*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Thursday, February 21, 2019
رئیس مركز الحضارة لبنان در گفتگو با حوزه:
در گفتمان تمدنی سهم هر مذهب در اندیشه تمدنی اسلام مشخص می‌شود/ کتابخانه کنگره آمریکا ۱۳۵ جلد کتاب الحضارة را خریده است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین محمدتقی سبحانی رئیس مركز الحضارة لتنمية الفكر الإسلامی لبنان (مرکز پژوهش های تمدنی) در گفتگو با خبرگزاری حوزه به بیان برخی دستاوردها و موفقیت های این مرکز و همچنین برنامه های نشست ده سالگی این مرکز پرداخت.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۸:۴۶
مدیر موسسه تحقیقات راهبردی تمدن اسلامی:
خلق پول و حاکمیت دلار کشور را دچار بحران کرد
حوزه/ حجت الاسلام متولی امامی گفت: بزرگترین معضل جمهوری اسلامی در مسئله اقتصادی خلق پول بدون پشتوانه است که شکاف طبقاتی عجیبی در جامعه ایجاد می کند و یک ربای سیستمی را رقم می زند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۱
در جلسه مدیران حوزه و بسیج طلاب کاشان تاکید شد؛
مسئولین به جای شعار دادن، عمل کنند/ درب اتاق مسئولان حوزه به روی مردم باز است
حوزه/ در جلسه مشترک مدیران مدارس علمیه و بسیج طلاب و روحانیون کاشان بر لزوم همگرایی بین جریان های انقلابی و تلاش مسئولان برای رفع مشکلات مردم تاکید شد.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۱۰:۰۷
روایتی تجسمی از آدم تا خاتم در نمایشگاه کتاب مشهد
حوزه/ نمایشگاه تجسمی مفهومی حرکت تمدن ساز توحیدی انبیاء در بخش حوزوی نمایشگاه کتاب مشهد برپا می باشد.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۲:۳۸
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مشهد: رسانه ها به بحران مطالعه کم کتاب بپردازند
حوزه/ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همان طور که با فعالیت عرصه رسانه، مردم به بحران محیط زیست و آب رهنمون شده اند، امروز نیز باید به بحران کمتر خواندن و کمتر خریدن کتاب بیش از گذشته توجه کنند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۸:۴۷
مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) قیر تاکید کرد:
انقلابی بودن اساتید نقش مهمی در تربیت طلاب دارد/ ضرورت یادگیری مبانی دینی و مسائلی حکومتی برای طلاب
حوزه/ مدیر حوزه امام صادق(ع) قیر آشنایی اساتید با مبانی ولایت فقیه و تبیین حکومت اسلامی را از ضروریات دانست و گفت: استاد انقلابی می تواند در تربیت طلاب بسیار موثر و تاثیرگذار باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۵:۴۱
مدیر کل سابق اوقاف وامور خیریه استان قزوین:
رسانه ها در تبلیغ فرهنگ وقف نقش موثری دارند
حوزه/ مدیر کل سابق اوقاف وامور خیریه استان قزوین گفت: رسانه ها در تبلیغ فرهنگ وقف نقش موثری دارند ،چرا که فرهنگ سازی برای ترویج وقف در جامعه امروز ضروری است .
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۵:۰۱
مدیر عامل خبرگزاری حوزه:
از خلاقیت ها و سعه صدر در نیروهای خبرگزاری حوزه تشکر میکنم / برای تحول در حوزه نیازمند گفتمان سازی هستیم
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری با بیان این که برای تحول در حوزه و رسانه نیازمند به گفتمان سازی هستیم گفت: متأسفانه در جامعه حوزوی گفت وگوی تمدن خواه، گفتمان نیست، بسیاری از حوزویان این موضوع را یا نپذیرفته اند یا نمی دانند چه چیزی است؛ اگر هم می دانند، در حد یک چیز جزئی می دانند.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۷:۲۱
مسئول مرکز ارتباط و بین الملل حوزهای علمیه:
نخبگان حوزه نقش مهمی در آینده اسلام و تمدن سازی دارند/عقیم ماندن اسرائیل در مقابل گروه مقاومت /برگزاری کارگاه های زبان آموزی در پردیسان
حوزه/نخبگان حوزه نقش مهمی در آینده اسلام و تحقق تمدن سازی دارند، برای تحقق این امر مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه برنامه های کارگاهی در موضوعات مختلف زبان آموزی بین الملل در مناطق مختلف از جمله پردیسان برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۹
مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه:
حوزه و انقلاب باید در تصمیمات جهانی دخیل باشند/ امید کشورهای اسلامی به حوزه های علمیه شیعی است
حوزه/ باید سهم خود را از این دنیا بگیریم. این سهم خواهی نیاز به حضور مستمر و جدی همراه با برنامه ریزی مستمر و داشتن اراده قوی دارد. باید نیازهای دنیای را سنجید و براساس آن حرکت کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۷