*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
کارشناس بین‌الملل در گفت‌وگو با حوزه مطرح کرد:
توقف معامله قرن و عقب‌نشینی دولت‌های حامی/ ناکامی تلاش سعودی-آمریکایی برای ضربه زدن به وحدت ایران و عراق
حوزه/ سید رضا صدر الحسینی گفت: بعد از نشست منامه هیچ اقدام قابل توجهی در راستای تحقق معامله قرن انجام نشد، بلکه نا امیدی بیشتر از سوی مسئولین اجرا کننده مانند کوشنر داماد ترامپ مشاهده می‌شود.
۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۰:۱۱
جمعی از سیاستمداران ارشد پاکستان:
معامله قرن ناکام ماند/ اسرائیل تهدید بزرگی برای امنیت منطقه است
حوزه/ به همت مجلس وحدت مسلمین پاکستان کنفرانسی با عنوان "تحولات منطقه و نقش پاکستان" در اسلام آباد برگزار شد، سخنرانان در این کنفرانس گفتند: کشورهای آسیایی با تهدیدها و چالش های زیادی روبرو هستند و برای مبارزه با این مشکلات باید جلوی نفوذ آمریکا بیستیم.
۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۰۹:۵۱
هیئت فلسطینی در دیدار آیت الله قبلان:
مردم فلسطین در مقابله با معامله قرن متحد هستند
حوزه/ هیئتی فلسطینی متشکل از عزام الاحمد عضو کمیته مرکزی جنبش فتح و عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین، اشرف دبور سفیر فلسطین و فتحی ابو العردات مسئول جنبش فتح در لبنان با آیت الله عبدالامیر قبلان رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۲۲:۰۵
جمعیت الوفاق: رژیم آل خلیفه با استقبال از صهیونیست ها، ملت و کشور بحرین را بدنام کرد
حوزه/ جمعیت وفاق اسلامی ملّی بحرین گفت: رژیم آل خلیفه با میزبانی از کنفرانس شوم منامه، به ملت و کشور بحرین و تاریخ ریشه دار آن بی احترامی کرد و موضع گیری های انسانی، ملّی و وطنی آن را بی ارزش نمود.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۲۰:۵۰
در نشست علمایی لبنان تاکید شد:
امت اسلامی برای مقابله با توطئه های جدید دشمنان آماده باشد
حوزه/ علمای برای مخالفت با معامله قرن و تحت عنوان "نباید در برابر یک وجب از سرزمین فلسطین کوتاهی کرد" نشستی در بیروت برگزار کردند.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۷:۱۰
در سیمنار "معامله قرن" در پاکستان مطرح شد:
مسلمانان باغیرت "معامله قرن" را قبول نخواهند کرد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری در سخنرانی خود در سیمنار "معامله قرن" در بلتستان گفت: معامله قرن یک معامله خطرناک تاریخی است و تمام تهدیدها و فشارها به ایران برای تحقق این معامله ننگین است.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۶:۲۱
نماهنگ/ معامله شرف
نماهنگ «معامله شرف» مروری بر شکست‌های پی‌درپی طرح‌های سازشکارانه ایالات متحده آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی در دهه‌های اخیر و زمینه محکوم به شکست بودن طرح جعلی «معامله‌ی قرن» را بررسی میکند.
۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۴:۱۰
خطبای جمعه لبنان:
معامله قرن از نظر شرعی و قانونی باطل است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته کنفرانس منامه را محور سخنان خود قرار داده و گفتند: مسئله فلسطین یک مسئله ایمانی و عنوان مبارزه حق علیه باطل است و معامله قرن از نظر شرعی و قانونی باطل و غیر اخلاقی است و با تمامی ارزش های دینی و انسانی در تعارض می باشد.
۱۳۹۸/۴/۸ - ۱۱:۵۳
شوراهای اسلامی یمن: کنفرانس منامه جنگ نرم علیه مقدسات است
حوزه/ شوراهای اسلامی یمن برگزاری کنفرانس ننگین منامه را محکوم کرده و آن را جنگ نرم علیه مقدسات عربی و اسلامی دانستند.
۱۳۹۸/۴/۷ - ۰۶:۵۵