*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 23, 2019
مساجد لانکشایر انگلستان روز شنبه افطار میان ادیانی برگزار خواهند کرد
حوزه/ مساجد شرق لانکشایر روز شنبه مراسم روز درهای باز برگزار کرده و از مسلمانان و همچنین غیرمسلمانان خواسته اند ضمن بازدید از مساجد، در مراسم افطاری در کنار یکدیگر حضور یابند.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۹:۳۵
چهارمین جشنواره مسلمانان ممفیس با حضور غیرمسلمانان برگزار شد
حوزه/ در چهارمین جشنواره مسلمانان ممفیس که برنامه های مختلفی از جمله بازار خرید و فروش غذا و البسه اسلامی، نشست اسلام شناسی و حراج خاموش داشت، غیرمسلمانان نیز حضور داشتند.
۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۵:۵۵
مرکز اسلامی شهر کلونا در کانادا "روز درهای باز" برگزار می‌کند
حوزه/ مسجد شهر کلونا، یکی از مراکز اسلامی در منطقه اکاناگان مرکزی در جنوب استان بریتیش کلمبیا در کانادا، اخیرا اعلام کرده که به دیگر مساجد برای برگزاری روز درهای باز می پیوندند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۹:۵۰
نمایشگاه دو روزه حلال در شهر نایروبی برگزار می‌شود
حوزه/ نمایشگاه دو روزه حلال با موضوع «انتخاب‌های خود را بشناسید» که امروز در شهر نایروبی پایتخت کنیا برگزار می‌شود، هدفش آشناسازی مسلمانان و غیرمسلمانان با صنعت حلال و شرکت های دارای گواهینامه حلال است.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۷:۱۵
۳۰ مسجد جدید در ناحیه شرقی اوگاندا ساخته می شود
حوزه/ بنیاد امید خوب، یک سازمان خیریه اسلامی در اوگاندا، اقدام به ساختن ۳۰ مسجد برای مسلمانان در دو منطقه کیبوکا و پالیسا در شرق این کشور کرده است.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۲۱:۰۰
در پروژه «تمیزکاری بزرگ»؛
۲۰۰ کیسه زباله توسط مسلمانان و غیرمسلمانان شهر لوتون انگلستان جمع شد
حوزه/ تیم ۲۳۶ نفره از داوطلبان مسلمان و غیرمسلمان، در پروژه «تمیزکاری بزرگ» میان ادیانی در شهر لوتون در انگلیس شرکت کرده و موفق شدند ۱۹۴ کیسه زباله از سرتاسر شهرشان جمع آوری کنند.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۸:۵۶
یک سازمان اسلامی دانش آموزان اسکاتلند را با اسلام آشنا می‌کند
حوزه/ یک سازمان اسلامی در شهر داندی در اسکاتلند با عنوان «آموزه های محمد (ص)» با برگزاری سخنرانی های مذهبی قصد دارد دیدگاه دانش آموزان را درباره دین اسلام تغییر دهد.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۵:۱۹
مرکز اسلامی فرهنگی شهر اسوردز ایرلند، مجوز ساخت و ساز دریافت کرد
حوزه/ جامعه اسلامی شهر اسوردز در جمهوری ایرلند که تلاش داشتند یک دفتر اداره پست سابق را به مسجدی برای فعالیت های دینی و فرهنگی تغییر کاربری دهند، با وجود مخالفت های اسلام ستیزان سرانجام موفق به دریافت مجوز شدند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۸:۴۸
بزرگترین جشنواره سالانه غذای حلال تورنتو به زودی برگزار می‌شود
حوزه/ برای ششمین سال متوالی، بزرگترین جشنواره سالانه غذای حلال تورنتو قرار است به مدت ۲ روز در اواسط جولای در مرکز بین المللی میسیساگا برگزار شود. در جشواره امسال بیش از ۲۰۰ رستوران، شیرینی پزی و فروشگاه غذای حلال و اسلامی شرکت خواهند داشت.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۲۰:۲۵
گزارش جدید نشان داد:
گرایش به اسلام در میان مسلمانان هلند رو به افزایش است
حوزه/ براساس یک مطالعه انجام شده توسط مؤسسه تحقیقات اجتماعی هلند، تنش ها و خصومت های اجتماعی در جامعه هلند سبب شده که مسلمانان این کشور بیشتر از گذشته به دین روی آوردند.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۸:۳۳