*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ \ ۵ شوال ۱۴۳۹ \ Wednesday, June 20, 2018
مدیر مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی قزوین:
آسیب های نو پدید در کمین خانواده ها است
حوزه/ حجت الاسلام ابوالقاسمی گفت: شبکه های اجتماعی مجازی به عنوان مهمترین و خطرناک ترین سلاح تهاجمی دشمن در عرصه جنگ نرم بوده ،چرا که آسیب های نو پدید در کمین خانواده ها است و خطر، بسیار جدی است.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۵:۰۰
کارشناس دینی وامور خانواده:
خانواده ها با بصیرت در مقابل جنگ نرم دشمنان ایستادگی نمایند
کارشناس دینی وامور خانواده گفت: امروز خانواده ها و نسل جوان ما باید با بالا بردن بصریت و آگاهی‌شان برای مقابله با جنگ نرم دشمنان ایستادگی نمایند.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۶:۱۷
مدیر حوزه علمیه استان قزوین :
صهیونیست ها بدانند فلسطین تنها نیست/ با اتحاد امت اسلامی ، قدس شریف به دامن اسلام برمی گردد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: صهیونیست ها بدانند فلسطین تنها نیست و با اتحاد امت اسلامی ، قدس شریف به دامن اسلام برمی گردد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۶:۴۱
مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان:
دشمن با رخنه فرهنگی و مدگرایی چادر را از سر زنان مسلمان بر می دارد
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه تاکستان با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، گفت: دشمن می خواهد با رخنه فرهنگی و مدگرایی چادر را از سر زنان مسلمان بردارد و بنیان جامعه و خانواده ها را با بی بندوباری تضعیف کند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۷
حجت‌الاسلام مهر آرا در جمع طلاب مطرح کرد:
پیام و وصیت‌نامه شهدا مکتب انسان‌سازی است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه التفاتیه گفت: پیام و وصیت‌نامه شهدا مکتب انسان‌سازی است.
۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۶:۴۶
کارشناس خانواده :
پیروی از هوای نفس، زندگی را برای انسان سخت کرده است
حوزه/کارشناس علوم دینی گفت: خداوند انسان را آفرید و راه سعادت را از طریق اولیا و پیامبران بیان نمود، اما متاسفانه پیروی از هوای نفس زندگی را برای انسان سخت و مشقت آور کرده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۸
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج:
روحانیون در مسیر پیاده روی اربعین پاسخگوی سؤالات و شبهات زائرین باشند
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: روحانیون و طلاب باید در مسیر پیاده روی اربعین نیازهای معنوی زائران را برطرف کرده و پاسخگوی سوالات آنان باشند.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۵:۲۴
عضو خبرگان رهبری مطرح کرد:
سه عامل کم رنگ شدن فرهنگ اقامه نماز در جامعه
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مدیران دستگاه های خدماتی، دولتی، و ... نسبت به اقامه نماز جماعت در ادارات اهتمام ویژه ای داشته باشند، چرا که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مسئولان الگوی مردم هستند و رفتار و کردارشان زمانی که با نماز همراه است، بهتر می تواند در جامعه نمود پیدا کند
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۶:۳۰
تولیت مدرسه علمیه خواهران شهرستان بویین زهرا:
عده‌ای می‌خواهند چهره جنایتکار آمریکا را تطهیر کنند
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه خواهران شهرستان بویین زهرا با اشاره به این که عده‌ای می‌خواهند چهره جنایتکار آمریکا را تطهیر کنند، گفت: ایران اسلامی امروز با دشمنی به نام آمریکا مواجه است که در جنایت، توطئه و کشتار مردم بی گناه از شیطان هم خطرناک‌تر است و مردم باید با بصیرت و آگاهی دشمنان خود را خوب بشناسند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۵:۳۶
حجت‌الاسلام والمسلمین میرباقری:
تغییر موازنه در جهان بدون شهادت دست‌یافتنی نیست/ امپراطوری غرب در حال فروپاشی است
حوزه/ رئیس فرهنگستان علوم اسلامی با اشاره به اینکه اکنون موج بزرگی برای گرایش به سمت اسلام شکل گرفته است، گفت: اگر حرکت‌هایی همانند داعش و تکفیری‌ها جلوگیری شود، تغییر موازنه بزرگی را در جهان شاهد خواهیم بود؛ هر چند این دستاورد بدون شهید و شهادت دست‌یافتنی نیست.
۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۰۹:۰۶