*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Monday, July 22, 2019
حجت الاسلام نظیری مدیر کل جدید تبلیغات اسلامی همدان شد
حوزه/ در مراسمی با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، نماینده ولی فقیه در همدان و مدیر حوزه علمیه استان، با تقدیر از زحمات حجت الاسلام علی دشتکی،‌ حجت الاسلام محمد هادی نظیری به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان همدان معرفی شد.
۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۸:۴۲
مدیر حوزه علمیه استان فارس: حذف خودبرتربینی سبب از بین رفتن موازی کاری ها می شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس گفت: اگر منیت ها برداشته شود بسیاری از فعالیت ها انجام می شود و موازی کاری ها از بین می رود باید برای خداوند کار کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس:
بیانیه گام دوم انقلاب وظیفه نهاد های فرهنگی را سنگین تر کرده است
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: با توجه به بودجه های فرهنگی بسیار کم این مجموعه، فعالیت های بسیاری را در حوزه فرهنگ انجام می دهند که حائز اهمیت است، اما تکلیف ما را بیانیه گام دوم انقلاب بسیار سنگین تر کرده است از این رو باید فعالیت ها را نیز بیشتر کنیم.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۱
مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه فجر فارس مطرح کرد:
فعالیت طلاب در مجموعه سپاه نمایندگی ولیّ فقیه در شیراز
حوزه/ مسئول نمایندگی ولیّ فقیه در سپاه فجر فارس به وظایف طلاب و مطالبات مقام معظم رهبری پیرامون این امر اشاره کرد و گفت: حدود ۱۰۰ نفر از طلاب در مجموعه سپاه نمایندگی ولیّ فقیه در استان فعالیت می کنند که یکی از برنامه های اصلی آنان در این مقطع زمانی که دشمنت به دنبال تخریب چهره روحانیت است، تعییر نوع گفتمانی است که در برخی مکان ها به وجود آمده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۳
حجت الاسلام کمال خبر داد:
ساماندهی بیش از ۴۰۰ گروه تبلیغی در کشور
حوزه/ مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی قم به ساماندهی گروه های تبلیغی اشاره کرد و گفت: بیش از ۴۰۰ گروه تبلیغی در کشور ساماندهی شده است، در استان فارس نیز بیش از ۲۴ گروه تبلیغی در شهرستان ها مجوز گرفته و بسیاری از آنان نیز فعال هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۵
گردهمایی روسای ادارات تبلیغات اسلامی فارس برگزار شد
حوزه/ گردهمایی روسای تبلیغات استان فارس با حضور مسئولان دفتر تبلیغات استان قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس:
دوری از مساجد موجب ناهنجاری و نابسامانی می شود
حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان فارس مسجد را جایگاه هدایت، اصلاح امور، تقوا، زهد و پاکی و وحدت دانست و گفت: هر مقدار که ما مسجد را بیشتر بشناسیم و به آن ورود پیدا کنیم قطعا مشکلات کمرنگ تر می شود، اما هرچقدر از آن دور شویم قطعا نابسامانی ها و ناهنجاری ها بیشتر خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۵:۱۴
در مسجد آیت الله امام ذوالانوار شهرک فرهنگیان شیراز مطرح شد؛
ساخت فرهنگسرا و خانه محله در کنار مسجد معنا ندارد
حوزه/ حجت الاسلام مهرابی با بیان اینکه مردم از موازی کاری ها گله مندند، گفت: ساخت فرهنگسرا و خانه محله در کنار مسجد معنا ندارد، چرا که مساجد خلوت می شوند، لذا مردم انتظار دارند مسجد محور کارها قرار بگیرد.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۲۲:۴۳