*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ \ ۴ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Thursday, August 16, 2018
مدیر کل سابق اوقاف وامور خیریه استان قزوین:
رسانه ها در تبلیغ فرهنگ وقف نقش موثری دارند
حوزه/ مدیر کل سابق اوقاف وامور خیریه استان قزوین گفت: رسانه ها در تبلیغ فرهنگ وقف نقش موثری دارند ،چرا که فرهنگ سازی برای ترویج وقف در جامعه امروز ضروری است .
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۵:۰۱
مدیر عامل خبرگزاری حوزه:
از خلاقیت ها و سعه صدر در نیروهای خبرگزاری حوزه تشکر میکنم / برای تحول در حوزه نیازمند گفتمان سازی هستیم
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری با بیان این که برای تحول در حوزه و رسانه نیازمند به گفتمان سازی هستیم گفت: متأسفانه در جامعه حوزوی گفت وگوی تمدن خواه، گفتمان نیست، بسیاری از حوزویان این موضوع را یا نپذیرفته اند یا نمی دانند چه چیزی است؛ اگر هم می دانند، در حد یک چیز جزئی می دانند.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۷:۲۱
مسئول مرکز ارتباط و بین الملل حوزهای علمیه:
نخبگان حوزه نقش مهمی در آینده اسلام و تمدن سازی دارند/عقیم ماندن اسرائیل در مقابل گروه مقاومت /برگزاری کارگاه های زبان آموزی در پردیسان
حوزه/نخبگان حوزه نقش مهمی در آینده اسلام و تحقق تمدن سازی دارند، برای تحقق این امر مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه برنامه های کارگاهی در موضوعات مختلف زبان آموزی بین الملل در مناطق مختلف از جمله پردیسان برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۹
مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه:
حوزه و انقلاب باید در تصمیمات جهانی دخیل باشند/ امید کشورهای اسلامی به حوزه های علمیه شیعی است
حوزه/ باید سهم خود را از این دنیا بگیریم. این سهم خواهی نیاز به حضور مستمر و جدی همراه با برنامه ریزی مستمر و داشتن اراده قوی دارد. باید نیازهای دنیای را سنجید و براساس آن حرکت کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۷
مدیر حوزه های علمیه در کنگره قرآن و علوم انسانی:
علوم انسانی و اجتماعی جدید دچار اندیشه های بنیادین ناصواب شده است/ روند صعودی تفسیر هیچ گاه متوقف نخواهد شد
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: علوم انسانی و اجتماعی جدید نرم افزار مدیریت جهان معاصر به شمار می آورد که با همه دستاوردهایی که داشته است، در تار و پوت و شالوده خود به پاره ای از اندیشه های بنیادین ناصواب مبتلا و دچار است.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۷:۰۹
آیت الله طبرسی:
بسیج ظرفیت تمدن سازی دارد
حوزه/ آیت الله طبرسی با بیان این که امروز بسیج حافظ ارزش ها و مدافع حقیقی حریم ولایت در نظام اسلامی است، گفت: یک بسیجی همواره گوش به فرمان ولی فقیه آماده دفاع از انقلاب و ارزش های حاکم بر آن است.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۷:۵۳
مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه‌های علمیه:
تمدن سازی اسلامی نقطه عطف حکومت اسلامی است
حوزه/مدیر عامل خبرگزاری حوزه گفت: اگر تمدن سازی نوین اسلامی شکل بگیرد می‌تواند معادلات و تحولات تمام دنیا را تحت تأثیر قرار داده و جغرافیای سعادت انسانی را حتی به غیر موحدین نیز تراوش دهد.
۱۳۹۶/۸/۲ - ۲۰:۴۵
با حضور صاحب نظران حوزوی؛
هم اندیشی «فقه حکومتی» در مشهد آغاز به کار کرد
حوزه/ هم اندیشی «فقه حکومتی»، با حضور اساتید و صاحب نظران حوزوی، از امروز در مشهد مقدس آغاز به کار کرد و تا سوم شهریور ادامه دارد.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۳:۳۱
کارشناس حوزوی: لازمه ام‌القرای جهان اسلام شدن تمدن سازی است
حوزه/ کارشناس مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: نحوه تعامل اهل بیت(ع) با اهل سنت مبنی بر محبت برای جذب قلوب ‌و هدایتگری وحدت میان آنها بوده است که نحوه رفتار امام باقر(ع) و امام صادق(ع) از جمله آن است.
۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۱:۱۵
رئیس پژوهشکده اسلام تمدنی مشهد:
تمدن سازی با بخشنامه و همایش محقق نمی شود
حوزه/ رئیس پژوهشکده اسلام تمدنی مشهد با بیان اینکه تمدن‌سازی به لحاظ سیاسی، امروز اهمیت دوچندانی پیدا کرده و موجب شده است که علوم انسانی در رأس نگاه تمدنی قرار گیرد، گفت: تمدن امری بشری است که با بخشنامه‌ و همایش محقق نمی‌شود، بلکه نیاز به تحقیق و پژوهش دارد.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۸:۴۵