*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
معاون سپاه قائم آل محمد (عج) سمنان:
۳۲۰۰ سمنانی به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام می‌شوند
حوزه/ معاون هماهنگ‌کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پیش‌بینی می‌شود امسال ۳۲۰۰ سمنانی به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام شوند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۴:۱۵
رئیس شورای علمای شیعه پاکستان:
امام خمینی با ارائه نظریه ولایت فقیه به جهانیان نشان داد که اسلام یک دین جامع و کامل است
حوزه/ حجت الاسلام والسلمین سید ساجد علی نقوی گفت: امام خمینی در جهان اسلام یک شخصیت عملی و انقلابی بود که توانست در پرتو اعتماد به لطف الهی و ایمان به هدف، نظام دو هزار و پانصد ساله پهلوی را به زباله دان تاریخ بریزد و به جامعه اسلامی هویت تازه ای ببخشد.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۹:۴۵
در مراسم سالگرد معمار کبیر انقلاب در بیجار مطرح شد؛
دشمن به دنبال ایجاد نفاق و جدایی بین نسل جوان و روحانیت است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: دشمنان برنامه ریزی های فراوان شومی برای جوانان و نوجوانان؛ این سرمایه های با ارزش نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند که یکی از آنها جدایی این نسل ها از روحانیت می باشد.
۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۰۰:۱۰
در مراسم سالگرد امام(ره) در سنندج مطرح شد؛
امام(ره) هرگز ذره ای از آرمان های انقلاب کوتاه نیامد
حوزه/ امام خمینی (ره) در طول چند دهه مبارزه با ظلم و ستم و استکبار چه پیش از انقلاب و چه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هرگز ذره ای از آرمانهای انقلاب کوتاه نیامد و این بود که نام این بزرگمرد تاریخ برای همیشه در تاریخ ماندگار شد.
۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۱۸:۲۸
مدیر مدرسه سفیران هدایت ولیعصر (عج) بیجار مطرح کرد:
فرقه سازی دشمنان در داخل کشور/ جوانان نوجوانان هوشمندانه مراقب باشند
حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت حضرت ولیعصر (عج) شهرستان بیجار گفت: دشمنان برای ایجاد تفرقه دینی و تضعیف اسلام هر روز یک فرقه و عرفان نوظهور را در داخل کشور به وجود می آورند و به شدت هم از آن حمایت مالی و لجستیکی می کنند، لذا باید جوانان و نوجوانان در این زمینه بسیار هوشمندانه عمل کنند.
۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۱۳:۱۲