*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
تجمع در میسی ساگای کانادا، برای قربانیان حمله تروریستی نیوزلند
حوزه/ در اجتماعی که توسط سه سازمان اجتماعی در شهر میسی ساگای کانادا برگزار شده بود بیش از ۵۰۰ تن از مردم شرکت کرده و حملات تروریستی در مساجد کرایست چرچ نیوزلند را محکوم کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۰
مسجد میسی ساگا علیه حملات اسلام هراسی، از دولت کانادا بودجه دریافت کرد
حوزه/ یک مسجد در میسی ساگا که مورد حملات تروریستی اسلام هراسی و خرابکاری قرار گرفته بود، بودجه ای برای ارتقاء تدابیر امنیتی از دولت کانادا دریافت کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۳:۴۵
مسلمان فارغ التحصیل هاروارد کتاب ضداسلام هراسی منتشر می‌کند
حوزه/ زینب مرچنت که فارغ التحصیل رشته روزنامه نگاری و امنیت بین المللی از دانشگاه هاروارد می باشد و بارها در فرودگاه ها با رفتار تبعیض آمیز ماموران امنیتی مواجه شده کتاب «مسلمان بودن» را منتشر کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۴:۴۴
اردوگاه تابستانی کودکان متعلق به «ادیان ابراهیمی» در کانادا برگزار شد
حوزه/ اردوگاه تابستانی برای کودکان ادیان ابراهیمی اسلام، مسیحیت، و یهودیت در شهر میسی ساگا در کانادا برگزار شد و در آن به کودکان ادیان سه گانه، دوستی، صمیمیت و همبستگی میان ادیانی آموخته می شود.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۵:۱۰
حمله به یک پدر مسلمان و بستری شدن وی در بخش مراقبت های ویژه در تورنتو
حوزه/ یک پدر مسلمان در تورنتوی کانادا پس از اینکه جلوی چشم خانواده اش به شدت مورد ضرب و شتم وحشیانه مهاجمان اسلام ستیز قرار گرفت، در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان تورنتو بستری شد.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۰۸:۱۷
آتش سوزی گسترده، فروشگاه گوشت حلال را در کانادا دربرگرفت
حوزه/ حریق گسترده یک فروشگاه گوشت حلال در استان میسی ساگادر کانادا را به طور کامل تخریبکرده و این مرکز حلال خساراتی به مبلغ ۵۰۰ هزار دلار متحمل شد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۰۳:۳۰