*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
مسلمانان آرکانزاس خواستار توقف فعالیت ضداسلامی مدیر مدرسه در فیس بوک شدند
حوزه/ شورای روابط اسلامی آمریکایی (کایر) در ایالت آرکانزاس، مدیر مدرسه را به خاطر مطلب ضداسلامی در فیس بوک تحت انتقاد قرار داده و خواستار در پیش گرفتن اقدامات مناسب علیه اسلام هراسی شد.
۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۱۶:۴۰
رئیس هیئت مدیره مدرسه پنسیلوانیا برای پیام های ضد اسلامی برکنار شد
حوزه/ رئیس هیات مدیره مدرسه ای در پنسیلوانیا که کاندیدای جمهوری خواهان در انتخابات نیز هست، به دلیل پیام های ضداسلامی در فیس بوک از مقامش برکنار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۲۰
آمازون فروش کتاب موهن ضداسلامی را متوقف ساخت
حوزه/ شرکت تجارت الکترونیک جهانی آمازون در پی اخراج تامی رابینسون، یک سیاستمدار اسلام ستیز بریتانیایی از شبکه های اجتماعی فیس بوک و اینستاگرام، فروش کتاب موهن ضداسلامی و ضدپیامبر او را متوقف ساخت.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۶:۵۰
مالزی مرورگر اسلامی به بازار عرضه می‌کند
حوزه/ مرورگر اسلامی و حلال «سلام وب» که توسط مالزی و برای گوشی های همراه طراحی شده، صفحات وب را به سه دسته مناسب، نامناسب و خنثی تقسیم کرده و در صورت مراجعه به صفحات مضر، هشدار می دهد.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۵:۲۵
پیرزن فیلیپینی در ۹۰ سالگی مسلمان شد
حوزه/ صفحه فیس بوک آکادمی آموزش و تحقیقات اسلامی بریتانیا (ایرا) در صفحه فیس بوکش اعلام کرد که یک زن سالمند ۹۰ ساله با همکاری یکی از فعالان این سازمان، به دین اسلام گرویده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۳
فیس بوک وادار به حذف تبلیغات اسلام ستیزانه حزب راست افراطی انگلستان شد
حوزه/ درحالی که حزب راست افراطی بریتین فرستبا عوام فریبی مردم را علیه مسلمانان تحریک می کند، فیس بوک مجبور شد سه تبلیغ ضدمسجدی را از شبکه خود حذف کند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۰
گفته های اسلام ستیزانه یک مقام رسمی در سوئد تحت پیگیری قانونی قرار می گیرد
حوزه/ به گفته یک روزنامه محلی معاون شهردار شهر کلسکرونا در جنوب سوئد، به خاطر گفته های اسلام ستیزانه در شبکه های اجتماعی تحت بازرسی قانونی قرار می گیرد.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۰:۱۳
فیس بوک جایزه رهبری اجتماعی را به گروه «دختران محجبه» اختصاص داد
حوزه/ گروه دختران محجبه با عنوان «محجبه باقی ماندن» از میان بیش از ۶ هزار شرکت کننده انتخاب شده و این جایزه برای کمک به زنان مسلمان بیشتری در سرتاسر جهان داده شد.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۸:۵۵
پست اسلام هراسی کارمند مالیاتی در فلوریدا، خشم کاربران اینترنتی را برانگخیت
حوزه/ مطالب اسلام هراسانه یک کارمند مالیاتی طرفدار ترامپ، باعث خشم کاربران شبکه های اجتماعی شد به طوری که بسیاری عذرخواهی یا استعفای او را از مقام رسمی خواستار شدند.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۷:۵۰
محقق آمریکایی:
​اسلام ستیزی در فیس بوک، بسیار بسیار بدتر از آنچه انتظارش را داشتیم ، است
حوزه/یک پروفسور علوم کامپیوراز دانشگاه الون در کارولینا که تحقیقاتی با عنوان «آنالیز شبکه ای گروه های ضدمسلمانی در فیس بوک انجام داده گفت که گروه های ضدمسلمانی در فیس بوک بسیار بسیار بدتر از آن چیزی هستند که تصورش را می کردیم.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۰۸:۴۹