*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ \ ۱۲ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Wednesday, December 19, 2018
روایتی تجسمی از آدم تا خاتم در نمایشگاه کتاب مشهد
حوزه/ نمایشگاه تجسمی مفهومی حرکت تمدن ساز توحیدی انبیاء در بخش حوزوی نمایشگاه کتاب مشهد برپا می باشد.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۲:۳۸
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مشهد: رسانه ها به بحران مطالعه کم کتاب بپردازند
حوزه/ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همان طور که با فعالیت عرصه رسانه، مردم به بحران محیط زیست و آب رهنمون شده اند، امروز نیز باید به بحران کمتر خواندن و کمتر خریدن کتاب بیش از گذشته توجه کنند.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۰۸:۴۷
مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) قیر تاکید کرد:
انقلابی بودن اساتید نقش مهمی در تربیت طلاب دارد/ ضرورت یادگیری مبانی دینی و مسائلی حکومتی برای طلاب
حوزه/ مدیر حوزه امام صادق(ع) قیر آشنایی اساتید با مبانی ولایت فقیه و تبیین حکومت اسلامی را از ضروریات دانست و گفت: استاد انقلابی می تواند در تربیت طلاب بسیار موثر و تاثیرگذار باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۵:۴۱
مدیر کل سابق اوقاف وامور خیریه استان قزوین:
رسانه ها در تبلیغ فرهنگ وقف نقش موثری دارند
حوزه/ مدیر کل سابق اوقاف وامور خیریه استان قزوین گفت: رسانه ها در تبلیغ فرهنگ وقف نقش موثری دارند ،چرا که فرهنگ سازی برای ترویج وقف در جامعه امروز ضروری است .
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۵:۰۱
مدیر عامل خبرگزاری حوزه:
از خلاقیت ها و سعه صدر در نیروهای خبرگزاری حوزه تشکر میکنم / برای تحول در حوزه نیازمند گفتمان سازی هستیم
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری با بیان این که برای تحول در حوزه و رسانه نیازمند به گفتمان سازی هستیم گفت: متأسفانه در جامعه حوزوی گفت وگوی تمدن خواه، گفتمان نیست، بسیاری از حوزویان این موضوع را یا نپذیرفته اند یا نمی دانند چه چیزی است؛ اگر هم می دانند، در حد یک چیز جزئی می دانند.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۷:۲۱
مسئول مرکز ارتباط و بین الملل حوزهای علمیه:
نخبگان حوزه نقش مهمی در آینده اسلام و تمدن سازی دارند/عقیم ماندن اسرائیل در مقابل گروه مقاومت /برگزاری کارگاه های زبان آموزی در پردیسان
حوزه/نخبگان حوزه نقش مهمی در آینده اسلام و تحقق تمدن سازی دارند، برای تحقق این امر مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه برنامه های کارگاهی در موضوعات مختلف زبان آموزی بین الملل در مناطق مختلف از جمله پردیسان برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۹
مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه:
حوزه و انقلاب باید در تصمیمات جهانی دخیل باشند/ امید کشورهای اسلامی به حوزه های علمیه شیعی است
حوزه/ باید سهم خود را از این دنیا بگیریم. این سهم خواهی نیاز به حضور مستمر و جدی همراه با برنامه ریزی مستمر و داشتن اراده قوی دارد. باید نیازهای دنیای را سنجید و براساس آن حرکت کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۷
مدیر حوزه های علمیه در کنگره قرآن و علوم انسانی:
علوم انسانی و اجتماعی جدید دچار اندیشه های بنیادین ناصواب شده است/ روند صعودی تفسیر هیچ گاه متوقف نخواهد شد
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: علوم انسانی و اجتماعی جدید نرم افزار مدیریت جهان معاصر به شمار می آورد که با همه دستاوردهایی که داشته است، در تار و پوت و شالوده خود به پاره ای از اندیشه های بنیادین ناصواب مبتلا و دچار است.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۷:۰۹
آیت الله طبرسی:
بسیج ظرفیت تمدن سازی دارد
حوزه/ آیت الله طبرسی با بیان این که امروز بسیج حافظ ارزش ها و مدافع حقیقی حریم ولایت در نظام اسلامی است، گفت: یک بسیجی همواره گوش به فرمان ولی فقیه آماده دفاع از انقلاب و ارزش های حاکم بر آن است.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۷:۵۳
مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه‌های علمیه:
تمدن سازی اسلامی نقطه عطف حکومت اسلامی است
حوزه/مدیر عامل خبرگزاری حوزه گفت: اگر تمدن سازی نوین اسلامی شکل بگیرد می‌تواند معادلات و تحولات تمام دنیا را تحت تأثیر قرار داده و جغرافیای سعادت انسانی را حتی به غیر موحدین نیز تراوش دهد.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۲۰:۴۵