*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ \ ۹ رمضان ۱۴۳۹ \ Friday, May 25, 2018
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین:
سالروز فتح خرمشهر پیام‌آور عزت، پایمردی و استقامت ملت ایران است
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: روز سوم خرداد از نقاط پرافتخار تاریخ به ویژه سال‌های دفاع مقدس است که اراده، ایثارگری و مقاومت ملت ایران در آن نمایش داده شد.
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۲:۴۹
خبرنگار برجسته آمریکایی:
ایجاد اسلام هراسی از سیاست های صهیونیستی در غرب و آمریکاست
حوزه/ خبرنگار برجسته آمریکایی گفت: اسلام هراسی یکی از سیاست های لابی صهیونیستی در غرب و آمریکاست،چرا که همه رسانه های غربی و آمریکایی تحت نفوذ این سیاست نادرست هستند.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۶:۲۳
کارشناس مسائل استراتژیک:
امروز هر چه داریم به برکت خون شهداست
حوزه/ سرهنگ برزگر گفت: امروز ما هر چه داریم به برکت خون شهدا است، چرا که آنان در طول هشت سال دفاع مقدس با همه وجود در عرصه نبرد حاضر شده و جانفشانی کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۰:۰۵
عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین:
برای ادامه برجام تضمین های کافی گرفته شود
عضو شورای حوزه علمیه استان قزوین گفت: برای ادامه برجام گرفتن تضمین از کشورهای حاضر در این توافق‌نامه امری ضروری است و باید توجه داشت که در مسیر رسیدن به پیروزی باید ایستادگی کرد و عقب‌نشینی ما به منزله پیش‌ روی دشمن خواهد بود.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۳:۰۳
در نشست حلقه های صالحین مدارس قزوین مطرح شد؛
حضور سپاه در منطقه امنیت آفرین است
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین در ادامه به اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه اشاره کرد و گفت: حضور پویا و سازنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف فرهنگی‌، اقتصادی‌، علمی و نظامی، نقطه عطفی در پرونده درخشان و ارزنده این نهاد است.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۱:۰۷
استاد حوزه علمیه قزوین:
فریاد «مرگ بر آمریکا» در ایران هرگز خاموش نخواهد شد
حوزه/ غربی‌ها و کشورهای استکباری می‌گوید اگر بتوانیم ملت ایران را از آرمان‌ها و اصول خود دور کرده و آنها را به زانو درآوریم، بخش مهمی از توطئه‌های ما علیه جهان اسلام و کشورهای منطقه محقق می‌شود. به همین دلیل توطئه‌های مختلفی را علیه ملت ایران به کار بسته و می‌خواهند فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در ایران خاموش شود.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۱:۵۲
معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین:
«به وقت شام» اثری فاخر در سینمای ایران است/ تقدیر از تلاش های انقلابی ابراهیم حاتمی کیا
حوزه/ معاون امور طلاب حوزه علمیه قزوین، فیلم «به وقت شام» را اثری فاخر در سینمای ایران دانست و از تلاش های انقلابی ابراهیم حاتمی کیا تقدیر کرد.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۵:۴۹
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج:
ایستادگی در برابر فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان بصیرت افزایی است
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: باید در برابر فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان که از طریق جنگ نرم وارد شده اند بسیار هوشیار باشیم، چرا که ایستادگی در برابر فتنه‌ها و توطئه‌های دشمنان لازمه بصیرت افزایی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۸
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج :
دشمن تلاش می کند مردمی بودن انقلاب اسلامی را ضعیف نشان دهند
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: دشمنان نظام اسلامی همواره در طول سال‌های گذشته و پس از پیروزی انقلاب اسلامی درصدد هستند تا به اشکال مختلف این نظام و ملت را از حرکت در مسیر تعالی و رشد بازدارند ولی تحریم های دشمنان همیشه علیه ملت ایران بی اثر است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۶
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین :
دشمن همه توان خود را برای تخریب روحانیت بکار گرفته است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین گفت: دشمن بیدار است و نقشه‎ها در سر دارد تا بتواند روحانیت را تخریب کند و در این راه هر چه در توان دارد به کار می‎گیرد، چرا که روحانیت مورد اعتماد مردم است لذا هدف دشمن تضعیف روحانیت است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۳