*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
شهردار مشهد:حوزه علمیه در فرهنگ سازی صبر اجتماعی، شهرداری را یاری کند
حوزه/ شهردار مشهد، صبر اجتماعی را از مقوله هایی دانست که باید در رفتار مردم فرهنگ سازی شود، گفت: حوزه علمیه می تواند با ارائه محتوای لازم در این زمینه با شهرداری همکاری کند.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۳۰
حجت الاسلام پژمانفر:
نگاه موحدانه به مسائل تنها راهکار بومی سازی علوم انسانی است
حوزه/ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ما باید بر اساس مبانی خودمان علوم را تولید و مصرف کنیم ضمن اینکه ما امروز بیش از هر چیزی به نگاه موحدانه به مسائل نیاز داریم.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۳:۱۴
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر خواستار شد؛
«طرح بسیج ملی کنترل فشار خون» در جامعه فرهنگ سازی شود
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر بر فرهنگ سازی «طرح بسیج ملی کنترل فشار خون» در جامعه تاکید کرد و گفت: اطلاع رسانی از طریق رسانه ها و تریبون نماز جمعه نسبت به این موضوع می تواند بسیار موثر باشد.
۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۱:۵۸
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
هنر متولیان مذهبی هدایت قشر خاکستری به مساجد است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: هنر متولیان فرهنگی و مذهبی این است که بتوانند قشر خاکستری و فراری‌های از مسجد را به این اماکن هدایت کرده و زمینه‌های اصلاح آن‌ها را فراهم کنند.
۱۳۹۸/۳/۱ - ۲۱:۴۰
انتقاد امام جمعه بیرجند از کم توجهی به بحث فرهنگ
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمنان با ایجاد اختلاف و افکار بیگانه پرستی و بازی های لفظی، مسلمانان را قتل عام و کشورهایشان را ویران می کنند، لذا باید بر روی فرهنگ که مسئله اول جهان بشریت است، بیشتر کار شود.
۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۳:۰۱
امام جمعه شاهرود:
یکی از بهترین زمان‌ها برای فرهنگ‌سازی، ماه رمضان است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین امینی گفت: یکی از بهترین زمان‌ها برای فرهنگ‌سازی فرصت رمضان به شمار می‌رود.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۵:۱۸
مدیر حوزه علمیه قزوین:
رونق بازار کالاهای داخلی نیازمند افزایش کیفیت است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عباسی بر فرهنگ سازی مصرف کالای داخلی تاکید کرد و گفت: ارتقای رونق بازار کالاهای داخلی نیازمند افزایش کیفیت است و تنها از این راه امکان جذب انبوه مصرف کنندگان به بازار کالاهای داخل وجود دارد.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۶:۴۶
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی:
اگر انقلاب نبود امروز در ایران دین و ناموس معنا نمی‌داد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه اگر انقلاب اسلامی در سال ۵۷ با قدرت غیبی الهی به پیروزی نمی‌رسید، امروز در ایران دین و ناموس معنا نمی‌داد تا چه برسد به خارج از ایران، گفت: تشکیل هسته‌های مقاومت در کشورهای اسلامی ثمره انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۵:۲۹
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین:
ائمه جمعه آماده اجرای طرح «همبستگی ملی» هستند
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: طرح همبستگی ملی که بر اساس آن باید هر مسجد یک خانه و مردم مختلف نقش های متفاوتی را ایفا کنند، یکی از طرح های تاثیرگذار است که امیدواریم به زودی قابلیت اجرایی پیدا کند.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۸:۰۸
مدیرکل منابع طبیعی استان ایلام:
روحانیون در درخت کاری پیش قدم باشند
حوزه/ مدیرکل منابع طبیعی استان ایلام گفت: باید به فرمایش رهبری توجه کرد و شما روحانیون با استفاده از تریبون های که در اختیار دارید فرهنگ درخت کاری را در بین مردم رواج دهید و در این امر مهم هیشه پیش قدم باشید.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۰