*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
امام جمعه شوسف:
مدارس شوسف نیازمند نوسازی و تجهیزات هستند
حوزه/امام جمعه شوسف با بیان اینکه مدرسه سازی بهترین مصداق ذخیره سازی اخروی است، گفت: در شهر شوسف و روستاهای آن نیازهایی در خصوص احداث مدارس جدید و تجهیز مدارس قدیمی وجود دارد که نیازمند توجه خیرین مدرسه ساز است.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۱:۰۶
امام جمعه زیرکوه: دانش آموزان نمونه در کانکس درس می خوانند
حوزه/امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه در مرکز شهرستان هنوز دانش آموزان نمونه در کانکس درس می خوانند گفت: نیازمند توجه خیرین برای ساخت کلاس درس برای آنها هستیم که از همه خیرین مدرسه ساز که در این زمینه کار خیر انجام می دهند می خواهیم توجه ویژه ای به شهرستان مرزی زیرکوه داشته باشند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۴۸
امام جمعه درمیان:
شهرستان درمیان نیازمند تاسیس مدارس جدید است
حوزه/امام جمعه درمیان با بیان اینکه درمیان نیازمند تاسیس مدارس جدید است، گفت: در اسدیه نیازمند تاسیس حداقل ۳ مدرسه جدید و ۳خوابگاه هستیم و با اطلاع رسانی کردن کمبودها می توانیم باعث جذب خیّرین مدرسه ساز شویم.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۰:۳۷
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
ساخت مدرسه نوعی عبادت محسوب می شود
حوزه/امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه یکی از بهترین کارهای خیر و نیک ساختن مراکز آموزشی است گفت: تعلیم و تربیت و ساخت مدارس نوعی عبادت محسوب می شود.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۲:۱۵
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی:
آموزش و پرورش به یاری خیّرین نیاز دارد
حوزه/مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی با بیان اینکه با همت خیرین، منابع ملی بیشتری به استان تعلق می گیرد، گفت: مجلس تصویب کرده که در سال ۹۸، هزار میلیارد تومان از محل منابع ملی به پروژه های نیمه تمام مردمی، اختصاص دهد و با کمک ۳۰ درصدی خیران، دولت ۷۰ درصد کمک کند تا پروژه به اتمام برسد.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۲:۱۲
فرماندار شهرستان درمیان:
دولت سهم خود را در زمینه مدرسه‌سازی به موقع پرداخت کند
حوزه/فرماندار درمیان گفت: دولت باید سهم خود را در زمینه مدرسه‌سازی، به موقع پرداخت و تخصیص دهد، تا به علت تورم، هزینه‌های ساخت افزایش پیدا نکند.
۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۱۱:۱۴
عضو مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی:
کمپین های ساخت و تجهیز مدارس راه اندازی شود
حوزه/عضو مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی با بیان اینکه خیرین می توانند از طریق یک کمپین کمک های مردمی را جمع آوری و در نهایت یک مدرسه با نام همان کمپین احداث کنند، گفت: جامعه فرهنگیان نیز می توانند مدرسه ای بسازند که هر کلاس به نام یک معلم باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۶
امام جمعه اهل سنت شهرستان زیرکوه:
کمک به ساخت مدرسه، کمک به ملت و دولت است
حوزه/امام جمعه اهل سنت شهرستان زیرکوه با اشاره به اینکه کمک به ساخت مدرسه، کمک به ملت و دولت است، عنوان کرد: با کمک به ساخت مدارس بسیاری از تنگناها در امر آموزش و تعلیم و تربیت برطرف خواهد شد.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۲:۵۵
برگزاری بیستمین جشنواره خیّرین مدرسه‌ساز در خراسان‌جنوبی
حوزه/امام جمعه آرین‌شهر گفت: آرین‌شهر در تأمین فضاهای آموزشی مورد نیاز دانش آموزان، نیازمند حضور پررنگ خیرین است به‌گونه‌ای که در برخی از مدارس شبانه‌روزی پسران و دختران این شهرستان کمبودهایی احساس می‌شود.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۹:۳۵
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
مدرسه‌سازی در رأس کارهای خیر قرار بگیرد
حوزه/امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان این که تحصیل و علم آموزی یک عبادت است و کمک کردن به این عبادت؛ خود یک عبادت مضاعف است، گفت: مدرسه‌سازی باید در رأس کارهای خیر قرار بگیرد.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۰:۳۶