*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ \ الاثنين ٤ المحرّم ١٤٣٩ \ Monday, September 25, 2017
دبیرکل مجمع پژوهش های اسلامی الازهر:
طرح تبلیغ الازهر در مترو و روستاها همچنان ادامه دارد
حوزه/ محیی الدین عفیفی دبیر کل مجمع پژوهش های اسلامی الازهر از حضور کمیته های تبلیغی وابسته به مجمع در بسیاری از روستا ها خبر داد و گفت: دفتر پاسخگویی به مسائل شرعی در ایستگاه های مترو برای مبارزه با فتاوی افراطی و تروریستی، همچنان به کار خود ادامه می دهد.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۶:۱۰
نماینده الازهر خواستار اعمال فشار بر دولت میانمار شد
حوزه/ نماینده الازهر گفت: لازم است همه ما مسلمانان موضعی قدرتمند در برابر دولت میانمار اتخاذ کنیم تا آنها را مجبور کنیم دست از ظلم و ستم نسبت به مسلمانان مستضعف این کشور بردارند تا آنها بتوانند به سرزمین خود بازگردند.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۱:۵۴
شیخ الازهر برای شرکت در کنفرانس صلح جهانی به آلمان رفت
حوزه/ احمد الطیب شیخ الازهر روز گذشته برای شرکت در کنفرانس صلح جهانی با عنوان راه صلح، قاهره را به مقصد آلمان ترک کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۱:۰۴
الازهر اعلام کرد:
کشتار مسلمانان میانمار، لکه ننگی بر پیشانی بشریت است/ شورای امنیت از اهرم قدرت استفاده کند
حوزه/ مشاور امور خارجی شیخ الازهر از شورای امنیت سازمان ملل خواست بند هفتم میثاق ملل متحد را اجرا کند؛ چراکه این بند به شورای امنیت اجازه می دهد اگر کشوری صلح و امنیت بین المللی را تهدید کرد؛ علیه آن کشور از زور و قدرت استفاده کند.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۳:۰۳
شیخ الازهر:
عید قربان و حج، درس وحدت و فداکاری به مسلمانان می آموزند
حوزه/ شیخ الازهر گفت: حج درسی عملی در همکاری و مهربانی و برادری و نمونه بارزی از وحدت هدف است که به روشنی همه مسلمانان را به وحدت و همبستگی فرا می خواند.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۱:۵۹
الازهر کشتار مسلمانان میانمار را محکوم کرد
حوزه/ الازهر مصر با صدور بیانیه ای رفتار وحشیانه و غیر انسانی با مسلمانان روهینگیا در میانمار را محکوم کرد و آن را بر ناقض تمام ادیان و قوانین دانست.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۱:۰۶
الازهر حمله تررویستی کابل را محکوم کرد
حوزه/ در پی وقوع حمله تروریستی روز جمعه در مسجد امام زمان(ع) شهر کابل افغانستان و به شهادت رسیدن ۶۴ شهروند بی گناه و مجروح شدن ۱۱۸ نفر دیگر، الازهر مصر با صدور بیانیه ای این جنایت را محکوم کرد.
۱۳۹۶/۶/۴ - ۲۲:۵۳
نویسنده عرب: الازهر وصیّ مسلمانان نیست
حوزه/ شوباشی گفت: الازهر محترم است، اما سلطه ای بر کشورهای اسلامی ندارد و مسئله ای که در مورد مساوات میان ارث مرد و زن در تونس مطرح شده هنوز به مرحله قطعیت نرسیده، تا منافاتی با اسلام داشته باشد و از سوی دیگر الازهر نیز وصیّ و صاحب اختیار مسلمانان خارج از مصر و حتی مصر نیست.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۳:۰۱
شیخ الازهر با رئیس جمهور مصر دیدار کرد
حوزه/ روز گذشته احمد الطیب شیخ الازهر با عبدالفتاج السیسی رئیس جمهور مصر دیدار کرد و طرفین در این دیدار درباره تلاش های الازهر برای اصلاح گفتمان دینی و افکار انحرافی گفت‌وگو کردند.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۲:۳۵
رئیس جمهور سومالی با شیخ الازهر دیدار کرد
حوزه/ شیخ الازهر در ملاقات با رئیس جمهور سومالی گفت: الازهر آماده ارسال کاروان های تبلیغی به سومالی و ارائه آموزش های لازم به مردم و ائمه جماعت این کشور است.
۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۰۴:۰۵