*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
مدیر مطالعات معاونت تهذیب حوزه: فضای مجازی باتلاق جوانان است
حوزه/ با ابلاغ آیین‌نامه استفاده از گوشی موبایل و فضای مجازی به مدارس علمیه، لازم است در اجرای آن، همه مدیران و معاونین تهذیب همکاری کنند تا شاهد اثرگذاری این آیین‌نامه باشیم.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۵:۱۷
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
نظام آموزشی کشور اهتمام لازم را به پرورش و تربیت ندارد/ فرار مغزها یکی از مشکلات جامعه است
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تأکید بر اینکه پرورش و تربیت در نظام آموزشی کشور ما بسیار کمرنگ است، گفتند: مغز فرزندان خود را پر از فرمول‌ها و مسائل علمی می کنیم اما توجه به تربیت اخلاقی بسیار کمرنگ است.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۰۴:۰۰
مدیر حوزه علمیه خراسان:
همکاری حوزه و آموزش‌وپروش حرکتی زیرساختی است/ لزوم تربیت مبلغ زبده دانش آموزی
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: تعامل حوزه با آموزش‌ و پرورش حرکتی زیرساختی بوده و یکی از اساسی‌ترین فعالیت‌های حوزه علمیه است.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۲:۰۷
معاون دفتر تبلیغات اسلامی حوزه:
عرصه تربیت کودک نوجوان نیازمند تخصص و خلاقیت خاص است
حوزه/ تاکنون دورهای مختلفی در استان های اصفهان، سیستان و قم و سایر مراکز شهرستان ها برگزار شد و این نشان دهنده اهمیت موضوع تربیت مربی در عرصه کودک ونوجوان است.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۲۲:۱۸
دکتر حداد عادل در جمع فعالان فرهنگی:
بیش از ۷۰ درصد از ایرانیان با وضع قبل از انقلاب آشنا نیستند/ عده ای فکر می کردند با برجام خورشید از همه طرف طلوع خواهد کرد
حوزه/ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به توطئه های دشمنان، گفت: هر کس با جوانان ارتباط دارد باید برای آنها برکات انقلاب و مشکلات قبل از انقلاب را بازگو کند، زیرا بیش از ۷۰ درصد از ایرانیان با قبل از انقلاب آشنا نیستند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۱۱
دبیر موسسه سراج همدان مطرح کرد:
چرایی خدمت رسانی رایگان شکبه های ماهواره ای دشمن در ایران
حوزه/ حجت الاسلام نقوی گفت: مردم باید به مسأله چرایی ایجاد برنامه های متنوع ماهواره ای غربی به زبان مادری ما، و عرضه رایگان حساسیت ویژه ای داشته باشند، آیا دشمنان دلشان به حال ما سوخته است، مشخص است که دشمن قصد از بین بردن نظام تربیتی اسلامی را دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۱:۵۳
معاون ارتباطات و امور حوزه های علمیه خواهران: مدیران مدارس الگوی اخلاقی و رفتاری طلاب باشند
حجت الاسلام ابراهیمیان گفت: مدیران مدارس باید با طلاب همراه شوند، زیرا هفتاد درصد تربیت طلبه غیر از حرف و نصیحت است و تاثیرگذاری به واسطه رفتارهای غیر کلامی است.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۵:۰۲
عضو هیئت امنای سازمان اسناد و کتابخانه ملی:
روحانیون تربیت دینی جامعه را از قشر دانش آموز آغاز کنند
حوزه/ عضو هیئت امنای سازمان اسناد و کتابخانه ملی با اشاره به این که یکی از رسالت های مهم حوزه تربیت نسل جوان است به ویژه اینکه این نسل با خطرات و آسیب های زیادی در جامعه مواجه اند، گفت: روحانیون تربیت دینی جامعه را از قشر دانش آموز آغاز کنند .
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۱:۲۰
امام جمعه شهرستان بهار:
برنامه جامع تربیت دینی دانش آموزان تدوین شود
حوزه/ حجت الاسلام حاتم نیا با تاکید بر ضرورت تربیت دینی دانش آموزان، گفت: در صورتی که خانواده ها و نهادهای تربیتی با یک رویه و برنامه مدون که بر اساس ارزش های اسلامی تدوین شده باشد، عمل کنند دیگر دانش آموزان دچار دوگانگی نمی شوند.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۰۲:۳۵
کارشناس تفسیر همدان:
خانواده ها و آموزش و پرورش در یک جهت حرکت کنند
حجت الاسلام میرزایی افزود: هدف و برنامه خانواده ها و آمزش و پرورش باید به گونه ای باشد که آینده سازان این مرز و بوم رادر جهتی تربیت کرده تا اشخاصی با صلابت، مسئولیت پذیر و مقاومی را تحویل جامعه دهند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۱۵