*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی:
غربی ها با محصولات رسانه ای فتح فرهنگی می کنند/ سبک زندگی اندیشه ساز است
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: استکبار جهانی در سبک زندگی می خواهد به زور فرهنگ، ذائقه، اندیشه ملت ها را عوض کند، اما ملت ها کمتر به این موضوع توجه دارند.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۰۲:۴۵
معاون پژوهشی حوزه علمیه خراسان جنوبی:
رفتارهای زننده به صورت عرف درآمده است
حوزه/معاون پژوهشی حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه به قدری تبلیغات وسیع است که جای رفتارهای بد و خوب در جامعه تغییر کرده است و انجام رفتارهای زننده در باب عرف در جامعه بدل شده است، گفت: ما امروز دچار مشکل جاهلیت مدرن شده ایم به گونه ای که زن را تنها بخاطر جذابیت ها و سوءاستفاده کردن از آن می خواهند.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۰:۵۳
هفتم تیر روز پر پر شدن لاله ها؛
شهیدی که به تنهایی یک ملت بود/ اقتدار قوه قضائیه خون بهای شهید بهشتی است
حوزه/ حادثه هفتم تیرماه و بمب گذاری دفتر حزب جمهوری اسلام اگرچه به از دست دادن شخصیت های بزرگی نظیر آیت الله بهشتی و نیروهای اصیل انقلاب منجر شد، اما باعث شد تا انقلاب بیمه گردد و به راه خود ادامه دهد.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۱:۰۴
روحانیون شیعه و سنی از فضائل علی(ع) می گویند؛
امیرالمومنین(ع) تنها متعلق به مسلمانان نیست/ شب زنده داری اهل سنت در سوگ مولای متقیان(ع)
حوزه/امیرالمومنین(ع) تنها متعلق به مسلمانان نیست و برای ترویج فرهنگ علوی در جامعه باید تلاش بسیاری صورت گیرد، تا تمام ابعاد شخصیتی مولای متقیان(ع) به همه مردم شناسانده شود.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۵:۰۳
معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی:
اشرافی‌گری مقبولیت و مردم سالاری دینی را از بین می برد/ پررنگ شدن اشرافی گری در زندگی مسئولین
حوزه/معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه مقبولیت و مردم سالاری دینی با اشرافی گری مسئولان از بین می رود، گفت: بلای حکومت و جامعه اسلامی، اشرافی گری و تجمل گرایی است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۹:۴۸
در گفتگو با اساتید حوزه مطرح شد:
جوان را بشناسیم و از او قدردانی کنیم
حوزه/جوانان به عنوان سرمایه ها جامعه و کسانی که میراث دار واقعی یک جامعه محسوب می شوند از جایگاهی والا برخوردارند که همواره باید از آنها قدردانی شود.
۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۴:۴۳
معاون پژوهشی حوزه علمیه خراسان جنوبی:
ماه شعبان، بهانه ای برای ترویج مهدویت است
حوزه/معاون پژوهشی حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه ماه شعبان، بهانه ای برای ترویج مهدویت است، گفت: انقلاب اسلامی می تواند به عنوان یک نماد به فرج سرعت ببخشد و گفتمان مهدویت را در جهان ترویج دهد.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۲:۱۴
معاون پژوهشی حوزه علمیه خراسان جنوبی پاسخ داد:
چرا به امام کاظم(ع) «باب الحوائج» می گویند؟
حوزه/معاون پژوهشی حوزه علمیه خراسان جنوبی با اشاره به ماجرای باز پس دادن فدک توسط هارون الرشید، گفت: امام کاظم(ع) فدک را تنها نخلستان نمی دانست، بلکه حد و مرز حکومت اسلامی را فدک می دانستند.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۱:۲۵