*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ \ الخميس ٢٧ رمضان ١٤٣٨ \ Thursday, June 22, 2017
نقد منصفانه وهابیت توسط استاد الازهر(۱۰)
قدس چالش پیش روی وهابیت است/ مدعیان پیروی از سلف صالح باید به جای مسلمان کشی، از قدس حمایت کنند
حوزه/ سامی العساله گفت: قدس چالشی است که وهابیت با آن روبرو هستند. اگر آنها واقعا می خواهند به سلف صالح اقتدا کنند، چرا برای آزادی قدس جهاد نمی کنند و اقدامی انجام نمی دهند؟
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۲:۰۸
شیخ الازهر از صدور سند مبارزه با افراط گرایی خبر داد
حوزه/ شیخ الازهر گفت: الازهر در صدد صدور سندی در زمینه مبارزه با افراط گرایی و تروریسم است که انتظار می رود این سند به زودی منتشر شود.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۰:۰۴
سفرا و نمایندگان اروپایی از الازهر بازدید کردند
حوزه/ گروهی از سفرا و نمایندگان کشورهای اروپایی از مرکز رصد چند زبانه فعالیت های داعش بازدید کردند و در جریان فعالیت های ضد تکفیری این مرکز در جهت مبارزه با خشونت و تروریسم در جهان قرار گرفتند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۱:۰۵
سومین کاروان صلح الازهر راهی فرانسه شد
حوزه/ مجلس حکمای مسلمان به ریاست شیخ الازهر، صبح روز گذشته سومین کاروان صلح خود را به فرانسه اعزام کرد. این کاروان سومین کاروان صلح مجلس حکمای مسلمان می باشد که قرار است به قاره های آفریقا، آسیا و اروپا اعزام شوند.
۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۲:۰۶
همکاری الازهر و عمان افزایش می یابد
حوزه/ گروهی به نمایندگی از الازهر و به ریاست عباس شومان نماینده الازهر ضمن سفر به عمان با شیخ عبدالله بن محمد السامی وزیر اوقاف و امور دینی عمان دیدار کردند و درباره همکاری مشترک میان وزارت اوقاف عمان و الازهر گفتگو کردند.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۲:۱۰
ماجرای دعوت از شیخ الازهر برای سفر به اسرائیل و دستپاچه شدن برخی شیوخ مصری
حوزه/ تازگی در رسانه های مصری و عبری خبری منتشر شده مبنی بر اینکه جمعی از ائمه جماعت مساجد اسرائیل از شیخ الازهر دعوت کرده اند به تلاویو سفر کند و درباره اعتدال در دین اسلام سخنرانی کند.
۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۳:۳۷
الازهر: لیبی مرکز جدید داعش می شود
حوزه/ مرکز رصد فعالیت های داعش در الازهر با صدور بیانیه ای اعلام کرد: گروه داعش، کشور لیبی را به عنوان پناهگاه جدید خود انتخاب کرده و این انتخاب به خاطر موقعیت مهم لیبی و فقدان حکومت مرکزی و ثروت نفتی این کشور می باشد.
۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۳:۰۳
نظر شیخ الازهر در باره داعش
حوزه/ شیخ الازهر گفت: در دین اسلام کشتن مسلمانان به خاطر ارتکاب گناهان کبیره و مخالفت با اعتقادات ما جایز نیست، بلکه اسلام فقط کسانی را می کشد که علیه اسلام و مسلمانان شمشیر بکشند و اعلام جنگ کنند.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۱۱:۲۵
الازهر اولین پیش نویس قانون ضد خشونت و نفرت به اسم دین را به اتمام رساند
حوزه/ کمیته مکلف به تنظیم طرح قانون مبارزه با خشونت و نفرت به اسم دین، اولین پیش نویس این قانون را به پایان رساند تا آن را به هیئت علمای بزرگ الازهر ارائه دهد تا مورد بررسی قرار گیرد. بعد از بررسی هیئت علما به مجلس نمایندگان تقدیم می شود.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۵:۴۰
نماینده الازهر:
مسلمانان و مسیحیان مصر دچار تفرقه نمی شوند
حوزه/ نماینده الازهر گفت: مسلمانان و مسیحیان مصر متحد هستند و تلاش دشمنان نمی تواند آنها را دچار تفرقه کند و امنیت کشور را برهم بزند.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۱:۴۲