*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
اتریش روسری را در مدارس ابتدایی برای مسلمانان ممنوع کرد
حوزه/ پارلمان اتریش با تصویب قانون جدیدی پوشیدن روسری برای مسلمانان در مدارس ابتدایی را ممنوع اعلام کرد. این قانون شامل یهودیان یا سیک ها نمی شود و عملا تنها مسلمانان را محدود می سازد.
۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۳:۳۵
مرکز اسلامی امام علی علیه السلام وین:
ارتباط با مراجع تقلید، یک وظیفه دینی برای مسلمانان است
حوزه/ درپی انتشار برخی شبهات و جنجال رسانه علیه مرکز اسلامی امام علی(ع) وین اتریش، این مرکز با صدور بیانیه ای توضیحاتی را در این زمینه ارائه داد .
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۴:۱۸
درپی حادثه تروریستی نیوزلند؛
امام مرکز اسلامی وین در مورد دامن زدن به اسلام هراسی در غرب هشدار داد
حوزه/ گلوله هايي که اينچنين بر پيکرنمازگزاران در دو مسجد نيوزيلند شليک شد فقط با انگشت تروريست ها شليک نشد، بلکه خشاب نفرت و کينۀ آنها توسط تمام کساني پرشده است که در این سالهای اخیر برطبل افراط گرايي کوبيده اند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۱
اولین نماز جمعه مرکز امام علی(ع) وین در ساختمان جدید برگزار شد
حوزه/ اولین نماز جمعه شهر وین در ساختمان جدید مرکز اسلامی امام علی علیه السلام وین در مورخه یکم مارس ۲۰۱۹ مطابق با دهم اسفند ۱۳۹۷ شمسی برگزار گردید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۲۲:۳۶
انجمن مسلمانان وین به بی خانمان ها غذای گرم می دهند
حوزه/ به گفته معاونت سازمان «رحمت» متعلق به جامعه اسلامی شهر وین، این نهاد در سه سال گذشته، چندین روز هفته را اقدام به توزیع غذای داغ میان حداقل ۱۰۰ نیازمند و بی خانمان در پایتخت اتریش کرده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۹
همزمان با دهه فجر؛
ساختمان جدید مرکز اسلامی وین افتتاح شد
حوزه/ همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، ساختمان پیشین مرکز اسلامی وین جای خود را به ساختمانی جدید داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۷
اعتراض اتحادیه علمای شیعه اروپا به قانون ممنوعیت حجاب دختران زیر ۱۰ سال
حوزه/ در پی تصویب قانون ممنوعیت حجاب برای دختران زیر ۱۰ سال در اتریش، اتحادیه علما و تئولوگ های شیعه با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن این قانون آن را بی احترامی به سنت های فرهنگی قطعی مسلمانان و باعث ایجاد محدودیت برای آنان دانستند.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۲:۴۹
نگاهی به فعالیت مرکز اسلامی وین در هفته گذشته؛
از برگزاری بازارچه خیریه تا رونمایی از دوکتاب دینی به زبان آلمانی
حوزه/ مرکز اسلامی وین در هفته گذشته علاوه بر رونمایی از دوکتاب درباره زندگانی پیامبر گرامی اسلام و پیشوای مذهب امام جعفر صادق(ع) ، میزبان بازارچه خیرین اتریش بود.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۵:۲۹
اتریش حجاب در مدارس ابتدایی را ممنوع می کند، با کلاه یهودیت کاری ندارد
حوزه/ دولت افراط گرا و اسلام ستیز اتریش اعلام کرد که به زودی قانونی به پارلمان برای ممنوع سازی حجاب برای دختران زیر ۱۰ سال ارائه می دهد که زیر پا گذاشتن این قانون جریمه نقدی و حتی زندان خواهد داشت.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۸:۵۶
حمله حزب افراطی اتریش به مسلمانان و ترک تبارها خشم گسترده ای برانگیخت
حوزه/ یک حزب راست افراطی در اتریش ویدئویی منتشر کرده که در آن مسلمانان ترک تبار کلاه بردار معرفی شده اند. احزاب مخالف و شهروندان اتریشی خواستار واکنش علیه ویدئو شده اند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۹:۱۱