*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
امام جمعه مریوان:
جنگ فرهنگی اولین هدف دشمن در شهرها و مناطق مرزی است
حوزه/ ماموستا شیرزادی در ادامه با اشاره به اینکه در جنگ فرهنگی اولین هدف دشمن در شهرها و مناطق مرزی است، گفت: مریوان در مرز قرار دارد و از این رو بیشترین هجمه را متحمل می شود که این امر باید مورد توجه همه دلسوزان نظام باشد.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۲:۰۰
ماموستا مصطفی شیرزادی: مسلمانی تنها به انجام واجبات و نمازهای یومیه نیست
حوزه/ امام جمعه مریوان گفت: مسلمانی تنها به انجام واجبات و نمازهای یومیه نیست، بلکه مسلمان باید با رفتار و اخلاق خود سبب ترویج اسلام و معرفی آن به عنوان یک دین کامل و اجتماعی به سایرین باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۲:۵۵
ماموستا مصطفی شیرزادی:
جنایت تروریستی سیستان و بلوچستان نشانه عجز و ناتوانی دشمنان بود
حوزه/ امام جمعه مریوان با اشاره به اینکه جنایت تروریستی در سیستان و بلوچستان نشان از عجز و ناتوانی دشمنان در برابر اراده ملت ایران داشت، گفت: دشمنان به خیال خود مراسم راهپیمایی ۲۲ امسال کمرنگ خواهد بود، ولی زمانی که حرکت میلیونی ملت ایران را دیدند، تمام معادلات خود را از بین رفته دیده و این جنایت غیرانسانی را رقم زدند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۰:۲۵
ماموستا مصطفی شیرزادی:
دشمنان به دنبال ایجاد اغتشاش در داخل کشورند
​حوزه/ امام جمعه شهرستان مریوان گفت: دشمنان به صورت هماهنگ و کاملا محسوس جنگ تبلیغاتی خود علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی را آغاز کرده اند و با استفاده از امکانات رسانه ای که دارند به دنبال ایجاد اغتشاش در داخل کشور هستند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۷
ماموستا مصطفی شیرزادی:
عمل به آرمان های امام(ره) و شهدا انقلاب را بیمه می کند
​حوزه/ امام جمعه مریوان گفت: اگر می خواهیم انقلاب از گزند توطئه های بیشمار دشمنان در امان باشد و بیمه گردد باید از آرمان های امام راحل و شهدا دفاع کنیم و همواره روحیه ایثار و جهاد را در کشور حفظ نماییم.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۱:۴۹
ماموستا مصطفی شیرزادی: مردم خرید کالاهای ایرانی را در اولویت قرار دهند
​حوزه/ امام جمعه مریوان با تاکید بر اینکه بازاریان و تجار سربازان جبهه اقتصادی کشور هستند، گفت: آحاد جامعه باید خرید کالاهای ساخت ایران را در اولویت قرار دهند تا هم از تعطیلی مراکز تولیدی و اقتصادی کشور جلوگیری شده باشد و هم اینکه به اقتصاد کشور در برابر تحریم ها کمکی گردد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۶:۳۸
ماموستا مصطفی شیرزادی:
امروز امت رسول الله(ص) بیش از هر زمانی به «وحدت» نیاز دارد
حوزه/ ماموستا مصطفی شیرزادی، امام جمعه مریوان گفت: امروز نیاز مبرم و ضروری امت رسول خدا (ص) وحدت و یکپارچکی در برابر دشمنان دین خدا و اسلام است.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۱:۴۶
ماموستا مصطفی شیرزادی:
وحدت مذاهب و ادیان در ایران فرصت ساز است نه فرصت سوز
حوزه/ امام جمعه مریوان با اشاره به اینکه وحدت مذاهب و ادیان در کشور؛ فرصت ساز است نه فرصت سوز، گفت: تنوع مذاهب و ادیان در کشور را باید فرصتی ناب و کم نظیر عنوان کرد نه اینکه تهدید، بلکه این تنوع دینی در کشور به دنبال خود پتانسیل های بسیاری به دنبال دارد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۲:۲۳
ماموستا مصطفی شیرزادی: خدمات نظام به کردستان به هیچ وجه با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست
حوزه/ امام جمعه مریوان گفت: خدماتی که در زمان جمهوری اسلامی در استان کردستان صورت گرفته است، با قبل از انقلاب به هیچ وجه قابل مقایسه نیست و این بدان معناست که در سیاست کلان نظام جمهوری اسلامی ایران، مذهب اولویت ندارد و آنچه اهمیت دارد، انسجام و وحدت ملی است.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۹:۲۱
امام جمعه مریوان:
وحدت نیاز اصلی جهان اسلام در شرایط کنونی است
​حوزه/ امام جمعه مریوان گفت: وحدت نیاز اصلی امروز جهان اسلام است، امروز وحدت می تواند اسلام را ارتقا دهد و از انزوایی که دشمنان این دین برایش به وجود آورده اند، خارج شود.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۲۰:۳۵