود در صورت تصویب، خرید کالاها و کسب خدمات از شهرک نشینان صهیونسیتی را غیرقانونی خواهد ساخت.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۲۰:۲۴
شهرک نشینان صهیونیست اقدام به حفاری در مسجد ابراهیمی کردند
حوزه/ گروهی از شهرک نشینان صهیونیستی امروز اقدام به حفاری در محوطه مسجد ابراهیمی در الخلیل کردند. «شیخ یوسف ادعیس»، وزیر اوقاف فلسطین این حمله شهرک نشینان علیه مسجد ابراهیمی را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۲۰:۴۸
شهرک نشینان صهیونیستی به مساجد و منازل فلسطینیان حمله کردند
حوزه/ گزارش ها حاکی است گروهی از شهرک نشینان صهیونیستی شبانه با حمله به سه روستای فلسطینی، لاستیک بیش از ۳۰ اتومبیبل را پنچر کرده، بر دیوار منازل مردم شعارنویسی کردند و سعی داشتند یک مسجد را آتش بزنند.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۱:۵۵
یورش بیش از ۵۰۰ شهرک نشین صهیونیستی به مسجدالاقصی
حوزه/ به گفته یک مقام فلسطینی تعداد شهرک نشینان صهیونیست که با حفاظت نظامیان صهیونیستی روز گذشته به مسجدالاقصی یورش برده اند از مرز ۵۴۲ نفر گذشته است.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۰۸:۰۹
شهرک نشینان صهیونیستی با حمله به یک روستا، قصد آتش زدن مسجد را داشتند
حوزه/ یک گروه ۳۰ نفره از شهرک نشینان صهیونیستی ساکن با حمله به یک روستا واقع در تپه های جنوبی الخلیل در کرانه باختری اشغالی قصد آتش زدن مسجد را داشتند که با مقاومت ساکنان روستا مواجه شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۲