*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
در مدرسه الزهرا (س) ساري مطرح شد:
حوزه هاي علميه نهج البلاغه و صحيفه سجاديه را از مهجوريت خارج کنند
حوزه/ استاد حوزه خواهران گفت: حوزه هاي علميه ابتدا نهج البلاغه و صحيفه سجاديه را از مهجوريت خارج و سپس در جامعه به خصوص اماکن مذهبي فرهنگ سازي کنند.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۱:۰۷
مدرسه الزهرا(س) ساري میزبان جشنواره ريحانه آسماني
حوزه/ در راستاي حمايت از توليدات ملي و كالاي داخلي، جشنواره ريحانه آسماني به مدت ده روز در مدرسه الزهرا(س) ساري برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۹
كارشناس سياسي:
بيانيه گام دوم انقلاب راهبردي جهت ايجاد تمدن نوين اسلامي است
حوزه/ كارشناس سياسي گفت: بیانیه رهبري در گام دوم انقلاب، در حقیقت راهبردی در جهت زمینه سازی ايجاد تمدن نوين اسلامي و آمادگي براي امر ظهور است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۳
در یادواره «لاله های سرخ زهرایی» مطرح شد؛
دشمن تلاش می کند اعتماد مردم به نظام از بین برود
حوزه/ کارشناس فرهنگی گفت: از بین بردن باورهای مذهبی مردم و اعتماد مردم به نظام، زمین زدن نظام اسلامی، از بین بردن عنصر دین و رهبری آن در انقلاب، نفوذ در ذهنیت، ایمان و عواطف مردم و ناامیدی در بین اقشار مردم از جمله اهداف دشمن است .
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۷:۰۸
طلبه باید تفکر انتقادی داشته باشد
حوزه/ یک کارشناس سیاسی گفت: یکی از ویژگی های طلبه پژوهشگر، داشتن تفکر انتقادی است که در این راستا باید جایگاه و معنای نقد و انتقاد در حوزه های علمیه به خوبی تبیین گردد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۱
در مدرسه علمیه الزهرا(س) ساری مطرح شد:
تربیت فرزند به دوران قبل ازدواج والدین و انتخاب همسر بر می گردد
حوزه/ خانم میری کارشناس خانواده گفت: بحث تربیت فرزند به دوران قبل از ازدواج والدین و انتخاب همسر بر می گردد که مسئولیت آن با خود خانواده بوده و باید در این زمینه از واسطه های تربیتی استفاده گردد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۶
برگزاري نمايشگاه «آثار پژوهشی رهبری» در مدرسه الزهرا(س) ساري
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علميه الزهرا(س) ساری از برگزاری نمایشگاه دستاوردهاي پژوهشي علماي شيعه با هدف آشنايي طلاب با آثار علمی و پژوهشي بزرگان دین در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۵
در مدرسه علمیه الزهرا(س) ساری تاکید شد؛
گروه های سایبری طلاب تشکیل شود
حوزه/ کارشناس فرهنگی بر ضرورت تشکیل گروه های سایبری طلاب برای تبلیغ در فضای مجازی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۱:۲۳
در مدرسه الزهرا(س) ساری مطرح شد: جمهوری اسلامی نیازی به FATF ندارد
حوزه/ کارشناس سیاسی گفت: در حال حاضر باید با تکیه بر نیروهای خودی، معاهدات بومی را طراحی کنیم تا نیازی به پیروی از معاهدات غربی که بر اساس منافع آنها تهیه شده است، نداشته باشیم.
۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۴:۴۰
آیت الله طبرسی: جامعه به «عالم ربانی» نیاز دارد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: حوزه های علمیه ادامه دهندگان راه و رسالت ائمه اطهار(علیهم السلام) هستند، بنابراین طلاب در کنار تحصیل علم، باید اهتمام ویژه ای نسبت به تقوا، تهذیب و عمل به دستورات الهی داشته باشند، زیرا جامعه به عالم ربانی نیاز دارد.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۱:۰۱