*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Sunday, January 20, 2019
مدیر حوزه علمیه قزوین:
اهداف و دستاوردهای انقلاب در برنامه های دهه فجر بیان شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: امروز اقتدار و عظمتی که نظام جمهوری اسلامی در دنیا به دست آورده مرهون ولایت فقیه و شهدا ی گرانقدر بوده و چه خوب است در جلسات مختلف وصیت نامه شهدا و دستاوردهای انقلاب بیان شود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۹
مدیر حوزه علمیه قزوین:
خروج آمریکا از سوریه پیروزی بزرگ جبهه مقاومت است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: آمریکا که امروز دچار مشکلات فراوان و رو به افول و سقوط بوده و در تمام برنامه ها و اهداف شوم آنها منجر به شکیت مفتضحانه شده که نمونه آن خارج نمودن تمام نیروهای خود از سوریه است. قطعاً این یک پیروزی بزرگ برای سوریه ورزمندگان مقاومت بود.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۷:۱۶
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین خبر داد:
اجرای ۳۰ برنامه بصیرتی در مدارس علمیه قزوین
حوزه/ حجت الاسلام مصطفایی بر هوشیاری و بصیرت در برابر هرنوع توطئه های جدید از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد و از برگزاری بیش از ۳۰ برنامه بصیرتی در تمام مدارس علمیه قزوین، در هفته اول دی ماه خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۵:۱۶
استاد حوزه علمیه قزوین:
شهدا و ایثارگران به فراموشی سپرده نشوند
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: اگر امروز ایران اسلامی در همه عرصه های مختلف با اقتدار و عزت ایستاده، مرهون فداکاری های ارزشمند شهدای والا مقام هشت سال دفاع مقدس و جانبازان و رزمندگان سرافراز است و نباید هرگز به فراموشی سپرده شوند.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۷:۰۸
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران:
تضعیف و تخریب بسیج حرکت کردن در مسیر دشمن است
حوزه/ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: متاسفانه کسانی هستند که بسیج را مورد انتقاد و تضعیف قرار می دهند، این گروه تحت تاثیر شبکه های مختلف ضد انقلاب و معاندین قرار گرفته و از نظام اسلامی دل خوشی ندارند و در ظاهر دوست هستند و اما در عمل مسیر دشمنان را طی می کنند.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۳:۱۷
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین:
۵ کتاب از خاطرات روحانیون در دفاع مقدس رونمایی می شود
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین از رونمایی ۵ کتابخاطرات اساتید حوزه علمیه قزوین از دوران دفاع مقدس خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۳:۴۴
مدیر حوزه علمیه استان قزوین:
تهدیدات آمریکا توخالی است/ قدردانی از میهمان نوازی مردم عراق
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: در روز ۱۳ آبان باید همه طلاب، اساتید و روحانیون در تجمع ضد استکباری حضور یابند تا به دشمنان نشان دهیم که تهدیدات آمریکا توخالی بوده و این ملت در برابر همه تهدیدات و تحریم ها به خوبی ایستادگی خواهد کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۲:۱۹
روحانی جانباز در یادواره شهدای آبیک:
کلاهی که در برجام سر ملت رفت دوباره در FATF تکرار می شود
حوزه/ حجت الاسلام میرزایی به تصویب لایحه FATF در مجلس شورای اسلامی اشاره و گفت: متاسفانه این لایحه هم مانند برجام به تصویب نمایندگان مجلس رسید. ملت ایران باید بیش از پیش هوشیار باشد تا کلاهی که در مسئله برجام سر آنان رفت، دیگر تکرار نشود.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۹:۳۲
تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج مطرح کرد:
گره گشایی از مشکلات جامعه با عمل به وصیت نامه های شهدا
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: عمل به وصیت نامه شهدا در جامعه می تواند بسیاری از مشکلات و گرفتاری های جامعه را به خوبی برطرف نماید.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۶:۰۲
امام جمعه چالوس مطرح کرد:
دستاوردهای دفاع مقدس برای ملت ایران
امام جمعه چالوس گفت: دفاع مقدس یادآور اقتدار، ایثار صبر و بردباری، ایستادگی و مقاومت ملت ایران در دفاع از میهن اسلامی است.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۹:۰۰