*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
مهمانان جشنواره "بهار شهادت" به زیارت حرم ائمه(ع) در کاظمین و سامرا مشرف شدند+ تصاویر
حوزه/ هیئت هایی از جشنواره فرهنگی جهانی "بهار شهادت" که در حرم امام حسین (ع) برگزار شده بود به زیارت حرم ائمه اطهار (علیهم السلام) در کاظمین و سامرا و همچنین حرم سید محمد (ع) مشرف شدند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۲:۱۰
استاد و پژوهشگر مجارستانی:
بسیاری از غربی ها نمی دانند که اعتدال از اصول اسلام است
حوزه/ "ربرت کازمر مانیاس" استاد و پژوهشگر مجارستانی در جشنواره "بهار شهادت"گفت: کربلا برای من مکان مهم و تاریخی است؛ چرا که تجربه امام حسین (ع) یک تجربه جهانی است که اختصاص به مذهب یا دین یا کشور خاصّی ندارد.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۰:۱۴
مبلّغ کشور ساحل عاج:
اگر سرزمینی مقدس تر از کربلا در جهان باشد، آن هم کربلاست
حوزه/ شیخ عمر الجراتی مبلغ و موسس مدرسه الارشاد در ساحل عاج گفت: اگر سرزمینی مقدس تر از کربلا در جهان باشد، باز هم کربلا است؛ چرا که این شهر نوه ی رسول الله (ص) امام حسین (ع) را در آغوش خود جای داده است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۲۰:۰۶
روحانی فرانسوی در حرم امام حسین(ع):
جشنواره "بهار شهادت" نمونه ای از همزیستی مسالمت آمیز میان ادیان است
حوزه/ شیخ مالک مقدم روحانی فرانسوی (تونسی الاصل) گفت: جشنواره فرهنگی جهانی "بهار شهادت" نمونه ای از همزیستی مسالمت آمیز میان ادیان و نشانگر فرهنگ مدارا و بخشش میان امت است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۹:۴۴
استاد دانشگاه اکستر انگلیس:
۲۹ سال برای سفر به کربلا انتظار کشیدم
حوزه/ پروفسور "ربرت گلیو" استاد مطالعات اسلامی دانشگاه اکستر انگلیس که امسال در جشنواره "بهار شهادت" شرکت کرده بود، گفت: بیش از ۲۹ سال برای سفر به کربلا انتظار کشیدم و شرکت در این جشنواره مایه افتخار من است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۸:۵۰
مهمانان "بهار شهادت" به زیارت حرم امیرالمومنین(ع) مشرف شدند +تصاویر
حوزه/ هیئتی از ۱۲ کشور اروپای شرقی به زیارت حرم مطهر حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) مشرف شده و با آثار تاریخی و باستانی آستان علوی آشنا شدند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۹:۵۶
نماینده مفتی اهل سنت عراق: نیازمند اعتدالگرایی و دوری از تفرقه و کشتار هستیم
حوزه/ شیخ عامر البیّاتی نماینده و سخنگوی دار الافتای اهل سنت عراق در جشنواره "بهار شهادت" خواستار پیروی از اعتدالگرایی در تمامی زمینه های زندگی و دوری از تفرقه و کشتار شد.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۹:۵۰
مدیر مدارس اهل بیت (ع) در لیبریا:
پیروان اهل بیت(ع)، پیروان دین حقّ هستند
حوزه/ شیخ عسکری موسی کرومان مدیر مدارس اهل بیت (علیهم السلام) در کشور لیبریا در غرب آفریقا گفت: زمانی که به کربلا رسیدم و دیدم که حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) در آن قرار دارد، گفتم خداوند به حق، هدیه ای به ما و تمامی آزادگان جهان عطا فرموده است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۷:۴۶
شیخ طریقت بکتاشیه در جهان:
حبّ اهل بیت(ع) در دل های ما باقی خواهد ماند؛ آن ها الگوی ما هستند
حوزه/ "بابا موندی" شیخ المشایخ طریقت بکتاشیه جهان از کشور آلبانی در مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره "بهار شهادت" در اشاره به حرم امام حسین (ع) گفت: عراق را کشوری نورانی یافتم.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۷:۴۵
پژوهشگر لبنانی در جشنواره بهار شهادت:
نهضت حسینی عواطف آزادگان را برای آزادی از خواری و بردگی شعله ور کرد
حوزه/ "ام کلثوم سبلانی" نویسنده و پژوهشگر لبنانی در خلال مشارکت در پانزدهمین جشنواره فرهنگی "بهار شهادت" گفت: قیام بزرگ امام حسین (علیه السلام) با هدف تغییر وضعیّت اسف بار امت اسلامی بود و این قیام عواطف آزادگان را برای آزادی جامعه از بردگی و خواری شعله ور کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۲۲:۱۰