*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۱ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 25, 2019
در روز جهانی حقوق بشر؛
طرح محکومیت کشتار مردم فلسطین، یمن و کشمیر به پارلمان پنجاپ ارائه شد
حوزه/ در متن طرح محکومیت که از طرف عضو ارشد حزب "مسلم لیگ" آمده است که در روز جهانی حقوق بشر هم در فلسطین، یمن و کشمیر کشتار مردم بی گناه مسلمانان ادامه دارد.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۸:۵۵
رئیس شورای اتحاد اهل سنت پاکستان:
پاکستان در سازمان ملل باید جنایات عربستان در یمن را مطرح می‌کرد
حوزه/ صاحبزاده حامد رضا گفت: جنایات عربستان در یمن به اوج رسیده است و انتظار ما این بود که وزیر امور خارجه پاکستان در سازمان ملل جنایات عربستان در "یمن" را نیز مطرح کند.
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۶:۱۲
دبیر کل شورای علمای شیعه پاکستان:
سکوت جامعه جهانی و رسانه های بین الملل در برابر کشتار کودکان یمن تاسف‌آوراست
حوزه/ حجت الاسلام ولمسلمین عارف حسین واحدی درمورد کشتار کودکان یمنی توسط ائتلاف عربستان گفت: اوضاع یمن بحرانی است و هر روز از سوی متجاوزان سعودی،آمریکایی هزاران کودک به شهادت می رسند و سکوت جامعه جهانی و رسانه های بین الملل در برابر این جنایات تاسف‌آوراست.
۱۳۹۷/۴/۴ - ۲۲:۴۰
دبیر مجلس وحدت مسلمین گلگیت بلتستان:
سکوت مرگ بار سازمان بین الملل درمورد کشتار مردم فلسطین بسیار نگران کننده است
حوزه/ حجت الاسلام سید علی رضوی گفت: ۱۶ می ۱۹۴۸ میلادی روز تاسیس رژیم صهونیستی است و از آن روز تا کنون هزاران نفر از زن و کودک و جوان مسلمان ساکن سرزمین انبیاء (فلسطین) توسط اسرائیل کشته شدند و سکوت مرگ بار سازمان بین الملل دراین فاجعه بسیار نگران کننده است.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۲۰:۰۵