*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۲۲ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 26, 2019
آنچه در اجلاسیه اساتید مراکز تخصصی حوزه علمیه قم گذشت
حوزه/اجلاسیه اساتید مراکز تخصصی حوزه علمیه قم با عنوان «جایگاه فقاهت در علوم انسانی و اسلامی«، امروز در سالن همایش های مدرسه علمیه دارالشفا قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۸:۱۹
تصاویر/ اجلاسیه اساتید مراکز تخصصی حوزه علمیه قم
عکس: عارف عبداله زاده
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۳:۱۱
آیت‌الله غروی:
رشته های تخصصی حوزه باید با فقه و اصول قرین شوند
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: من در دوره‌های مختلف و در مکان‌های علمی فراوانی مدیریت داشته‌ام و خبردارم که اگر رشته‌ای را در سطح پایین ارائه کنیم هم رشته آسیب می‌بیند و همچنین فعالیت علمی نیز سطح پایین ادامه می‌یابد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۲:۴۱
حجت الاسلام عباسی مطرح کرد:
تدوین نظام مشاغل و هدایت طلاب به مشاغل تخصصی
حوزه/ مسئول دفتر هماهنگی و امور مراکز تخصصی و مؤسسات آموزش عالی حوزه های علمیه گفت: اهتمام عملیاتی نهاد های حوزوی همچون دفتر رهبری، مرکز خدمات و مدیریت حوزه به مراکز تخصصی بیشتر شده و این مسایل همه بخشی از فواید اجلاس سال گذشته است.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۰:۴۰
اجلاسیه اساتید مراکز تخصصی حوزه علمیه قم آغاز شد
حوزه/اجلاسیه اساتید مراکز تخصصی حوزه علمیه قم با عنوان «جایگاه فقاهت در علوم انسانی و اسلامی»، هم اکنون در سالن همایش های مدرسه علمیه دارالشفای قم در حال برگزاری است.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۰۹:۳۴
آنچه در اجلاسیه اساتید سطح یک حوزه علمیه قم گذشت
حوزه/ اجلاسیه اساتید سطح یک حوزه علمیه قم با عنوان رسالت اساتید در تربیت و پژوهش، امروز در سالن همایش های مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۸:۳۵
تصاویر/ اجلاسیه اساتید سطح یک حوزه علمیه قم
عکس: عارف عبداله زاده
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۳:۱۳
معاون آموزش حوزه های علمیه خبر داد :
تشکیل بانک اطلاعات ۱۰۰۰ داوطلب تدریس در حوزه
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رستم نژاد گفت: تشکیل بانک اطلاعات ۱۰۰۰ داوطلب تدریس، طراحی بانک جامع سابقه تدریسی اساتید، تکمیل پرونده اساتید پیش کسوت که به هر نحوی پرونده خاصی ندارند از فعالیت های ارزنده به اساتید است و این کار در حال بروز رسانی و جمع آوری اطلاعات است.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۲:۳۷
آیت الله اعرافی مطرح کرد:
اهمیت نقش اساتید در تربیت طلاب/نگاه جهادی به طرح‌های حوزه داشته باشیم
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه گفت: نبی مکرم اسلام(ص) درمانگری بود که خود به دنبال هدایتگری می رفت و منتظر این نبود که کسی به سراغ او بیاید و امروز باید نقش اساتید نیز در امر تعلیم و تربیت اینگونه باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۲:۰۵
حجت الاسلام والمسلمین محمد واحدی:
ثبت تجربه اساتید مهم ترین فایده اجلاسیه ها است
حوزه/ مسئول دفتر هماهنگی امور مدارس حوزه علمیه قم اظهار داشت: از ۵۸ مدرسه علمیه قم تقاضای تجربه نگاری کردیم و ۱۹ مدرسه علمیه اعلام آمادگی داشتند و اجرای این طرح نیاز به کار سازماندهی شده و همکاری دارد.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۱:۰۴