*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Tuesday, February 19, 2019
امام جمعه بیرجند:
ماهیّت و هویّت انسان را تابلوی شادی و غم مشخص می کند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: در انسان شناختی و خودشناختی مسئله سنخیّت به وجود می آید، لذا تشیع یک سنخیت می خواهد و کسی می تواند خود را شیعه واقعی بداند که از سنخ حضرت علی(ع) باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۳:۲۱
هشدار آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
تخریب مرجعیت و حوزه جدی است/ آسیب هایی که انقلاب را تهدید می کنند
حوزه/ گروهی برای تضعیف مرجعیت و حوزه تلاش می کنند. ما با قرائنی این موارد را کشف کردیم. افرادی با تخریب حوزه و مرجعیت دنبال منافع خود هستند. باید مواظب باشیم نباید بین حوزه، مردم و مرجعیت فاصله ایجاد کنیم.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۹:۵۰
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی:
مرجعیت شیعه، پرچمدار مقابله با انحراف در جامعه اسلامی است
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی گفت: مرجعیت شیعه امروز در سمت وکالت اهلبیت(ع) و امام زمان (عج) نقش مهم جلوگیری از انحراف مردم به سمت فرقه های باطل و فاسد را ایفا می‌کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۲۳:۲۲
مدیر مدرسه علمیه منصوریه شیراز:
روحانیون بلندگوی دین در جامعه اند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه منصوریه شیراز نقش طلاب و روحانیون در ایجاد وحدت را مورد توجه قرار داد و گفت: روحانیون بلندگوی اصلی دین در جامعه هستند و وظیفه خطیر و اصلی وحدت را برعهده دارند.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۸:۰۰
فرزانگان؛
از ولادت تا مرجعیت همراه با آیت الله العظمی فاضل لنکرانی
حوزه/ آيت الله العظمی فاضل در سايه استعدادي خدادادي به حدي بودند که بتوانند از درس استادي مانند آية الله العظمي بروجردي استفاده و درس ايشان را تقرير کند و آية الله بروجردي با اينکه بسيار مشکل پسند بود تقرير ايشان را تاييد کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۰۴:۱۵
جمعی از اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم:
کارنامه مدافعان امروز مرجعیت مشحون از اهانت به مقدسات و مرجعیت و تقلید است
حوزه / جمعی از اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم با انتقاد از هجمه به جامعه مدرسین تصریح کردند: ادعای دفاع از مرجعیت از جانب کسانی مطرح می‌شود که سابقه آنان مشحون از بی اعتنایی بلکه اهانت به مقدسات دینی و مرجعیت و اجتهاد و تقلید است. کسانی که تقلید را کار میمون می‌دانستند امروز به یکباره مدافع مرجعیت شده‌اند.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۲۱:۴۹
دفتر آیت الله العظمی شبیری واکنشی به نامه آیت الله یزدی نداشته است
حوزه / یکی از اعضای دفتر آیت الله العظمی شبیری زنجانی گفت: هم دفتر و هم حضرت آیت الله در خصوص نامه آیت الله یزدی به معظم له، موضع خاصی نداشته و فعلا سکوت را پیش گرفته اند.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۹:۴۵
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین:
تیزبینی های رهبری و مرجعیت شیعه دشمنان اسلام را ناکام گذاشته است
حوزه/ دشمن به دنبال این است که اسلام آمریکایی را جایگزین اسلام ناب کند و دراین مسیر بزرگترین وحدت، هم فکری علما اسلام و روشنفکری و تزبینی رهبری انقلاب و مرجعیت شیعه این هدف دشمن را ناکام گذاشت.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۲۲:۲۵
آیت الله میلانی به شایان مصلح چه گفت؟
حوزه / آقایان علمای اهل سنت باید سعه ی صدر داشته باشند و این سعه ی صدر را از علمای شیعه ، مسئولین کشور و خصوصا مقام معظم رهبری بیاموزند که چگونه با مسایل مختلفی که روی میدهد برخورد صحیح از خود نشان میدهند . یقینا از علمای بزرگ اهل سنت، ائمه جمعه و جماعت آنها کارها و رفتارهایی سر میزند و علمای شیعه با سعه ی صدر عکس العمل نشان میدهند .
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۶:۲۷
نماینده ولی فقیه در همدان:
دشمن از طرق مختلف به دنبال تخریب اعتقادات مردم است/لزوم شناخت جایگاه امام زمان(عج)
حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: عبادت بدون علم و آگاهی صحیح نیست و عبادت اگر از روی شناخت باشد انسان را به درجات عالی خواهد رساند.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۶:۴۶