*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
فروش غیرقانونی دارایی های مسلمانان در یونان
حوزه/ گفته می شود رئیس بنیاد «انجمن فرهنگ و همبستگی مسلمانان ترک در جزایر خیوس و رودز» در یونان ضمن اعلام خبر فروش غیرقانونی دارایی های این نهاد توسط یونان، از بی توجهی دولت به وضعیت آثار باستانی اسلامی انتقاد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۴
حمله حزب افراطی اتریش به مسلمانان و ترک تبارها خشم گسترده ای برانگیخت
حوزه/ یک حزب راست افراطی در اتریش ویدئویی منتشر کرده که در آن مسلمانان ترک تبار کلاه بردار معرفی شده اند. احزاب مخالف و شهروندان اتریشی خواستار واکنش علیه ویدئو شده اند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۹:۱۱
گردشگر ترک تبار در دانمارک به خاطر پوشیه جریمه شد
حوزه/ یک گردشگر مسلمان ترک تبار ۴۸ ساله، در دانمارک که در اداره پلیس این کشور سعی داشت زمان ویزای گردشگری خود را افزایش دهد، به خاطر داشتن پوشیه ۱ هزار کرون (۱۱۹ دلار) جریمه شد.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۰۸:۳۲
گزارش جدید نشان داد:
گرایش به اسلام در میان مسلمانان هلند رو به افزایش است
حوزه/ براساس یک مطالعه انجام شده توسط مؤسسه تحقیقات اجتماعی هلند، تنش ها و خصومت های اجتماعی در جامعه هلند سبب شده که مسلمانان این کشور بیشتر از گذشته به دین روی آوردند.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۸:۳۳
۷ هزار مسلمان در شهر سالونیک یونان، مسجد و گورستان اسلامی ندارند
حوزه/ درحالی که شهر سالونیک، دومین شهر بزرگ یونان بیش از ۷ هزار مسلمان دارد، مسلمانان در این شهر اجازه گشایش مسجد و گورستان اسلامی ندارند و مجبورند در آپارتمان های کوچک نماز بخوانند.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۲:۵۳