*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۱ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 25, 2019
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین:
ستاد نماز جمعه نباید از جوانان قدیمی خالی شود
حوزه/ رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین گفت: ستاد نماز جمعه نباید از جوانان قدیمی خالی شود و همان گونه که تاکنون همراه بوده‌اند، در ادامه راه نیز باید در کنار جوانان همراه ستادنمازجمعه باشند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۴
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
مردم در مقابل ناهنجاری ها و فساد نهی از منکر کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین با تاکید بر لزوم توجه به امر بهمعروف و نهی از منکر، گفت: باید آحاد مختلف مردم نسبت به ترویج خوبی ها اهتمام داشته باشند و در مقابل ناهنجاری ها و فساد نهی از منکر کنند.
۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۷:۴۳
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
دشمن شناسی به دانش آموزان آموزش داده شود/ تبلیغات مصرف تولیدات داخلی کم است
حوزه/ نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن شناسی یکی از مهمترین خواسته های رهبر معظم انقلاب از دانش آموزان و دانشجویان است که باید سرلوحه و اولویت اصلی اساتید باشد.
۱۳۹۷/۱/۹ - ۱۱:۴۷
مدیر حوزه علمیه قزوین:
جلوی واردات بی رویه گرفته شود/ حمایت از کالای ایرانی شرط حل مشکل بیکاری جوانان است
مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: حمایت از کالای ایرانی به این معناست که هرکس در هر جایگاهی و موقعیتی به تقویت تولید ملی کمک کند؛ یکی با خرید کالای داخلی (مردم به عنوان مصرف کنندگان)، دیگری با تولید با کیفیت‌تر (تولیدکنندگان، سرمایه گذاران و کارگران) و دیگران با کوشش علمی کشور را به رشد و توسعه برسانند.
۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۳:۲۳
امام جمعه شهرستان بویین زهرا :
کرسی های آزاداندیشی در حوزه توسعه یابد
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان بویین زهرا گفت: ایده کرسی های آزاد اندیشی و نظریه پردازی از سوی مقام معظم رهبری پیشنهاد شد و مرتباً پیگیری می‌شود، لذا باید در هر دو کانون تفکر در ایران اسلامی، یعنی حوزه و دانشگاه با جدیت عملیاتی شود.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۴:۰۰
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه مطرح کرد:
راهبردهای عملیاتی هفت گانه دشمن در رویارویی با نظام اسلامی
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با تبیین راهبردهای عملیاتی هفت گانه دشمن در رویارویی با نظام، گفت: دشمن با احیاء سکولاریسم و ترویج دینداری منهای انقلاب و ابتذال اخلاقی به سبک غربی سعی در تحقق اهداف شوم خود دارد.
۱۳۹۳/۲/۳۰ - ۱۳:۰۸