*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ \ الخميس ٤ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Thursday, November 23, 2017
مدیر مدرسه علمیه ولی‌عصر(عج) اهواز مطرح کرد:
تربیت مبلغان زباندان؛ عامل مهم افزایش موج اسلام خواهی در جهان
حوزه/ حجت الاسلام موسوی، تلاش حوزه‌های علمیه برای تربیت مبلغان و طلاب آشنا به زبان‌های خارجی را عاملی مهم در افزایش موج اسلام خواهی در جهان دانست و گفت: حوزه‌های علمیه با توجه به گزاره‌های عقلی، می‌توانند مردم غیر مسلمان جهان را به سمت فطرت انسانی خویش دعوت و هدایت کنند.
۱۳۹۶/۲/۶ - ۰۷:۵۵
معاون پژوهش حوزه علمیه استان فارس:
کرامت بخشی به انسان از دستاوردهای بعثت پیامبر اسلام(ص) بود
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه فارس با بیان این که دستاوردهای بعثت پیامبر مکرّم اسلام (ص) برای جامعه بشری، بی شمار و غیر قابل احصاء می باشد، گفت: از مهمترین دستاوردهای بعثت خاتم الانبیاء(ص)، آگاهی از کرامت انسانی بود.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۹:۵۰
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان فارس:
سیره اخلاقی نبوی در منابر تبیین شود
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه استان فارس، با بیان این که روز بعثت پیامبر اسلام(ص)، مهترین روز تاریخ بشریت است، گفت: مبلغان باید سيره اخلاقی نبوی را در منابر برای مردم بازگو كنند، چرا كه جامعه کنونی نيازمند اخلاقی است
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۸:۲۰
استاد حوزه علمیه تهران تبیین کرد:
ظرفیت های بعثت در تمدن سازی اسلامی
حوزه/ حجت‌الاسلام ارکیان با بیان این که توحید و اجتناب از طاغوت، از اهداف بزرگ بعثت است. گفت: راه و روش علماء، استمرار حرکت در مسیر انبیاء و ائمه(ع) است، یعنی هدایت مردم به سوی انسانیت و اخلاق.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۸:۰۳
مدرس حوزه علمیه خوزستان مطرح کرد:
تربیت طلاب زباندان برای رساندن پیام اسلام به جهان خسته از مادیات
حوزه/ حجت الاسلام ابوعلی با اشاره به ضرورت تربیت طلاب زبان‌دان برای تبلیغ دین اسلام، گفت: حوزه‌های علمیه باید با آموزش زبان‌های روز دنیا به طلاب جوان و مستعد، مبلغانی حائز و برجسته در عرصه تبلیغ بین‌الملل تربیت، تا این مبلغان با استفاده از ابزارهای روز دنیا، پیام دل‌نشین اسلام را به همه برسانند.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۶:۰۰
حجت الاسلام قلعه بالایی:
بعثت آغاز یک تمدن نوین در جامعه جهانی بشریت بود
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: بعثت خط بطان خدای تبارک تعالی بر جاهلیت خرافه پرست و آغاز یک تمدن نوین انسان ساز و طلایی در حیطه جامعه جهانی بشریت بود.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۲:۱۹
حجت الاسلام غفاری:
انقلاب اسلامی پیوند دهنده بعثت پیامبر(ص) و ظهور امام زمان(عج) است
حوزه/ حجت الاسلام غفاری، انقلاب اسلامی ایران را پیونددهنده بین بعثت پیامبر اسلام(ص) با ظهور امام زمان(عج) دانست و بر تقویت آثار بعثت در جوامع اسلامی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۱:۲۰
معاون تهذیب حوزه علمیه قم:
احیای مکارم اخلاقی، وظیفه همه پیروان رسول الله (ص) است
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان قم احیای مکارم اخلاقی را رسالت و وظیفه همه پیروان رسول الله (ص) به خصوص در زمان حساس کنونی دانست.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۱:۰۱
حجت الاسلام والمسلمین موسوی:
تواضع حاکمان در برابر مردم از دستورات پیامبر(ص) است
حوزه / استاد حوزه علمیه قزوین، گفت: پیامبر گرامی اسلام (ص) آموخت که مسئولان حکومتی باید در برابر مردم، متواضع باشند و مؤدب سخن بگویند و از موضع قدرت و سلطه با مردم حرف نزنند.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۹:۵۱
مدیر مدرسه علمیه مطلع الفجر شهرستان گیلانغرب:
اقامه عدل و برپايى حكومت الهى از مهترین اهداف بعثت است
حوزه/ حجت الاسلام موسوی، اقامه عدل و برپايى حكومت الهى را از اهداف بعث خواند و اگفت: با تحقق اين دو هدف مقدماتى، عبادت مخلصانه حق‌ كه هدف اصلى بعثت انبياست، محقق مى‌شود.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۹:۲۶