*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۲ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 26, 2019
در مدرسه علمیه الزهرا (س) کیش مطرح شد:
حسن خُلق پیامبر مردم را به دین جذب می کرد
حوزه/ در دنیای امروز که مسئله اسلام ستیزی به ویژه شیعه ستیزی رواج پیدا کرده است توجه به مسئله حسن خلق برای حفظ مردم از دین زدگی اهمیت زیادی دارد.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۴:۱۵
دکتر گلشنی: نگرش فعلی به علوم انسانی باید تغییر کند
حوزه/ سلسله کارگاه های چهارمین همایش «سیره نبوی در طب با موضوع اصالت روح و حیات ویژه طلاب در شیراز برگزار شد.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۲:۲۵
آیت الله اعرافی در المصطفی گرگان:
امت اسلام بر مشترکات تمدنی متمرکز شوند/ در غم مردم سیل زده غمگینم
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور در جشن مبعث حضرت رسول اکرم (ص) در جامعه المصطفی گرگان، بر ضرورت تمرکز امت اسلام بر مشترکات تمدنی تاکید کرد و گفت: همدردی با مردم سیل زده و تلاش برای حل مشکلات آنان نشانه مسلمان بودن و پیروی از سیره نبوی است.
۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۱۶:۳۱
عضو هیئت علمی موسسه امام خمینی(ره):
تاسی به اخلاق و سیره نبوی، لازمه جذب افراد گمراه به سوی معارف دینی است
حوزه/ عضو هیئت علمی موسسه امام خمینی(ره) تصریح کرد: امروزه ما باید به تاسی از اخلاق و سیره رسول اکرم(ص) در جذب افراد گمراه به سوی معارف دینی و الهی بکوشیم.
۱۳۹۸/۱/۱۳ - ۲۱:۳۹
آیت الله العظمی حکیم:
باید به دانشجویان آموزش دینی داده شود تا از خطرات در امان باشند
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از معلمان، مسئولین تربیتی را به عمل به مسئولیت بزرگ خود در آموزش دینی دختران و اخلاق قرآنی و سیره نبوی به آنان برای در امام ماندن از خطراتی که پیرامون آن هاست دعوت کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۹
پیامبر(ص) اینگونه متواضع بود
حوزه/ یکی از ویژگی های رفتاری پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله، تواضع ایشان است به گونه ای که اصحاب پیامبر به رفتارهای متواضعانه ایشان اشاره کرده اند.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۰۷:۲۸
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر:
تمام دستورات حقوق بشر در سیره عملی پیامبر(ص) وجود دارد
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر با اشاره به این که کشورهای های مدعی دفاع از حقوق بشر در حالی خود را مدافع حقوق انسان ها می دانند که همه این اصول انسانی و اخلاقی در سیره پیامبر گرامی اسلام وجود دارد، گفت: سیره عملی نبی مکرم اسلام خود دستورالعملی کامل برای رشد و تعالی اخلاقی و معنوی بشریت است.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۲:۳۰
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
عمل به سیره پیامبر(ص) تنها راه نجات امت اسلامی است
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، عمل به سیره پیامبر گرامی اسلام را رمز رستگاری و پیروزی نهایی امت اسلام عنوان کرد و افزود: مسلمانان بدون در نظر گرفتن سیره آن حضرت نمی توانند از مشکلات رهایی یابند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۰:۵۷
مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز:
تعالیم نبوی ضامن سعادت بشر در تمام دوران هاست
مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز با بیان اینکه پیاده سازی سیره پیامبر گرامی اسلام (ص) انسان را به سرمنزل سعادت دنیوی و اخروی رهنمون می سازد، گفت: تعالیم سیره نبوی ضامن سعادت بشریت در تمام دوران هاست.
۱۳۹۷/۸/۱۶ - ۲۰:۴۵