*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
فروش غیرقانونی دارایی های مسلمانان در یونان
حوزه/ گفته می شود رئیس بنیاد «انجمن فرهنگ و همبستگی مسلمانان ترک در جزایر خیوس و رودز» در یونان ضمن اعلام خبر فروش غیرقانونی دارایی های این نهاد توسط یونان، از بی توجهی دولت به وضعیت آثار باستانی اسلامی انتقاد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۴
حمله حزب افراطی اتریش به مسلمانان و ترک تبارها خشم گسترده ای برانگیخت
حوزه/ یک حزب راست افراطی در اتریش ویدئویی منتشر کرده که در آن مسلمانان ترک تبار کلاه بردار معرفی شده اند. احزاب مخالف و شهروندان اتریشی خواستار واکنش علیه ویدئو شده اند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۹:۱۱
گردشگر ترک تبار در دانمارک به خاطر پوشیه جریمه شد
حوزه/ یک گردشگر مسلمان ترک تبار ۴۸ ساله، در دانمارک که در اداره پلیس این کشور سعی داشت زمان ویزای گردشگری خود را افزایش دهد، به خاطر داشتن پوشیه ۱ هزار کرون (۱۱۹ دلار) جریمه شد.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۰۸:۳۲
گزارش جدید نشان داد:
گرایش به اسلام در میان مسلمانان هلند رو به افزایش است
حوزه/ براساس یک مطالعه انجام شده توسط مؤسسه تحقیقات اجتماعی هلند، تنش ها و خصومت های اجتماعی در جامعه هلند سبب شده که مسلمانان این کشور بیشتر از گذشته به دین روی آوردند.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۸:۳۳
۷ هزار مسلمان در شهر سالونیک یونان، مسجد و گورستان اسلامی ندارند
حوزه/ درحالی که شهر سالونیک، دومین شهر بزرگ یونان بیش از ۷ هزار مسلمان دارد، مسلمانان در این شهر اجازه گشایش مسجد و گورستان اسلامی ندارند و مجبورند در آپارتمان های کوچک نماز بخوانند.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۲:۵۳