*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ رمضان ۱۴۴۰ \ Thursday, May 23, 2019
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
دشمن به دنبال استحاله فرهنگی و عقیدتی جوان ایرانی است
حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: جوان ایرانی، جوانی محجوب، انقلابی و میهن پرست است و این را در هشت سال دفاع مقدس به جهانیان نشان داد، به همین علت دشمن به دنبال استحاله فرهنگی و عقیدتی جوان ایرانی است.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۳:۲۰
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
ایده پردازی در حوزه های علمیه به یک ضرورت تبدیل شود
حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان گفت: باید بتوانیم طلاب را به طریقی آموزش و تربیت کنیم که خود یک ایده پرداز کامل و مجرب باشند، لذا باید ایده پردازی در حوزه ها و مدارس علمیه کشور به یک واجب آموزشی تبدیل شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۲
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پرشورتر از گذشته خواهد بود
حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: حضور مردم در صحنه های سیاسی و ملّی می تواند بهترین اهرم بازدارنده در مقابل توطئه های بیشمار دشمنان باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۹:۴۰
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
نگاه نظام به کردستان، نگاه امنیتی نیست
​حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: در طول دهه های اخیر نگاه کلان به استانی به مانند کردستان بیشتر نگاهی امنیتی بوده، در حالی که این استان از پتانسیل های اقتصادی، فرهنگی و مذهبی بسیار بالایی برخوردار می باشد، ولی با این وجود مغفول مانده است.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۶:۲۲
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
رسانه های معاند برای به حاشیه بردن انقلاب اسلامی بسیج شده اند
حوزه/ دریایی با اشاره به اینکه تمام رسانه های معاند و بیگانه برای به حاشیه بردن انقلاب اسلامی بسیج شده اند، گفت: بعد از ناکامی دشمنان در نبرد سخت یا همان تهاجم نظامی، امروز جوانان این مملکت را با جنگ نرم و رسانه ای هدف آماج حملات خود قرار داده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۰:۲۲
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
«اقتصاد مقاومتی» ریشه در دین دارد
حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: امام صادق(ع) در مباحث اقتصادی تاکید بسیاری بر خودکفایی و خوداتکایی داشته اند و این امر امروز نیز از زبان مقام معظم رهبری تحت اقتصاد مقاومتی بیان می شود که نشان می دهد که مبحث اقتصاد مقاومتی ریشه در آموزه های دین اسلام دارد.
۱۳۹۷/۹/۴ - ۰۲:۱۵
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
آمریکا میانه ای با حقوق بشر ندارد
​حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: هیچ نقطه ای از جهان را سراغ نداریم که آثار آتش افروزی و توطئه آمریکایی ها در آنجا نباشد، که این نشان می دهد آمریکا در عمل میانه ای با حقوق بشر ندارد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۶:۱۴
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان:
آل سعود در باتلاق یمن گیر افتاده است
حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: عربستان که در باتلاق یمن گیر افتاده است، به دنبال فرافکنی و انحراف افکار عمومی است، لذا در هر نشست یا اجلاسیه ای مواضع ضدایرانی خود را صراحتا اعلام می کند و نمونه بارز آن سخنان «بن سلمان» بود که گفته بود «ما جنگ را به داخل ایران می کشیم!»
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۵:۵۱
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان مطرح کرد:
برنامه ریزی دشمن برای حضور کمرنگ مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان
​حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان گفت: بسیاری از رسانه های معاند، از ماه ها قبل برای حضور کم رنگ مردم در روز «استکبارستیزی» یعنی ۱۳ آبان را انجام داده اند، لذا مردم باید با هوشیاری و دشمن شناسی، برنامه ریزی دشمنان را نقش بر آب کنند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۰:۳۹
مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه کردستان بیان کرد:
اعلام نارضایتی مراجع تقلید ازسیستم بانکی کشور
​حوزه/ مسئول برنامه ریزی و نظارت حوزه علمیه استان کردستان گفت: بیشتر بانک های کشور از قوانین بانکداری اسلامی تخطی می کنند و این امر را بارها آیات عظام و مراجع تقلید به دولت ها گوشزد کرده اند و از مدیران بانک ها و بنگاه های اقتصادی خواسته اند که نظارت بیشتری داشته باشند.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۹:۴۰