*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
جریمه والدین آلمانی که مانع شرکت فرزندشان در تور بازدید از مسجد شدند
حوزه/ یک زوج آلمانی که متعصبانه مانع حضور فرزندشان در مدرسه شدند تا او را از رفتن به تور بازدید از مسجد بازدارند، در دادگاهی در شهر اشلسویگ آلمان به پرداخت جریمه محکوم گشتند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۱:۵۶
طرح دو روزه «مسجدگردی» در پونای هندوستان برگزار شد
حوزه/ مرکز اطلاعات اسلامی پونای هندوستان، تور گردشگری دو روزه ای به منظور بازدید از مسجد صحن اعظم راه اندازی کرده و از غیرمسلمانان برای شرکت در تور و بازدید از بخش های مختلف مسجد ثبت نام می کند.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۷:۴۰
کشور مسلمان نشین برونئی برای نخستین بار به غیرمسلمانان افطاری داد+ تصاویر
حوزه/ مراسم افطاری میان ادیانی در بندر سری بگاوان، پایتخت کشور مسلمان نشین برونئی برای نخستین بار در مسجد جامع حسن البلقیه، یکی از مساجد بزرگ و شناخته شده این کشور برگزار شده و غیرمسلمانان از بخش های مختلف مسجد بازدید کردند.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۲۱:۴۵
طی یک حرکت دسته جمعی؛
بیش از ۲۰ مسجد ماساچوست درهایشان را به روی مردم می گشایند
حوزه/ در ۸ آوریل طی یک حرکت دسته جمعی ۲۰ مساجد سراسر ایالت ماساچوست در آمریکا روز درهای باز برگزار کرده که هدفشان به چالش کشیدن سوءبرداشت های ضداسلامی است.
۱۳۹۷/۱/۹ - ۰۱:۰۵