*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۶ شعبان ۱۴۳۹ \ Monday, April 23, 2018
معاون دفتر تبلیغات اسلامی حوزه:
عرصه تربیت کودک نوجوان نیازمند تخصص و خلاقیت خاص است
حوزه/ تاکنون دورهای مختلفی در استان های اصفهان، سیستان و قم و سایر مراکز شهرستان ها برگزار شد و این نشان دهنده اهمیت موضوع تربیت مربی در عرصه کودک ونوجوان است.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۲۲:۱۸
دکتر حداد عادل در جمع فعالان فرهنگی:
بیش از ۷۰ درصد از ایرانیان با وضع قبل از انقلاب آشنا نیستند/ عده ای فکر می کردند با برجام خورشید از همه طرف طلوع خواهد کرد
حوزه/ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به توطئه های دشمنان، گفت: هر کس با جوانان ارتباط دارد باید برای آنها برکات انقلاب و مشکلات قبل از انقلاب را بازگو کند، زیرا بیش از ۷۰ درصد از ایرانیان با قبل از انقلاب آشنا نیستند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۱۱
دبیر موسسه سراج همدان مطرح کرد:
چرایی خدمت رسانی رایگان شکبه های ماهواره ای دشمن در ایران
حوزه/ حجت الاسلام نقوی گفت: مردم باید به مسأله چرایی ایجاد برنامه های متنوع ماهواره ای غربی به زبان مادری ما، و عرضه رایگان حساسیت ویژه ای داشته باشند، آیا دشمنان دلشان به حال ما سوخته است، مشخص است که دشمن قصد از بین بردن نظام تربیتی اسلامی را دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۱:۵۳
معاون ارتباطات و امور حوزه های علمیه خواهران: مدیران مدارس الگوی اخلاقی و رفتاری طلاب باشند
حجت الاسلام ابراهیمیان گفت: مدیران مدارس باید با طلاب همراه شوند، زیرا هفتاد درصد تربیت طلبه غیر از حرف و نصیحت است و تاثیرگذاری به واسطه رفتارهای غیر کلامی است.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۵:۰۲
عضو هیئت امنای سازمان اسناد و کتابخانه ملی:
روحانیون تربیت دینی جامعه را از قشر دانش آموز آغاز کنند
حوزه/ عضو هیئت امنای سازمان اسناد و کتابخانه ملی با اشاره به این که یکی از رسالت های مهم حوزه تربیت نسل جوان است به ویژه اینکه این نسل با خطرات و آسیب های زیادی در جامعه مواجه اند، گفت: روحانیون تربیت دینی جامعه را از قشر دانش آموز آغاز کنند .
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۱:۲۰
امام جمعه شهرستان بهار:
برنامه جامع تربیت دینی دانش آموزان تدوین شود
حوزه/ حجت الاسلام حاتم نیا با تاکید بر ضرورت تربیت دینی دانش آموزان، گفت: در صورتی که خانواده ها و نهادهای تربیتی با یک رویه و برنامه مدون که بر اساس ارزش های اسلامی تدوین شده باشد، عمل کنند دیگر دانش آموزان دچار دوگانگی نمی شوند.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۰۲:۳۵
کارشناس تفسیر همدان:
خانواده ها و آموزش و پرورش در یک جهت حرکت کنند
حجت الاسلام میرزایی افزود: هدف و برنامه خانواده ها و آمزش و پرورش باید به گونه ای باشد که آینده سازان این مرز و بوم رادر جهتی تربیت کرده تا اشخاصی با صلابت، مسئولیت پذیر و مقاومی را تحویل جامعه دهند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۱۵
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های پیام نور همدان:
خانواده ها و آموزش و پرورش در یک جهت تربیتی حرکت کنند
حجت الاسلام محمدی گفت: آموختن علم نیاز به آرامش دارد و شخص دین دار می تواند این آرامش را انتقال دهد، لذا باید نظام آموزشی و خانواده در این جهت حرکت کنند تا بتوانند نظام تربیتی سالمی را برای فرزندان این مرز و بوم فراهم کنند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۹:۰۸
آیت الله العظمی سبحانی در پیامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها؛
مراکز علمی به مسئله تربیت توجه نکرده اند/ مسئولان برنامه ریزی کنند/ ذهن دانشجویان از نظرات الحادی و مادی انباشته نشود
حوزه/ متاسفانه امروزه مسأله تزکیه و تربیت آن گونه که شایسته است مورد توجه مراکز علمی جهان و کشور ما قرار نگرفته است و بیشتر به علم بما هو علم آن هم از زاویه محدود مادی گرایانه و تجربه گرایانه تاکید شده است.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۲:۲۱
صاحب نظران حوزوی و دانشگاهی بررسی کردند؛
راهبردهای سند ۲۰۳۰ یونسکو در نقض استقلال فرهنگی ایران
حوزه/ مقام معظم رهبری اولین کار انقلاب را قطع وابستگی کشور و دستیابی به استقلال دانستند، براین اساس تاثیرپذیری سیاست های فرهنگی و تربیتی از نطام های ارزشی، واقعیتی غیرقابل انکار است.
۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۲:۰۵