*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ رمضان ۱۴۴۰ \ Friday, May 24, 2019
یادداشت رسیده:
ماجرای شیخ و گروهِ جهادی
حوزه/ مهندسین نساجی حاضر در اردو دست به کار می‌شوند و تحقیق را آغاز می‌کنند. پارچه‌ی هندی ۱۰۰% پنبه‌ی مصری است.ظرافت این پنبه از نمونه‌ی ایرانی بسیار بیشتر و از سوی دیگر محکم‌تر است.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۳:۰۶
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:
برخی نمایندگان دهانشان بسته و جیبشان باز است
حوزه/ خجسته در جمع مردم همدان گفت: امروز مجلس باید نظارت جدی بر اتفاقات کشور داشته باشد و نمایندگان خود را وکیل مردم بدانند؛ اگر نماینده ای از حقوق مردمش دفاع نکند بدانید که دهانش بسته و جیبش باز شده است.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۰۹:۲۹
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس:
واردات و قاچاق کالا کمر تولید ملی و اشتغال را شکسته است
حجت الاسلام موسوی لارگانی با اشاره به موانع حمایت از کالای ایرانی، تولید و اشتغال،گفت: واردات بی رویه و قاچاق کالا بزرگترین مانع بر سر راه حمایت از تولید و کالای ایرانی است و در حال حاضر کمر تولید ملی و اشتغال را شکسته و رکود ایجاد کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۹
امام جمعه نهبندان:
استفاده از کالای داخلی لازمه تقویت اقتصاد کشور است
حوزه/امام جمعه نهبندان گفت: باید از کالاهای داخلی استفاده و از ورود کالاهایی که مشابه آن در داخل تولید می‌شود، جلوگیری کنیم و برای تقویت کارخانه‌ها و اشتغال جوانان از کالاهای داخل استفاده کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۰۲:۱۵
میرتاج الدینی در گفت‌وگو با «حوزه»:
حمایت از کالای ملی در هر کشوری یک استراتژی اساسی است/ روشن کردن چراغ کارخانه ها با خرید کالای ایرانی
حوزه/ نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی در بازار سراغ کالای داخلی می‌رویم، در واقع چراغ یک کارخانه یا واحد تولیدی را روشن نگه‌داشته‌ایم، روشن بودن چراغ کارخانه و چرخیدن چرخ‌های یک واحد تولیدی یعنی اشتغال جوانان این ملت.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۲:۲۰
به مناسبت دهه فجر؛
نمایشگاه عرضه محصولات تولیدی خانواده طلاب برگزار می شود
حوزه/ نمایشگاه عرضه محصولات تولیدی با مشارکت خانواده طلاب و همکاری مرکز خدمات حوزه با مرکز آموزش های کاربردی حوزه علمیه اصفهان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۲۳
کالای ایرانی؛
تصمیم بگیریم کالای ایرانی مصرف کنیم
حوزه/ وقتی مشابه جنسی در داخل هست، چرا بایستی یک عده ای اصرار داشت باشند که حتما بروند جنس و فلان مارک خارجی و مانند اینها را مصرف کنند؟ این چه مرض و بدفهمی و کج فهمی ای است؟
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۲:۴۱
روحانیون شیعه و سنی خراسان‌جنوبی مطرح کردند:
رونق سفره خالی کارگر ایرانی با خرید کالای داخلی
حوزه/ برکسی پوشیده نیست که حمایت از تولیدات داخلی به طور یقین موجبات اشتغال جوانان را فراهم می‌کند و وقتی که مشکلات اشتغال در جامعه حل شود از بسیاری آسیب‌های اجتماعی نیز خود به خود جلوگیری می‌شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۳:۲۱
در مؤسسه آموزش عالی فاطمة الزهراء(س) خوراسگان بررسی شد؛
خرید کالای ایرانی؛ موانع و راهکار ها
حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با عنوان«خرید کالای ایرانی موانع و راهکار ها» با مشارکت مؤسسه آموزش عالی فاطمة الزهراء خوراسگان و مرکز تخصصی فقه و اصول النفیسه اصفهان برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۵:۲۶
نمایشگاه «حمایت از کالای ایرانی» در یک مدرسه علمیه + تصاویر
حوزه / نمایشگاه «حمایت از کالای ایرانی» در علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان تا ۱۷آذرماه دایر است.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۱:۲۷