*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
طرح ضیافت الهی در ۴۵ بقعه متبرکه خراسانی جنوبی برگزار می شود
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در ۴۵ بقعه از ۹۶ بقعه موجود در استان طرح ضیافت الهی برگزار می شود، گفت: این طرح از ۱۵ اردیبهشت آغاز و تا ۱۵ خرداد ماه جاری ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۲:۲۶
برداشت دو و نیم تن گُل از هر هکتار زمین های موقوفه خراسان جنوبی
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه پیش بینی برداشت دو و نیم تن گل محمدی از هر هکتار را داریم، گفت: به دنبال توسعه کشت گل های محمدی در اراضی موقوفه هستیم تا کشت این محصول را به مساحت ۵ هکتار برسانیم.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۴:۱۶
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی:
بیش از ۶۲۰ هزار زائر و گردشگر در بقاع متبرکه خراسان جنوبی حضور یافتند
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: در طرح ملی آرامش بهاری که در امامزادگان و بقاع متبرکه خراسان‌جنوبی که از ۲۸ اسفندماه آغاز و تا ۱۴ فرورین‌ماه ادامه داشته بیش از ۶۲۰ هزار زائر و گردشگر مهمان امامزادگان و بقاع متبرکه خراسان جنوبی شدند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۰:۵۲
میزبانی امامزادگان خراسان جنوبی از ۱۴۰ هزار زائر در روز طبیعت
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: امامزادگان استان در روز طبیعت امسال (سیزدهم فروردین ماه) میزبان بیش از ۱۴۰ هزار زائر بودند.
۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۱۳:۲۸
۵۵ بقعه متبرکه خراسان‌جنوبی میزبان مردم در روز طبیعت
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده همزمان با ۱۳ فروردین‌ماه روز طبیعت ۵۵ بقعه متبرکه خراسان‌جنوبی میزبان اقشار مختلف مردم و مسافران و زائران نوروزی هستند.
۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۱:۴۶
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی خبر داد:
حضور بیش از ۳۳۰ هزار زائر در بقاع متبرکه خراسان‌جنوبی
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی از حضور ۳۳۱ هزار زائر در امامزادگان استان از آغاز اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۲:۱۸
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی:
وقف راهگشای رونق تولید است
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه وقف راهگشای رونق تولید و یکی از راه های بهبود شرایط اقتصادی است گفت: سازمان اوقاف با بهره‌گیری از ظرفیت مشاوره وقف، به واقفان و خیرین نیک اندیش در جهت ایجاد وقف های جدید در حوزه تولید و اشتغال مشاوره خواهد داد تا موقوفات بر اساس نیازهای جامعه ثبت گردد.
۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۶:۵۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی خبر داد:
حضور ۱۱۶ هزار زائر و مسافر نوروزی در بقاع متبرکه خراسان‌جنوبی
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: بیش از ۱۱۶ هزار نفر زائر و مسافر نوروزی همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری از امامزادگان و بقاع متبرکه استان خراسان جنوبی در ایام نوروز بازدید کرده اند.
۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۲:۰۴
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی خبر داد:
میزبانی بقاع متبرکه خراسان جنوبی از ۱۲ هزار نفر در لحظه تحویل سال
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: بیش از ۱۲ هزار نفر سال نو را در جوار امامزادگان خراسان‌جنوبی تحویل کردند.
۱۳۹۸/۱/۱ - ۱۸:۱۶
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
۱۰۲ وقف جدید در سال ۹۷ ثبت شده است
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه در طول سال جاری ۱۰۲ وقف جدید به ثبت رسیده است، گفت: از این تعداد ۱۴ وقف منفعتی قرآنی است که از محل آن کمبود اعتبار فعالیت‌های قرآنی در استان جبران خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۷