*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ \ الجمعة ٧ جمادى الثانية ١٤٣٩ \ Friday, February 23, 2018
در نشست طلاب و اساتید بویین زهرا مطرح شد؛
وحدت و همدلی ثمره درک درست از بعثت پیامبر(ص) است
حوزه/ سنّت و سیره پيامبر اسلام(ص)، رسا و قابل فهم براى همگان و آن چنان شفاف و روشن است که کسی نمی‌تواند بگوید من درک درستی از آن نداشته و ندارم و نمی‌توانم به آن عمل نمایم.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۷:۴۹
مدیر مدرسه علمیه ولی‌عصر(عج) اهواز مطرح کرد:
تربیت مبلغان زباندان؛ عامل مهم افزایش موج اسلام خواهی در جهان
حوزه/ حجت الاسلام موسوی، تلاش حوزه‌های علمیه برای تربیت مبلغان و طلاب آشنا به زبان‌های خارجی را عاملی مهم در افزایش موج اسلام خواهی در جهان دانست و گفت: حوزه‌های علمیه با توجه به گزاره‌های عقلی، می‌توانند مردم غیر مسلمان جهان را به سمت فطرت انسانی خویش دعوت و هدایت کنند.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۰۷:۵۵
معاون پژوهش حوزه علمیه استان فارس:
کرامت بخشی به انسان از دستاوردهای بعثت پیامبر اسلام(ص) بود
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه فارس با بیان این که دستاوردهای بعثت پیامبر مکرّم اسلام (ص) برای جامعه بشری، بی شمار و غیر قابل احصاء می باشد، گفت: از مهمترین دستاوردهای بعثت خاتم الانبیاء(ص)، آگاهی از کرامت انسانی بود.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۹:۵۰
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان فارس:
سیره اخلاقی نبوی در منابر تبیین شود
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه استان فارس، با بیان این که روز بعثت پیامبر اسلام(ص)، مهترین روز تاریخ بشریت است، گفت: مبلغان باید سيره اخلاقی نبوی را در منابر برای مردم بازگو كنند، چرا كه جامعه کنونی نيازمند اخلاقی است
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۸:۲۰
استاد حوزه علمیه تهران تبیین کرد:
ظرفیت های بعثت در تمدن سازی اسلامی
حوزه/ حجت‌الاسلام ارکیان با بیان این که توحید و اجتناب از طاغوت، از اهداف بزرگ بعثت است. گفت: راه و روش علماء، استمرار حرکت در مسیر انبیاء و ائمه(ع) است، یعنی هدایت مردم به سوی انسانیت و اخلاق.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۸:۰۳
مدرس حوزه علمیه خوزستان مطرح کرد:
تربیت طلاب زباندان برای رساندن پیام اسلام به جهان خسته از مادیات
حوزه/ حجت الاسلام ابوعلی با اشاره به ضرورت تربیت طلاب زبان‌دان برای تبلیغ دین اسلام، گفت: حوزه‌های علمیه باید با آموزش زبان‌های روز دنیا به طلاب جوان و مستعد، مبلغانی حائز و برجسته در عرصه تبلیغ بین‌الملل تربیت، تا این مبلغان با استفاده از ابزارهای روز دنیا، پیام دل‌نشین اسلام را به همه برسانند.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۶:۰۰
حجت الاسلام قلعه بالایی:
بعثت آغاز یک تمدن نوین در جامعه جهانی بشریت بود
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: بعثت خط بطان خدای تبارک تعالی بر جاهلیت خرافه پرست و آغاز یک تمدن نوین انسان ساز و طلایی در حیطه جامعه جهانی بشریت بود.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۲:۱۹
حجت الاسلام غفاری:
انقلاب اسلامی پیوند دهنده بعثت پیامبر(ص) و ظهور امام زمان(عج) است
حوزه/ حجت الاسلام غفاری، انقلاب اسلامی ایران را پیونددهنده بین بعثت پیامبر اسلام(ص) با ظهور امام زمان(عج) دانست و بر تقویت آثار بعثت در جوامع اسلامی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۱:۲۰
معاون تهذیب حوزه علمیه قم:
احیای مکارم اخلاقی، وظیفه همه پیروان رسول الله (ص) است
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان قم احیای مکارم اخلاقی را رسالت و وظیفه همه پیروان رسول الله (ص) به خصوص در زمان حساس کنونی دانست.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۱:۰۱
حجت الاسلام والمسلمین موسوی:
تواضع حاکمان در برابر مردم از دستورات پیامبر(ص) است
حوزه / استاد حوزه علمیه قزوین، گفت: پیامبر گرامی اسلام (ص) آموخت که مسئولان حکومتی باید در برابر مردم، متواضع باشند و مؤدب سخن بگویند و از موضع قدرت و سلطه با مردم حرف نزنند.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۹:۵۱