*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٧ ذو الحجّة ١٤٣٨ \ Tuesday, September 19, 2017
توییتر دسترسی به صفحه شبکه خبری منتقد آل خلیفه را محدود کرد
حوزه/ شبکه تلوزیونی بحرینی "اللؤلؤة" وابسته به منتقدان نظام آل خلیفه اعلام کرد توییتر اقدام به قطع دسترسی کاربران جدید به صفحه عربی اللؤلؤة نموده است.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۳:۱۰
آل خلیفه با تعرض به نماد های عاشورایی به پیشواز ماه محرم رفت
حوزه/ نیرو های آل خلیفه امروز یکشنبه به نماد ها و پرچم های عاشورایی که مردم در شهرک های بحرین برای آمادگی برای عزاداری محرم نصب کرده بودند، حمله کردند.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۲۲:۴۳
علمای بحرین با اعتصاب کنندگان اعلام همبستگی کرده و خواستار توقف جنایت ها در زندان شدند
حوزه/ علمای بحرین ضمن اعلام همبستگی با زندانیانی که در زندان آل خلیفه دست به اعتصاب غذا زده اند، به پایداری آنان درود فرستادند و گفتند: مطالبه حقوق کامل آن هم زیر شلاق شکنجه، موجب فخر ماست.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۷:۳۲
بحرینی‌ها پنج شنبه تظاهرات می‌کنند
حوزه/ جنبش جوانان انقلابی الدراز از گروه های انقلابی خواست دست به یک قیام حقیقی بزنند و با شرکت در تظاهرات روز پنج شنبه، خشم خود را در برابر آل خلیفه اعلام کنند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳:۳۸
خشم مردم بحرین از ادامه جنایات آل خلیفه
حوزه/ مردم انقلابی ستره تا صبح امروز با حضور در میدان های شهر، خشم خود را از استمرار جنایت های آل خلیفه نسبت به شهروندان، فعالان انقلابی و زندانیان نشان دادند و مانع ورود خودروهای زرهی آل خلیفه به منطقه شدند.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۳:۳۷
۱۱ سازمان حقوق بشر تاکید کردند:
عدم پایندی نظام بحرین به الزامات بین المللی حقوق بشر
حوزه/ ۱۱ سازمان حقوق بشر تاکید کردند: نظام بحرین در التزام به تعهدات بین المللی خود در حمایت از حقوق بشر شکست خورده است و بارها و بارها خود ناقض حقوق بشر بوده و حقوق شهروندان این کشور را آشکارا زیر پا نهاده است.
۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۰:۲۷
عضو ارشد الوفاء الاسلامی:
غربی ها نظام بحرین را در بازار سیاست به بهای ناچیزی خواهند فروخت
حجت الاسلام سندی گفت: حمد عیسی آل خلیفه در دنیا و آخرت خوار است و به زودی سرنگون خواهد شد و سفارت های آمریکا و انگلستان هم سودی برای او نخواهند داشت و روزی در بازار سیاست او را به بهای ناچیزی خواهند فروخت.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۰۹:۰۷
محاکمه یک روحانی دیگر بحرینی به اتهام واهی
حوزه/ مسئولان بحرین بنا دارند حجت الاسلام سید محیی الدین المشعل را به اتهام های واهی محاکمه کنند و این در حالی است که وی همچنان در بازداشت به سر می برد.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۱:۵۸
۷۰۰ روز در زندان انفرادی
حوزه/ انجمن حقوق بشر بحرین گفت: شیخ عیسی اکنون بیش از ۷۰۰ روز است که در زندان انفرادی به سر می برد و این کاملا بر خلاف قانون است و تهمت جمع کردن پول برای تروریست ها نیز تهمتی ناروا است که به وی نسبت داده شده است.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۲:۱۳
سعید الشهابی:
رفتار آل خلیفه نشان دهنده ترس بی اندازه و شکست آنها است
حوزه/ سعید شهابی گفت: دروغ پردازی های ‌آل خلیفه نشان می دهد آنها یا در برابر مردم شکست خورده اند و یا ترس بی اندازه ای دارند به گونه ای که هر شهروند را یک گروهک تروریستی می پندارند.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۱:۳۵